20.07.2010

Expander wespół z Metrohouse

Klienci Expandera nie tylko zaciągną w placówce kredyt hipoteczny, ale otrzymają też pomoc w znalezieniu odpowiedniej nieruchomości.

Jest to możliwe dzięki rozpoczęciu współpracy Expandera z siecią biur nieruchomości Metrohouse. Według przedstawicieli firmy, co trzeci klient Expandera zainteresowany kredytem hipotecznym nie ma jeszcze wybranej nieruchomości, którą chciałby kupić. Dlatego oczekuje nie tylko pomocy w otrzymaniu kredytu, ale także w znalezieniu atrakcyjnego domu czy mieszkania. W tym celu Expander nawiązał współpracę z Metrohouse - agencją nieruchomości, która liczy ponad 30 oddziałów. Współpraca umożliwi klientowi dostęp do bazy liczącej ponad 20 tysięcy ofert. Udogodnieniem dla klientów ma być model działania Metrohouse, który opiera się na pobieraniu prowizji tylko od strony sprzedającej nieruchomość.

Expander poszukuje partnerów z Lubina, Płocka, Sosnowca oraz Kielc i Legnicy.

– Dzięki temu w zeszłym roku czterokrotnie zwiększyliśmy liczbę przeprowadzanych transakcji, - mówi Mariusz Kania, prezes Metrohouse. – Jestem przekonany, że akcja "Kupujący nie płaci prowizji" doskonale sprawdzi się też we współpracy z klientami firmy Expander.

Program już został uruchomiony w wybranych oddziałach Expandera w Warszawie, wkrótce będzie rozszerzony na kolejne miasta.

W ostatnim czasie sieć mobilnych doradców Expander Private zwiększyła się o ponad 60 osób. W najbliższych miesiącach planowany jest dalszy rozwój sieci placówek Expandera. Poszukiwani są partnerzy z Lubina, Płocka, Sosnowca oraz Kielc i Legnicy.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora