Biznes z drugiej ręki

Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc w doborze asortymentu do sklepu, doradztwo w zakresie optymalnego wykorzystania powierzchni lokalu.
Sobota
20.04.2013
Handel odzieżą używaną okazuje się dochodowym biznesem. Pierwsze sklepy franczyzowe Family Shop powstają w Wielkopolsce.
 

Firma Family Shop rozpoczęła właśnie tworzenie sieci franczyzowej. Działa już pierwszy, modelowy sklep franczyzowy, który obsługuje klientów w Poznaniu. W maju dołączy do niego kolejny punkt na licencji w Mosinie pod Poznaniem. Trwa poszukiwanie franczyzobiorców na terenie całego kraju.

- Handel odzieżą używaną już dawno przestał wywoływać negatywne emocje. Dziś to bardzo dochodowy biznes, który przyciąga rzeszę klientów szukających ciekawych, markowych i dobrej jakości ubrań w atrakcyjnej cenie – mówi Magdalena Sulwińska, właścicielka Family Shop.

Przyszły franczyzobiorca powinien mieć lokal o powierzchni od 50 do 200 m2 oraz zaplecze magazynowe. Na inwestycję wystarczy nawet 10 tys. zł. Mile widziane są osoby, które mają już doświadczenie w handlu, chociaż nie musi to być koniecznie branża odzieżowa.

- Dostarczamy naszym franczyzobiorcom wyselekcjonowaną odzież pochodzącą z Anglii, Szwajcarii, Włoch, Francji i Danii. Wiele naszych produktów pochodzi wprost ze sklepowych półek i posiada oryginalne metki oraz opakowania – mówi Sulwińska.

Franczyzobiorcy mogą liczyć na pomoc w doborze asortymentu do sklepu, doradztwo w zakresie optymalnego wykorzystania powierzchni lokalu. Wszyscy pracownicy oraz właściciele sklepu zostaną również przeszkoleni z zakresu obsługi klienta oraz organizacji punktu sprzedaży, a także ekspozycji towaru i organizacji witryn sklepowych. Firma zapewnia również pomoc w uzyskaniu dofinansowania na uruchomienie własnej działalności. Family Shop oferuje swoim franczyzobiorcom również szerokie wsparcie marketingowe oraz zapewnia im elementy identyfikacji wizualnej.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Sklep z bielizną w dużej galerii - opłaca się?

Z tego co widzę to żona bieliznę zamawia w sieci, głównie tutaj https://ekskluzywna.pl/ Moim zdaniem coraz więcej biznesów będzie przenosić się do internetu, bo jest...

14 wypowiedzi
ostatnia 19.07.2018
Zarobić na stylu

I like your post. It really useful with me. Thanks for sharing these useful information! - spotify web player

40 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

This really interesting post. Thanks for sharing! - hotmail login

18 wypowiedzi
ostatnia 18.07.2018
Odzież męska - jeansy

Ja mam 2-3 wytypowane modele, konkretny rozmiar i po prostu poluję na okazje online (szukając po nazwie + rabat, promocja, zniżka itp.)

18 wypowiedzi
ostatnia 16.07.2018
Bershka w franczyzie

I want to encourage that you continue your great writing, have a nice day! Wifi hacking apk

2 wypowiedzi
ostatnia 14.07.2018
Hurtownik - opinie

ja mogę polecić hurtownię odzieży Beta Plus: https://www.hurt-odziez.pl/kontakt. Tanio, sprawna obsługa i szybka dostawa.

12 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Czy warto otworzyć sklep odżieżowy??

Oczywiście że warto, ale należy pamiętać że kluczem do sukcesu jest dobra hurtownia odzieży, która musi mieć towar dobrej jakości w modnych fasonach i dobrych cenach...

69 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018
Jak założyć sklep z odzieżą

Do otwarcia sklepu internetowe z odzieżą niezbędne jest kilka elementów. 1. Dobra platforma sprzedażowa okraszona atrakcyjną grafiką 2. Dobra hurtownia odzieży...

21 wypowiedzi
ostatnia 13.07.2018