DDD ma pięćdziesiąt sklepów

Inwestycja w sklep DDD Dobre Dla Domu w mieście do 30 tys. mieszkańców oscyluje wokół 70 tys. złotych.
Poniedziałek
21.06.2010
W Sędziszowie Małopolskim ruszył 50. sklep specjalistycznej sieci Dobre Dla Domu.
 

Pięćdziesiątą placówkę DDD uruchomił Andrzej Jędrychowski, dotychczasowy franczyzobiorca sieci z Mielca.
- Po niemal dwóch latach współpracy z DDD zdecydowałem się na kolejny ruch i traktuję to jak inwestycję przyszłość - mówi Jędrychowski. – Jeśli biznes będzie szedł dobrze, nie wykluczam kolejnych otwarć.

DDD jest specjalistyczną siecią sklepów oferujących drzwi, panele podłogowe, podłogi drewniane, akcesoria do podłóg, panele ścienne oraz akcesoria do drzwi. Początkowo sieć otwierała wyłącznie duże sklepy (200-700 m2) w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców, jednak od kilku miesięcy swoją ofertę kieruje także do przedsiębiorców w miejscowościach do 30 tys. mieszkańców.

- Otrzymując wiele zapytań od przedsiębiorców z mniejszych miejscowości, uznaliśmy, że czas już rozszerzyć formułę współpracy - mówi Marek Frątczak, szef działu ekspansji sieci DDD. - Współpracujemy zarówno ze specjalistami już działających w branży wyposażenia wnętrz, jak i przedsiębiorcami spoza niej.

Oba formaty sklepu różnią się jedynie powierzchnią (mniejszy format liczy od 100 m2), a co za tym idzie wielkością i sposobem ekspozycji (np. 40-60 skrzydeł drzwi zamiast 70-100). Oferta obu modeli jest jednak identyczna, bowiem artykuły, których nie ma w ekspozycji sklepu, klienci mogą zamówić z katalogu.

Inwestycja w sklep DDD Dobre Dla Domu w mieście do 30 tys. mieszkańców oscyluje wokół 70 tys. złotych, w dużym mieście kwota ta przekracza 100 tys. zł.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

Atrakcyjne biznesy /01.05.2018

Podpowiadamy, w który biznes warto zainwestować, gdy ma się 50 lub 100 tys. zł oszczędności. Krok po kroku opisujemy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić burgerownię, biuro podróży, produkcję drukarek 3D i sklep z odzieżą do porodu. Prezentujemy pomysły na własny bank za 40 tys. zł. Zdradzamy tajniki franczyzy.

Jak zarabiać na wynajmie? /30.03.2018

Krok po kroku opisujemy, jak zarabiać na wynajmie mieszkań i lokali. Sprawdzamy, który biznes sezonowy jest najbardziej zyskowny. Radzimy, jak rozwinąć sieć franczyzową za granicą. Jarosław Szanajca, założyciel Dom Development, opowiada nam jak zbudował firmę gigant od zera.

Urządzą mieszkańców /27.02.2018

W Malborku ruszył kolejny franczyzowy sklep DDD Dobre Dla Domu.

Zapowiada się obiecujący rok /30.12.2017

Paweł Soroka, dyrektor działu wsparcia sprzedaży DDD Dobre Dla Domu opowiada o perspektywach branży wyposażenia wnętrz.

POPULARNE NA FORUM

Łazienkowe dylematy

Ja też starałam się ładnie urządzić łazienkę, mam trochę miejsca dlatego zainwestowała w niby przedpokojową konsolę...

3 wypowiedzi
ostatnia 20.07.2018
Jaki sklep z meblami kuchennymi

Niebawem będę wymieniała meble w kuchni i zastanawiam się, gdzie i jakie meble kupić. Zależy mi raczej na klasycznych i funkcjonalnych w jasnych kolorach. Do tego aby...

1 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Gdzie najlepiej kupić mieszkanie pod wynajem?

Mieszkanie dobrze kupić w dużym mieście, tam jest dużo uczniów i studentów, którzy będą wynajmować.

309 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Sklep z okularami korekcyjnymi dla dzieci

Przepraszam, że tak na raty - Nie skończyłem posty Jak oceniacie powodzenie sklepu online z oprawkami korekcyjnym dla dzieci? Jest wiele sklepów z okularami - oprawkami dla...

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Sklep z okularami korekcyjnymi dla dzieci

Jak oceniacie powodzenie sklepu online z oprawkami korekcyjnym dla dzieci? Jest wiele sklepów z okularami - oprawkami dla dorosłych, ale tylko dla małego użytkownika...

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Nawadnianie ogrodów

Automatyczne systemy nawadniające ogrody, a także pola uprawne i sady z każdym rokiem zyskują na popularności w naszym kraju. Jest to świetne rozwiązanie, gdyż pozwala...

1 wypowiedzi
ostatnia 09.07.2018
Porady na temat budowy i wykończenia domu.

budowa i wykończenie to cięzki orzech do zgryzienia.. https://vindicat.pl/baza-wiedzy/co-oznacza-przedawnienie-dlugu/

6 wypowiedzi
ostatnia 09.07.2018
Jaki sklep meblowy?

Ikea ma fajne i tanie meble w swoim asortymencie https://vindicat.pl/faq/jak-skorzystac-z-wnioskow-w-egzekucji-komorniczej/

180 wypowiedzi
ostatnia 09.07.2018