Otwarcie mini-hipermarketu Carrefour w Mławie to wynik rozpoczętej w 2006 roku ekspansji nowych formatów wprowadzonych przez firmę na polskim rynku.
Czwartek
24.07.2008
Od 19 lipca działa pierwszy mini-hipermarket Carrefour w Mławie. Poza tym w mieście istnieją jeszcze dwie placówki należące do firmy.
 

To już 79 hipermarket sieci w Polsce. Nowy Carrefour zajmuje powierzchnię ok. 2 tys. m2. Na półkach sklepu klienci znajdą asortyment produktów zarówno krajowych jak i zagranicznych, w tym produktów marki własnej Carrefour. Mogą także skorzystać z usług dodatkowych, m.in. doładowania telefonów komórkowych, płatności rachunków w kasie, usług finansowych czy wywoływania zdjęć on-line.

Otwarcie mini-hipermarketu Carrefour w Mławie to wynik rozpoczętej w 2006 roku ekspansji nowych formatów wprowadzonych przez firmę na polskim rynku. Sklepy te na powierzchni od 2 do 3 tys. m2 oferują klientom produkty z podstawowych działów handlowych i asortyment klasycznego hipermarketu.

Hipermarket przy ulicy Targowej jest trzecim w Mławie sklepem działającym pod logo Carrefour. W mieście działają już dwa supermarkety Carrefour Expres. Obecnie Carrefour Polska posiada 79 hipermarketów, 268 supermarketów oraz 40 stacji benzynowych. Grupa Carrefour zatrudnia 490 tys. pracowników i ma ponad 15 tys. sklepów w 30 krajach na całym świecie.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz