Forum: Grosik 1475

mimi 26.06.2005 *.212.244.57.36

23
dobrze słyszałaś, tylko interpetujesz jak ci prezes każe, a więc:
Nieuczciwa konkurencja Grosika
Redakcja magazynu Franchising Info i portalu Franchising.info.pl wykreśliła Agencję Finansową GROSIK (Sp. z o.o.) z katalogu systemów franczyzowych.
W dzisiejszym wydaniu Gazety Wyborczej (28.02.2005) ukazało się ogłoszenie likwidatora PAF Sp. z o.o. Mariusza Biety. W ogłoszeniu tym likwidator wzywa wszystkich wierzycieli do ujawnienia roszczeń. Ogłoszenie zostało zilustrowane logotypem Polska Agencja Finansowa, przypominające to, którym się posługuje konkurencyjna firma Polska Sieć Opłat Sp. z o.o. Tymczasem likwidowana firma - PAF Sp. z o.o. - podczas swej działalności posługiwała się logo Agencja Finansowa GROSIK.

Celowa dezinformacja opinii publicznej na szkodę konkurencji została uznana przez redakcję magazynu Franchising Info i portalu Franchising.info.pl za naruszenie zasad uczciwej konkurencji i dlatego Agencja Finansowa GROSIK należąca do likwidatora PAF Sp. z o.o. została wykreślona z katalogu systemów franczyzowych.

Redakcja

mimi 26.06.2005 *.212.244.57.36

23
a cha, o grosiku już nikt nie mówi żle...ani dobrze. Po prostu nikt nie mówi, bo to co tam się dzieje zagraża przyszłej działalności wszystkich pośredników łącznie z agencjami PKO.

Arkadiusz B. 26.06.2005 *.als28.neoplus.adsl.tpnet.pl

8
mimi ty juz chyba wymyslasz bo nie wiesz co powiedzieć, przecież to kompletne bzdury co ma pko do grosika?

Doświadczona 26.06.2005 *.djy224.neoplus.adsl.tpnet.pl

3
Widzę że wielce szanowny Przezes Zarządu Mariusz Bieta, jego narzeczona - Wiceprezes Zarządu, jego rodzice - pełnomocnicy Zarządu renomowanej instytucji finansowej Grosik nadal zachowują dobry humor. Tymczasem od grudnia z Grosika wieją kolejni biorcy. Dlaczego?
1. Realizacja płatności klientów przez ponad 1 miesiąc (tak było u mnie)!!!!!
2. Otwieranie konkurencyjnych dla obecnych lokalizacji, które nie spełniają żadnych norm - jak te na zdjęciu, co powoduje zmniejszenie sprzedaży i śmieciowy wizerunek wszystkich punktów.
3. Bałagan w firmie i ciągłe roszady personalne. Zawsze ktoś bardziej kompetentny podpadnie komuś z "rodzinki".
4. Nienawiść i zaciętość: nie ważne, że Grosik nic nie zarobi, ważne aby zniszczyć franczyzobiorcę, który zaczyna zadawać niewygodne pytania.
Skąd wiem, że na tym forum wypisuje się "rodzinka"? Zadowolonych franczyzobiorców Grosika po prostu nie ma :((( Proponuję nowe hasło reklamowe: oskubiemy Cię do ostatniego grosza

mania 22.07.2005 *.avh21.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy jest ktoś w takiej sytuacji a może juz przez to przebrnął? Pilnie prosze o rady na ten temat. Z góry serdeczne dzięki

Niezależny komentator 22.07.2005 *.gp2.eranet.pl

każda umowa ma paragraf mówiący o tym iż umowę można rozwiązać bez podania przyczyny z jakimś okresem wypowiedzenia Przeważnie jest to 3 miesiące Możesz zatem do centrali firmy przeslać pismo o rozwiązaniu umowy i cierpliwie czekać aż uplynie ów umowny czas

maximus 29.07.2005 *.gprs8.idea.pl

10
Mania, napisz jakie kłopoty masz z Grosikiem i dlaczego chcesz rozwiązać umowę. To ważna informacja dla innych potencjalnych biorców. Do tego służy to forum.
pozdrawiam
maximus

mania 04.08.2005 *.aws251.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zbyt długo przetrzymywane są pieniądze, nie jest to trzy dni tylko znacznie dłużej z tego powodu mam wiele reklamacji i nie przyjemność

mania 23.08.2005 *.auv201.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam pytanie czy jest ktoś kto rowiązał umowę z GROSIKIEM ja bardzo by chiała lecz jest to zbyt niewolnicza umowa. Jeśli tak to proszę o kontakt na forum.

