Bank Zachodni WBK Partner

Bank Zachodni WBK Partner
Informacje o systemie partnerskim
Opis systemu partnerskiego

Perspektywy dużych zysków przy stosunkowo niskich inwestycjach, wysoki prestiż społeczny i możliwość korzystania ze znanej, popularnej i silnie reklamowanej ogólnopolskiej marki to podstawowe zalety prowadzenia placówki partnerskiej naszego Banku. Prowadzenie własnej działalności gospodarczej pod szyldem trzeciego w Polsce banku i jednej z największych sieci sprzedaży pozwala połączyć zalety prowadzenia własnego biznesu z profitami jakie może zapewnić jedynie silny partner.

Postaw na Bank Zachodni WBK - z nami osiągniesz sukces!

Jednostki własne

830

Jednostki partnerskie

115

Zdjęcie punktu systemu
Obsługa klienta w placówce BZ WBK
Informacje dla partnera
Wsparcie dla partnera

W ramach współpracy oferujemy nasze doświadczenie i najlepsze praktyki otwierania placówek bankowych. Przede wszystkim zapewniamy: standardy wizualizacji i obsługi klientów, kompleksową ofertę produktową a także szerokie wsparcie w zakresie reklamy i szkoleń oraz pomoc w bieżącej działalności placówki.

Przewidywana suma inwestycji

Placówka bankowa BZ WBK Partner już za ok. 25 tys. zł.

Wielkość inwestycji jest uzależniona od powierzchni i stanu technicznego lokalu. Przystosowanie lokalu o powierzchni ok. 40 m2 na placówkę dwustanowiskową to inwestycja ok. 25 tys. zł.

Podstawowe wymagania sieci

Osoby zainteresowane otwarciem placówki partnerskiej Banku Zachodniego WBK nie muszą posiadać doświadczenia z zakresu bankowości, jednak oczekujemy doświadczenia biznesowego, prowadzenia działalności gospodarczej (lub jej założenia), posiadania środków potrzebnych do uruchomienia placówki oraz dysponowania lokalem (własnym lub wynajmowanym).

Jesteśmy zainteresowani otwarciem placówek w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców gdzie nie ma jeszcze placówek BZ WBK ani Kredyt Banku.

Wymagania lokalowe:

  • powierzchnia placówki 30–60 m2
  • placówka zlokalizowana w miejscu o dużym przepływie ludzi
  • wejście bezpośrednio od ulicy, na parterze
  • prawna możliwość zamieszczenia kasetonów nad placówką
  • witryna umożliwiająca prawną ekspozycję reklamy
Informacje o organizatorze systemu
Bank Zachodni WBK S.A.
Pl. Andersa 5, 61-894 Poznań
Adres siedziby: ul. Rynek 9/11, 50-950 Wrocław
(61) 856 56 10
kontakt.partner@bzwbk.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Sławomir Kaczmarek , tel.: 695 352 457

Firma jest partnerem Polskiej Organizacji Franczyzodawców
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do organizatora systemu.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.