Obecnie w sieci Tax Care funkcjonuje ponad 350 biur franczyzowych i partnerskich.
Wtorek
23.05.2017
Tax Care, lider na rynku biur rachunkowych, został członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.
 

Tax Care jest największą siecią biur rachunkowych w Polsce. Przez ostatnie trzy lata firma rozwijała partnerski koncept współpracy z biurami rachunkowymi. W 2016 roku Tax Care wdrożył też pełną franczyzę i uruchomił pierwsze biura w oparciu o ten model współpracy. Obecnie w sieci Tax Care funkcjonuje ponad 350 biur franczyzowych i partnerskich.

W maju Tax Care został członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców.

- Jako firma działająca w branży finansowej i rachunkowej bardzo dbamy o wiarygodność, gdyż jest to wartość, która pomaga budować zaufanie do marki i ludzi, którzy ją reprezentują - mówi Adam Głos, prezes Tax Care. - To również cecha bardzo pożądana u franczyzodawcy, czyli kogoś, kto swój pomysł na biznes oferuje na rynku.

Franczyzowe biura Tax Care otwierane są głównie w miastach powiatowych powyżej 20 tys. mieszkańców. Firma poszukuje franczyzobiorców pośród właścicieli funkcjonujących biur księgowych oraz samodzielnych księgowych, którzy chcieliby rozwinąć skrzydła pod marką Tax Care. Jeśli kandydat prowadzi własne biuro, koszty przystąpienia będą symboliczne, ponieważ placówki Tax Care nie wymagają wielkiej powierzchni, a koszt ich wyposażenia ponosi centrala.

POF to jedyna na polskim rynku organizacja zrzeszająca franczyzodawców. Jej zadaniem jest promocja idei franczyzy oraz dbanie o przejrzystość i wysokie standardy na rynku. Organizacja chroni prawa i reprezentuje interesy swoich członków wobec organów władzy i administracji państwowej, organów samorządu terytorialnego jak również wobec innych organów i organizacji, w tym na forum międzynarodowym. Przystąpić do POF mogą franczyzodawcy działający w zgodzie z Kodeksem Etyki Udzielania Franczyzy, którzy posiadają co najmniej dwóch biorców licencji.