03.10.2006

Marzenia o Rosji

- rozmowa z Maciejem Kossowskim z Expandera.

W ciągu kilku najbliższych miesięcy Expander chce otworzyć placówkę w Rosji. Czy planują Państwo rozwijać w tym kraju również sieć partnerską?
W Rosji nie planujemy na razie rozwoju sieci sprzedaży w oparciu o franczyzę.

Expander zapowiada w przyszłym roku otwarcie przynajmniej 15 nowych oddziałów w Polsce. Ile wśród nich będzie prowadzonych przez partnerów?
W przyszłym roku Expander będzie otwierał zarówno placówki własne jak i partnerskie. Zakładamy, że wraz z naszymi partnerami zaproponujemy nasze usługi w kolejnych 10 – 12 miastach. Miasta w których chcemy w najbliższym czasie zaistnieć to Elbląg, Gliwice, Kalisz, Koszalin, Leszno, Nowy Sącz. W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie doradztwem finansowym oferowanym w powstałych placówkach nasze działania koncentrować będziemy także na szkoleniu i przygotowaniu do pracy kolejnych doradców. Zakładamy, że w oddziałach partnerskich na koniec przyszłego roku pomagać klientom będzie 100 doradców finansowych. Równie istotne dla rozwoju naszej sieci partnerskiej jest także to, że jeszcze w tym roku rozpoczynamy proces pełnej integracji oddziałów partnerskich z siecią własną. Systematycznie staramy się podnosić jakość oferowanych usług i standardy oddziałów.

rozmawiała (asmoli)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0