14.01.2006

Usługi Banku BPH dostępne także w weekendy

112 placówek partnerskich Banku BPH pracowało przez cały ostatni weekend. Od stycznia placówki partnerskie BPH mają bowiem możliwość pracy w soboty, niedziele oraz dni świąteczne.

Przystąpienie do dobrowolnego programu obsługi weekendowej zadeklarowali już kolejni partnerzy, którzy prowadzą placówki bankowe na licencji BPH. BPH jest pierwszym bankiem w Polsce, który umożliwia klientom realizację wpłat, wypłat, przelewów etc. w dni wolne od pracy. Klient placówek partnerskich może też złożyć wniosek np. o Pożyczkę od Ręki lub inny produkt kredytowy. Od lutego w soboty i niedziele będą też wydawane wstępne decyzje kredytowe i podpisywane umowy kredytowe.

Bardzo wielu naszych klientów nie ma czasu na załatwienie spraw bankowych w tygodniu, a w soboty i niedziele banki są przeważnie nieczynne – wyjaśnia Ryszard Kiewrel dyrektor ds. placówek partnerskich – Przez cały tydzień dajemy klientom naszych placówek partnerskich nie tylko dostęp do ich pieniędzy, ale też możliwość skorzystania z całej palety produktowej Banku BPH.

Od października 2005 roku placówki partnerskie BPH oferują wszystkie produkty Banku BPH dla małych i średnich firm. Klienci znajdą tu wszystkie rodzaje pakietów Harmonium oraz kredyty i depozyty dla sektora MSP. Placówki partnerskie obsługują też przedsiębiorstwa, w których decyzje o dysponowaniu środkami finansowymi podejmowane są jednoosobowo.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Marcin Kaleta

doradca we franczyzie
Napisz do autora