koma7288 24.08.2005 *.213-238-71-145.adsl.inetia.pl

13
Witaj mania,udało mi się rozwiązać umowe z grosikiem po dwóch latach współpracy.Jeżeli chcesz więcej informacji podaj swój e-meil lub telefon na forum.Pozdrawiam i więcej optymizmu, głowa do góry wszystko nie jest aż tak skąplikowane.

jacek42 25.08.2005 *.host6.laczpol.net.pl

2
Ja też współpracowałem z grosikiem, ale już tego nie robie od dłuższego czasu i nie jest to wcale takie trudne. I w związku z tym mam propozycję. Proszę maila na moj adres. Wyjaśnie wszystko dokładnie: szybkieprzelewy@interia.pl

mimi 25.08.2005 *.212.244.57.36

23
Bardzo proszę o informacje co dzieje się z AF grosik. Czy prawdą jest, że zamykane są agencje i w jakich miastach przestały działać. Proszę o kontakt osoby prowadzące agencje tej firmy. Zróbmy coś z tym, pomóżmy.

PALERMO 25.08.2005 *.cog13.neoplus.adsl.tpnet.pl

25
MÓDLMY SIĘ........

koma7288 26.08.2005 *.213-238-72-25.adsl.inetia.pl

13
Droga mimi kiedy ty skończysz na tym forum z tym grosikiem? Weż się najpierw określ co ty chcesz ,najpierw błagasz o pomoc aby się odnich uwolnić,a teraz myślisz jak im tu pomóc,Czy ty wiesz czego chcesz w życiu? Jezeli współpracujesz z tą firmą to jako ich biorca sama powinnaś wiedzieć na czym stoisz a nie zadawać dziwne pytania.

mimi 26.08.2005 *.212.244.57.36

23
Grosikowi już nic nie pomoże, pomóżmy biorcom!
Z uwagi na fakt, że prowadzę tożsamą działalność jestem zainteresowana tym co tam się dzieje bo i na mnie to rzutuje.

mania 06.09.2005 *.avt244.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zapraszam na kpppiaseczno.policja.waw.pl/ - 33k
www.kurierlubelski.pl/print.php?sid=12010 - 29k
miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35234,2827196.html i inne co wy na to?

Magik 06.09.2005 *.boc30.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
I to jest powod wprowadzenia ustawy zakazujacej takiej dzialalnosci.
Magik

koma7288 07.09.2005 *.213-238-73-139.adsl.inetia.pl

13
DO MAGIK;
Jeżeli chodzi o Pana wypowiedż w tym temacie to widze że dużo Pan niewie ,a co do likwidacji pozwoleń na taką działalność ,to najpierw eliminuje się osoby niekompeyentne,małowiedzące i przeszkadzające innym w prowadzeniu takich punktów czyli takie jak osoba o pseudonimie magik od siedmiu boleści.

Magik 07.09.2005 *.bpi204.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Witam,
I znowu nadgorliwiec, proszę sobie najpierw przeczytać projekt ustawy, a potem odnosić się do mojej wypowiedzi, a nie zarzucać mi braku wiedzy bo jak na razie na „TAKĄ” działalność nie wydaje się „POZWOLEŃ”, tylko wystarczy wpis do rejestru działalności gospodarczej. Proszę zadbać o swoją wiedzę aby móc wypowiadać się na takie tematy.
Moją intencją nie była myśl aby likwidować punkty kasowe tylko w cywilizowany sposób móc prowadzić taką działalność i odsiać oszustów i naciągaczy.
Sam mam jeden punkt kasowy i martwię się o jego przyszłość, bo przy każdej takiej aferze finansowej notuje spadek obrotu.
PS.
Koma – to zaraza :)
Pozdrawiam Magik

mania 07.09.2005 *.awk168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Magik prowadzisz punkt Agencji Grosik ? Jak tak to jak idzie ludzie zwalają ci się na kark ? Bo w tej chwili to jest porażka dla nas wszystkich.Co z tym zrobimy?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.