Przedstawiciel sieci pomaga w znalezieniu dobrej lokalizacji pod szkołę językową.
Czwartek
07.04.2011
Większość franczyzobiorców Early Stage znajduje się w Warszawie. Teraz nadszedł czas na otwarcie szkół w pozostałych miastach.
 

Early Stage to szkoła języka angielskiego specjalizująca się w nauczaniu dzieci i młodzieży w wieku 6-18 lat. Firma zaczęła rozwijać się we franczyzie w 2007 roku. Dzisiaj w sieci działa 13 placówek własnych i 15 franczyzowych, z czego 14 w Warszawie. We wszystkich szkołach uczy się obecnie 2,8 tys. kursantów.

- Early Stage posługuje się szeroką gamą autorskich materiałów dydaktycznych. Metody nauczania zmieniają się z wiekiem dzieci. Umysł dziecka w wieku od 6 do 11 lat jest wyjątkowo chłonny, dlatego kursy jakie proponuje szkoła Early Stage są bardzo intensywne - wyjaśnia Joanna Zarańska, właścicielka i założycielka szkoły, a zarazem autorka metody nauczania w szkołach Early Stage.

Franczyzodawca nie wymaga od partnerów opłaty wstępnej z tytułu przystąpienia do sieci. Miesięczna licencja wynosi natomiast 10 proc. uzyskiwanych przychodów. Szkoła Early Stage zapewnia swoim franczyzobiorcom know-how metodyczny, w którym zawierają się bezpłatne szkolenia oraz dostęp do materiałów dydaktycznych. Oprócz kwestii związanych z samym nauczaniem właściciel licencji zapewnia pomoc w zakresie działań marketingowych i administracyjnego funkcjonowania placówki.

- Do tej pory Early Stage rozwijała się głównie w Warszawie, chociaż powstała też pierwsza placówka w Krakowie. Chcielibyśmy jednak, aby nasze szkoły pojawiły się w różnych miastach. Przykład naszych szkół w podwarszawskich miejscowościach pokazuje, że szkoła Early Stage może z powodzeniem funkcjonować w miastach liczących nawet kilkanaście tysięcy – dodaje Joanna Zarańska.

(dw)


NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Jaki biznes się opłaci w 2018? /01.12.2017

Sprawdziliśmy, w jaki biznes warto zainwestować w nadchodzącym roku. Tłumaczymy, jak otworzyć i z sukcesem prowadzić spaghetterię, sklep z bielizną, pączkarnię, agencję Mikołajów, park trampolin oraz firmę sprzedającą kosze prezentowe. Opisujemy też sprawdzone franczyzy z branży usługowej. Radzimy, jak przeprowadzić remanent w firmie.

Franczyza - czym to się je? /27.10.2008

Franczyza to sposób na własny biznes pod znanym logo. Korzystają z niej największe światowe marki, warto więc wiedzieć czym jest biznes na licencji franczyzowej.

Kto może mieć McDonalda? /29.08.2015

Własny McDonald to nieosiągalny cel dla niejednego biznesowego marzyciela. Kto więc może mieć swojego McDonalda? Aneta Czaplicka ma pięć restauracji pod tym szyldem.

Wypożyczalnia samochodów: zysk na czterech kółkach /08.06.2015

Uruchomienie wypożyczalni samochodów jest kosztowne. Jednak wydatek szybko się zwraca, bo za kierownicą pożyczonego auta najczęściej siadają turyści, którzy podczas urlopu nie oszczędzają.

Jak odnieść sukces we franczyzie? /01.06.2018

Planujesz inwestycję w biznes franczyzowy? Podpowiadamy czym się kierować, żeby wybrać właściwą franczyzę dla siebie i odnieść sukces w biznesie. Analizujemy czy bardziej opłaca się otworzyć firmę transportową, piwny ogródek, drukarnię internetową czy firmę produkującą pościel. Ponadto prezentujemy 15 sprawdzonych pomysłów na sklep odzieżowy znanej marki. Zdradzamy 10 najczęstszych błędów franczyzobiorców. Radzimy, jakie triki marketingowe opłaca się zastosować, żeby sprzedać więcej. Zbigniew Inglot opowiada nam jak z małej firmy rodzinnej zbudować koncern znany niemal na całym świecie.

POPULARNE NA FORUM

Szkolenia prezentacje biznesowe

Cześć, zastanawiam się nad otworzeniem biznesu w zakresie doradztwa zawodowego w zakresie autoprezentacji, tworzenia cv, rozwoju kariery itp. Być może właśnie na...

1 wypowiedzi
ostatnia 21.06.2018
Tłumacz

Cześć, jeśli potrzebujecie jakiegoś sprawdzonego tłumacza to polecam LOQUAX na prawdę warto skorzystać, nasza firma korzysta z takich usług już od długiego czasu i...

1 wypowiedzi
ostatnia 20.06.2018
Uczą i zarabiają

To jest bardzo dobry interes! Na pewno jest to bardzo przydatne. ______________________ Prawo - praca magisterska

23 wypowiedzi
ostatnia 08.06.2018
tłumacz niemiecki

Cześć, mam pytanie ponieważ potrzebuje kogoś kto potrafi dobrze język niemiecki i by zajął się paroma tekstami do przetłumaczenia nie musi być to tłumaczenie...

1 wypowiedzi
ostatnia 05.06.2018
Język na licencji

Jednej ze szkół języka angielskiego poświęciliśmy odcinek programu Biznes z Franczyzą. Zapraszam do oglądnięcia na kanale YT: https://www.youtube.com/watch?v=Yt0jTYX1Ido

8 wypowiedzi
ostatnia 29.05.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

This is the greatest one thing which is going to be one of the greatest stuff to witness order coursework have been working well enough for me its one of the finest information...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.05.2018
Uczą i zarabiają

Świetny pomysł ! Wiele szkół potrzebuje czegoś takiego!

23 wypowiedzi
ostatnia 11.05.2018