07.11.2008

LMI celuje w 50

LMI, firma oferująca programy rozwoju przywództwa i zarządzania dla firm, zamierza w ciągu kilku lat zdobyć 50 polskich franczyzobiorców. Na razie jest ich ośmiu.

Leadership Management to firma pochodząca z USA. W Polsce działa od 2007 roku. Obecnie w naszym kraju LMI ma dwie jednostki własne oraz osiem franczyzowych.
Jesteśmy częścią globalnej grupy LMI, która powstała w połowie lat 60. ubiegłego wieku w Teksasie w USA i działającej w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. LMI oferuje szkolenia z zakresu przywództwa i zarządzania dla firm, organizacji i osób indywidualnych – opowiada Ireneusz Bisikiewicz, prezes zarządu LMI Polska.

LMI oferuje szkolenia z zakresu przywództwa i zarządzania dla firm, organizacji i osób indywidualnych.

Osoba, która chciałaby nawiązać współpracę z firmą, musi mieć na opłatę inicjalną ok. 55 tys. zł. Dodatkowo powinna też dysponować kapitałem na przygotowanie stanowiska – zakup komputera, podłączenie telefonu, internetu – i pokrycie kosztów działalności przez pierwsze miesiące. W trakcie współpracy trzeba także będzie ponosić koszt opłaty miesięcznej – 600 zł. W pierwszym etapie działalności nie jest natomiast wymagane posiadanie biura.

W ramach współpracy firma oferuje dziesięciodniowe szkolenie wprowadzające z zakresu marketingu i sprzedaży, szkolenie z zakresu efektywności własnej oraz podręczniki, materiały marketingowe. Co dwa miesiące partnerzy uczestniczą w warsztatach poświęconych rozwojowi działalności.

(bog)