23.04.2001

Franczyza - konstruktywne działanie

III Międzynarodowa Konferencja IMC

14-15 maja 2001 roku odbędzie się III konferencja IMC „Franchising - konstruktywne działanie”.

Patronat honorowy objęli: Prezydent Miasta Łodzi, Marszałek Województwa Łódzkiego, Business Centre Club i Ministerstwo Gospodarki, natomiast patronat merytoryczny - Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Zamieszczamy poniżej zaproszenie, które skierował prezydent IMC Paweł Anyszewski dla gości naszego portalu.

Mam przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w trzeciej edycji Międzynarodowej Konferencji IMC „Franchising – konstruktywne działanie”, która odbędzie się 14-15 maja br. w Łodzi.

Zainteresowanie, z jakim spotkała się druga edycja konferencji pt. „Franchising w Polsce – dziś i jutro” oraz opinie jej uczestników potwierdziły potrzebę organizowania spotkań o tym charakterze. W trakcie prelekcji i dyskusji pojawiły się nowe zagadnienia, problemy i aspekty współczesnego, a co ważniejsze polskiego franchisingu.

Tworząc program konferencji starannie dobieraliśmy tematy, osoby i instytucje współpracujące, uwzględniając uwagi uczestników poprzedniej edycji, tak aby spotkanie w zadawalający sposób odpowiedziało na potrzeby rynku. Prelegenci, znawcy tematu i praktycy przedstawią zarówno metodyczne filary konstruktywnego zarządzania siecią jak i praktyczne rozwiązania, mogące stanowić inspiracje dla uczestników. Celem naszej konferencji jest "wyposażenie" uczestników w rzetelną, specjalistyczną wiedzę i praktyczne narzędzia oraz wzbogacenie ich doświadczenia zawodowego doświadczeniami innych.

Konferencja przeznaczona jest dla właścicieli firm, osób chcących przystąpić do sieci bądź stworzyć własną, dyrektorów i menedżerów działów finansowych, marketingowych, personalnych, logistycznych oraz kadry naukowej i studentów.

Jestem przekonany, że uczestnictwo w konferencji będzie doskonałą inwestycją, która przyniesie wymierne korzyści i zaowocuje nowymi inspiracjami.

Z poważaniem
Paweł Anyszewski
Prezydent IMC

Wiecej informacji o konferencji mogą znaleźć Państwo na stronie IMC: franchising.org.pl.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Michał Wiśniewski

doradca we franczyzie
Napisz do autora