05.12.2009

Crazy Piramid Pizza już w Polsce

Operator Biesiadowa wprowadza na polski rynek nową markę gastronomiczną.

- Nową markę zamierzamy rozwijać poprzez franczyzę na kilka sposobów – mówi Wojciech Goduński, operator sieci Biesiadowo oraz Crazy Piramid Pizza. - Można wprowadzić brand Crazy Piramid Pizza do już istniejącego lokalu, otworzyć lokal oferujący jedynie pizzę z rożkiem, a następnie poszerzyć ofertę o tradycyjną pizzę, zapiekanki czy hamburgery.

Koszt inwestycji w przypadku wprowadzenia nowej marki do istniejącego lokalu nie przekracza 20 tys. zł. Otwarcie punktu z jedną potrawą to wydatek rzędu 25 tys. zł. W przypadku sprzedaży rozszerzonego menu należy liczyć się z kosztami ponad 55 tys. zł.

- Liczymy, że w 2010 r. uda nam się otworzyć na terenie Polski przynajmniej kilkadziesiąt lokali – mówi Wojciech Goduński. - Poszukujemy również masterfranczyzobiorców, którzy zajmą się rozwojem sieci poza granicami Polski.

Crazy Piramid Pizza to pizza w kształcie rożka przypominającego rożek do lodów. Do jej produkcji używa się specjalnej maszyny, która w czasie dwóch minut jest w stanie wyprodukować cztery pizze.

W najbliższym czasie zamierzamy równie podjąć rozmowy z właścicielami innych sieci gastronomicznych na temat wprowadzenia brandu Crazy Piramid Pizza do ich lokali. Pierwszym punktem, w którym można spróbować Crazy Piramid Pizzy jest Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim.

(gum)