08.11.2009

Doradzą w małych miejscowościach

Star Finance to marka funkcjonująca w ramach Gold Finance, znanego już na rynku doradcy finansowego.

To także pierwsza na polskim rynku firma specjalizująca się w doradztwie finansowym dla małych i średnich miejscowości. Sieć doradców rozwijana będzie na zasadach franczyzy. W związku z tym poszukiwani są franczyzobiorcy chcący rozwijać własny biznes na rynku lokalnym każdego miasta w Polsce.

Wciąż rosnące zapotrzebowanie na kredyty hipoteczne, gotówkowe oraz konsolidacyjne, ubezpieczenia majątkowe, a także leasing, to najlepszy argument przemawiający za powstaniem Star Finance. Salony finansowe w każdym mieście powyżej 8 tys. mieszkańców dostarczą usług finansowych skierowanych do całej rodziny i dostępnych blisko domu.

W portfolio firmy znajdą się instytucje finansowe oferujące kredyty hipoteczne oraz szybkie kredyty gotówkowe, m.in. Pekao SA, PKO BP, Eurobank, Multibank, Getin Bank oraz Bank BPH. W ofercie będą dostępne również doładowania telefonów komórkowych dzięki współpracy z firmą Blue Pay, która obsługuje wszystkie dostępne marki pre-paidowe na rynku, m.in. Heyah, Play, Simplus, Tak Tak.

Ze strony partnera chcącego rozpocząć współpracę franczyzową, Star Finance oczekuje opłaty licencyjnej w wysokości 15 tys. zł oraz posiadania lokalu o powierzchni min. 25 m2 z wejściem od ulicy. W ramach opłaty licencyjnej Star Finance zapewnia przygotowanie lokalu łącznie z oznakowaniem oraz wyposażeniem w punkt kasowy i sejf spełniające standardy bezpieczeństwa a także panel reklamowy LCD montowany w witrynie. Każdy z partnerów przejdzie kompleksowe szkolenie wstępne dotyczące produktów oraz standardów sieci, otrzyma wsparcie merytoryczne analityków oraz opiekę doradcy odpowiadającego za wsparcie procesów sprzedaży w poszczególnych salonach.

Rozwiązania zaproponowane przez Star Finance dają szansę na własną działalność gospodarczą na bardzo specyficznym, jeśli chodzi o możliwość ekspansji biznesowej, rynku małych miejscowości. Ze względu na jego znikome nasycenie usługami doradztwa finansowego, zarządzający Star Finance dostrzegają w proponowanym modelu dużą szansę dla lokalnych przedsiębiorców.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora