04.05.2011

Szeroka oferta to klucz do sukcesu

O prowadzeniu biura pośrednictwa finansowego opowiada Łukasz Bińka, prezes zarządu Gold Finance.

Co stanowi największe wyzwanie dla partnerów otwierających własne biuro Gold Finance?
Najważniejszym elementem w otwarciu nowego punktu franczyzowego jest znalezienie odpowiednio wykwalifikowanej kadry. W przypadku współpracy z Gold Finance każdy partner może liczyć na naszą pomoc w procesie rekrutacyjnym, posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie. Dodatkowo oferujemy gruntowne szkolenia dla całej kadry, na które pozyskaliśmy 3 mln zł dotacji unijnych.

Łukasz Bińka, prezes zarządu Gold Finance.

Łukasz Bińka, prezes zarządu Gold Finance

Co decyduje o przewadze konkurencyjnej firm na rynku doradztwa finansowego?
Dla doradców finansowych ważne jest, aby posiadać w swoim portfolio szeroki przekrój produktów finansowych: zarówno kredytów, jak i produktów inwestycyjnych. W zależności od sytuacji akcent przenosi się z jednych produktów na drugie: jeśli sprzedaż kredytów hipotecznych spada, wzrasta sprzedaż produktów inwestycyjnych, które dają większą gwarancję zysku z kapitału w czasach zawirowań na rynkach.

Na jakie wsparcie biorcy mogą liczyć w ramach pakietu franczyzowego?
W ramach opłaty startowej zapewniamy partnerom wyposażenie lokalu oraz pełen branding. Każdemu z partnerów zagwarantowane zostanie ponadto kompleksowe szkolenie wstępne dotyczące produktów oraz standardów sieci, wsparcie merytoryczne doświadczonych analityków oraz opieka managera regionalnego odpowiadającego za wsparcie procesów sprzedaży w poszczególnych salonach.

Rozmawiał (gum)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0