Crazy Piramid Pizza już w Polsce

Sobota
05.12.2009
Operator Biesiadowa wprowadza na polski rynek nową markę gastronomiczną.
 

- Nową markę zamierzamy rozwijać poprzez franczyzę na kilka sposobów – mówi Wojciech Goduński, operator sieci Biesiadowo oraz Crazy Piramid Pizza. - Można wprowadzić brand Crazy Piramid Pizza do już istniejącego lokalu, otworzyć lokal oferujący jedynie pizzę z rożkiem, a następnie poszerzyć ofertę o tradycyjną pizzę, zapiekanki czy hamburgery.

Koszt inwestycji w przypadku wprowadzenia nowej marki do istniejącego lokalu nie przekracza 20 tys. zł. Otwarcie punktu z jedną potrawą to wydatek rzędu 25 tys. zł. W przypadku sprzedaży rozszerzonego menu należy liczyć się z kosztami ponad 55 tys. zł.

- Liczymy, że w 2010 r. uda nam się otworzyć na terenie Polski przynajmniej kilkadziesiąt lokali – mówi Wojciech Goduński. - Poszukujemy również masterfranczyzobiorców, którzy zajmą się rozwojem sieci poza granicami Polski.

Crazy Piramid Pizza to pizza w kształcie rożka przypominającego rożek do lodów. Do jej produkcji używa się specjalnej maszyny, która w czasie dwóch minut jest w stanie wyprodukować cztery pizze.

W najbliższym czasie zamierzamy równie podjąć rozmowy z właścicielami innych sieci gastronomicznych na temat wprowadzenia brandu Crazy Piramid Pizza do ich lokali. Pierwszym punktem, w którym można spróbować Crazy Piramid Pizzy jest Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim.

(gum)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Biznesplan: jak policzyć przyszłe zyski /16.03.2009

Zanim zainwestujemy we własny biznes spróbujmy oszacować jego rentowność.

POPULARNE NA FORUM

Catering się opłata?

Słyszałem że catering okolicznościowy poznań jest rozwiązaniem niezwykle wygodnym, w sam raz dla zabieganych - nie trzeba robić zakupów ani gotować, otrzymujemy...

3 wypowiedzi
ostatnia 14.06.2018
Catering się opłata?

Pewnie że opłaca się prowadzić firmę cateringową, Mam znajomego który prowadzi, firmę Nelson - Catering & Events i mają bardzo dużo zamówień , na co dzień jak i...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jedzenie w dobrym miejscu

Lokalizacja jest bardzo ważna moim zdaniem, często widać że restauracje czy trucki z jedzeniem gdy stoją w słabym miejscu to mają mały ruch. Ostatnio w centrum...

3 wypowiedzi
ostatnia 13.06.2018
Jedzenie na zamówienie

Sprawdź sobie Pure&Fresh - catering dietetyczny, diety pudełkowe, dieta na życzenie. No ogólnie są świetni, jedzenie jest wręcz przepyszne. Biorę od nich pełną dietę...

21 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
Catering się opłata?

Witam serdecznie. Od pewnego czasu już pracuję jako kucharz w firmie cateringowej Weranda - catering poznań . Rozmyślam nad założeniem własnej działalności właśnie w...

3 wypowiedzi
ostatnia 11.06.2018
McDonalds opinie o franczyzie

McDonald robi bardzo dobrą kawę. To im trzeba przyznać. ______________________ Praca licencjacka z marketingu

2 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Wynajem kelnerów

To może być bardzo dobra opcja biznesowa. _______________ Marketing

3 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
Jedzenie na zamówienie

Moim zdaniem najwygodniejszą apką do zamawiania jest pizza portal, osobiście jeśli coś zamawiam to właśnie przez ich aplikację. Nie tylko pizza, ogólnie dobre jedzenie...

21 wypowiedzi
ostatnia 07.06.2018