29.03.2011

Multika rusza z nowym konceptem

Dom Finansowy QS, rozwijający sieć marketów kredytowych Multika, wprowadza nowy program partnerski.

Multika obecna jest na polskim rynku od pięciu lat. Aktualnie działa ponad 130 agencyjnych marketów kredytowych. Niebawem dołączą do nich kolejne punkty, które będą otwierane zgodnie z nowym konceptem.
- Zamierzamy w dalszym ciągu rozwijać obecnie funkcjonujący model współpracy, wprowadzając równocześnie Nową Multikę. Pierwsze placówki mają ruszyć już w kwietniu tego roku. Prowadzimy rozmowy z potencjalnymi partnerami rozsianymi praktycznie po całym kraju - mówi Wojciech Parteka, dyrektor projektu.

Zdjęcie punktu systemu Dom Finansowy QS

Nowa Multika będzie różniła się od poprzedniego konceptu przede wszystkim ofertą dostępnych produktów.

Rozwijany koncept będzie różnił się od poprzedniego przede wszystkim ofertą dostępnych produktów.

- Nowa Multika to nie będą już tylko markety kredytowe, ale po prostu markety finansowe. Oprócz kredytów gotówkowych i konsolidacyjnych, jakie dostępne są obecnie w placówkach Multiki, w Nowej Multice pojawią się ubezpieczenia, produkty hipoteczne oraz płatności masowe. Będziemy kontynuować współpracę z naszymi partnerami m.in.: Sygma Bank, Meritum Bank, Alior Bank, BNP Paribas Fortis, PeKaO SA., Invest Bank, Link4 oraz Blue Media - wymienia Parteka.

Placówki Nowej Multiki będą powstawać głównie w centrach małych i średnich miast. Dom Finansowy QS wspomaga partnerów merytorycznie oraz finansowo, pokrywając część kosztów związanych z wynajmem lokalu oraz produkcją materiałów promocyjno-reklamowych. Partner nie musi ponosić żadnych opłat z tytułu przystąpienia do sieci oraz funkcjonowania w niej.

(mak)