Polska marka za granicą

Moodo nie prowadzi placówek własnych, dlatego wszelkie testy nowych kolekcji odbywają się w siedzibie firmy.
Poniedziałek
12.11.2012
Moodo, oprócz Polaków ubiera także Czechów i Słowaków. Sklepy odzieżowej marki powstaną również w Zachodniej Europie.
 

Moodo Urban Fashion Mode produkuje oraz sprzedaje młodzieżową odzież typu street i fashion. Marka zadebiutowała na polskim rynku siedem lat temu. W 2007 roku jej właściciele podjęli decyzję o rozpoczęciu rozwoju sieci franczyzowej. Dziś pod wspólnym szyldem działa 127 placówek oraz ponad 200 odbiorców multibrandowych w Polsce, Czechach i na Słowacji. Sieć niedługo powiększy się o sklepy w Wadowicach, Tarnowskich Górach, Jarosławiu, Pleszewie i Kraśniku.

- Znaczącym sukcesem firmy było wyjście poza rynek krajowy i nawiązanie współpracy z zagranicznymi partnerami – mówi Aleksander Dubowski, dyrektor ds. rozwoju sieci Moodo Urban Fashion Mode. - W naszym kręgu zainteresowań jest rynek wschodni, gdzie już od dawna kolekcje Moodo sprzedają się z powodzeniem. Kooperujemy także z kontrahentami z Czech i Słowacji. W planach jest również rozwój współpracy z agentami na Zachodzie Europy.

By otworzyć własny sklep Moodo franczyzobiorca musi dysponować lokalem o powierzchni 50–70 m2 zlokalizowanym przy głównej ulicy miasta lub w galerii handlowej. Koszt kompletnego wyposażenia sklepu w meble, kasy, manekiny i wieszaki wynosi ok. 45 tys. zł. Środki, jakie trzeba przeznaczyć na adaptację lokalu są uzależnione od jego stanu technicznego i istniejących instalacji. Za działanie pod logo marki trzeba uiścić raz w roku opłatę licencyjną w wysokości 1,2 tys. zł.

- W pakiecie franczyzowym oferujemy pilotaż przed otwarciem salonu oraz szkolenie. Gwarantujemy również opiekę działu obsługi klienta, a także materiały marketingowe wspomagające sprzedaż oraz reklamę. Nasze sklepy otwieramy w miastach powyżej 20 tysięcy mieszkańców - dodaje Aleksander Dubowski.

(boa)


Bolesław Adamiec, dziennikarz
Bolesław Adamiec
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018