18.08.2008

Ambitne plany Gold Finance

Firma Gold Finance Doradcy Finansowi do końca 2009 roku planuje udzielić 50 licencji franczyzowych.

Gold Finance jest firmą doradczą pomagającą klientom w wyborze kredytu spośród oferty dostępnej na rynku. Specjalizuje się również w wyborze odpowiednich dla klienta form lokowania i inwestowania pieniędzy, ubezpieczeń na życie oraz leasingu.

Gold Finance planuje nawiązać współpracę z osobami posiadającymi kilkuletnie doświadczenie w branży finansowej.

Gold Finance planuje nawiązać współpracę z osobami posiadającymi kilkuletnie doświadczenie w branży finansowej z miast od 50 tys. do 150 tys. mieszkańców. Potencjalny franczyzobiorca musi dysponować lokalem z witryną na parterze, umiejscowionym w atrakcyjnej pod względem handlowym lokalizacji. W ciągu półtora roku firma planuje otworzyć 50 placówek we franczyzie.

Franczyzobiorca w fazie przygotowań oraz podczas pierwszych kroków w biznesie otrzyma wsparcie ze strony analityków odpowiedzialnych za 3 grupy produktowe (inwestycje, leasing, kredyty). Gold Finance zapewnia również szkolenia wstępne i rozwojowe dla pracowników, ogólnopolską kampanię reklamową oraz dostęp do klientów zainteresowanych usługami doradztwa finansowego z danego regionu.
- Od franczyzobiorcy oczekujemy promocji marki na rynku lokalnym oraz obsługi przekazywanych przez centralę Gold Finance klientów, którzy wyrazili chęć korzystania z usług doradztwa. Osoba, która zdecyduje się na rozpoczęcie współpracy, będzie mogła zatrudnić dowolną liczbę doradców, którym Gold Finance gwarantuje bardzo atrakcyjny system prowizyjny na sprawdzonym modelu rozliczeniowym - mówi Joanna Zielińska z Gold Finance.

Na polskim rynku działa już wiele firm zajmujących się pośrednictwem finansowym. Pośrednicy założyli nawet Związek Firm Doradztwa Finansowego. Obecnie zrzesza on 11 członków: AZ Finanse, Bankier.pl, Dom Kredytowy Notus, emFinanse, Expander, Gold Finance, Goldenegg, Money Expert, New World Alternative Investments, Open Finance, Wealth Solutions.

(smoli)