31.03.2006

Zapraszamy na czat z DGE Bruxelles

W środę 5 kwietnia o godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie on-line z Katarzyną Gniazdek, prezes DGE Bruxelles, sieci doradztwa dla przedsiębiorstw.

Katarzyna Gniazdek w ciągu roku stworzyła sieć biur DGE Bruxelles, które pozyskują dotacje unijne dla firm, samorządów lokalnych, organizacji pozarządowych, jednostek sektora publicznego i dużych przedsiębiorstw. Od tego roku biura DGE świadczą także usługi w zakresie zarządzania jakością lub wdrażania przepisów o ochronie danych osobowych w firmie. Biura DGE Bruxelles znajdują się w Piasecznie, Katowicach, Mielcu, Stargardzie Szczecińskim, Wałbrzychu czy Piastowie.

- Zaczynaliśmy od jednego biura w Warszawie. Choć system sprawdził się już w pięciu krajach Unii – w Hiszpani, Grecji, Belgii, we Włoszech i na Cyprze. Chciałam mieć pewność, zanim sprzedam pierwszą licencję, że w Polsce także jest miejsce na tego rodzaju sieć franczyzową. Analiza rynku, kilka pierwszych zleceń oraz zainteresowanie potencjalnych franczyzobiorców upewniło mnie, że sieć ma duże szanse na powodzenie – mówi Katarzyna Gniazdek.

Pierwsze biuro DGE Bruxelles zostało otwarte rok temu w kwietniu. Do końca 2005 roku działało już 7 placówek. Dynamiczny rozwój sieci docenił miesięcznik Forbes, uznając DGE Bruxelles za jeden z najbardziej perspektywicznych systemów franczyzowych.

Zapraszamy do udziału w czacie. Już teraz mogą Państwo zadawać pytania, wysyłając je na adres: Czat z DGE

Zobacz także: Nowe usługi biur DGE Bruxelles

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Kinga Wojciechowska

doradca we franczyzie
Napisz do autora