11.10.2009

Cztery Paragrafy

W lipcu bieżącego roku Kancelaria Paragraf rozpoczęła rozwój poprzez franczyzę. Do końca roku mają działać cztery punkty z logo firmy.

- Naszym celem jest stworzenie drugiego oddziału własnego oraz dwóch jednostek franczyzowych – mówi Mariusz Urban, pełnomocnik ds. rozwoju sieci Pargraf. - Na początku listopada otwieramy własny oddział, a rozmowy z franczyzobiorcami są na tyle zaawansowane, że otwarcia pierwszej placówki działającej na licencji możemy spodziewać się już pod koniec listopada.

Żeby zachęcić potencjalnych franczyzobiorców, w październiku i listopadzie opłata wstępna została zmniejszona z 6 tys. zł do 3 tys. zł. Partner powinien dysponować lokalem o powierzchni minimum 25 m2, składającym się z dwóch pomieszczeń: sekretariatu i pokoju prawnika.

W ramach umowy franczyzowej Paragraf zapewnia wyposażenie, wystrój i oznakowanie kancelarii według jednego wzorca. Daje możliwość korzystania z pomocy i nadzoru prawnika centralnego, zapewnia także wsparcie w procesie rekrutacji i szkolenia pracowników. Franczyzobiorca będzie mógł korzystać ze wspólnej reklamy oraz uczestniczyć w szkoleniach zawodowych dla siebie i zatrudnionej kadry pracowniczej.

Kancelaria Prawno-Podatkowa Paragraf z Jasła działa od 1999 roku. Świadczy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, podatkowego. Prowadzi także usługi księgowe. Oferta Kancelarii skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych.

(mak)