Carrefour Express w Warszawie przy ul. Konduktorskiej
Wtorek
13.07.2010
Na przełomie czerwca i lipca w Warszawie, Ząbkach i Zduńskiej Woli zostały otwarte nowe sklepy franczyzowe Carrefour Express.
 

Do końca roku Carrefour chce mieć 80 sklepów franczyzowych. Zgodnie z zapowiedzią prezesa Carrefour Polska, Jeana Anthoine, w najbliższych tygodniach będą otwierane kolejne placówki franczyzowe Carrefour Express. Nowe punkty powstaną min. w: Lublinie, Radzanowie, Lubrańcu, Pruszczu i Krakowie. Sklepy franczyzowe sieci są zlokalizowane przede wszystkim w miastach i w strefach podmiejskich, a także na osiedlach mieszkaniowych.

- Rozwój sieci sklepów franczyzowych jest odpowiedzią na potrzeby polskich konsumentów, którzy są wciąż przywiązani do robienia zakupów w mniejszych placówkach, położonych w pobliżu miejsca zamieszkania. Otwierając kolejne punkty, firma Carrefour wychodzi naprzeciw tym potrzebom - przekonuje Jean Anthoine, prezes Cerrefour Polska.

W 2010 roku ekspansja Carrefour dotyczy głównie sklepów franczyzowych. W roku 2011 i następnych latach sieć planuje otwierać 100 placówek rocznie w całej Polsce. Obecnie najwięcej sklepów jest na terenie Śląska oraz Polski centralnej. Carrefour tworzy sieć zarówno w dużych miastach jak i w miejscowościach liczących poniżej 100 tys. mieszkańców.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep w modelu franczyzy

Dzień dobry, Rozważam razem z żoną otwarcie własnej działalności na zasadzie franczyzy, w mieście o liczbie ludności powyżej 300 tysięcy. Bierzemy pod uwagę...

1 wypowiedzi
ostatnia 24.09.2018
Alma Market powiększa sieć

I am happy to find your distinguished way of writing the post. Now you make it easy for me to understand and implement the concept. Thank you for the hack twitter post.

5 wypowiedzi
ostatnia 23.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

Ok, już nie ważne. 30 września poszły zwolnienia dla wszystkich. No szkoda, jedyny sklep z własną wędzarnią.

71 wypowiedzi
ostatnia 06.09.2018
Muszkieterowie - sklepy Intermarche i Bricomarche

gapcio, skąd informacja że w Świnoujściu sklep ma być zamykany? Nikt nam jeszcze nie mówił o tym, ale chodzą ploty od klientów sklepu że podobno sklep ma być...

71 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Twarda woda

Oj nie tylko Ty masz problem z wodą. Nasza kranówa też pozostawia wiele do życzenia.

22 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Business Portfolio

Great post! I am actually getting ready to across this information, is very helpful my friend. Also great blog here with all of the valuable information you have. Keep up the...

6 wypowiedzi
ostatnia 24.08.2018
Powstanie 200 sklepów Alma Smart

Świetnie

8 wypowiedzi
ostatnia 21.08.2018
Twarda woda

Czy są jakieś przyrządy do zbadania twardości wody? Chciałbym wiedzieć jaką wodę mam u siebie w kranie.

22 wypowiedzi
ostatnia 16.08.2018