Forum: Grosik 1475

mania 07.09.2005 *.awk168.neoplus.adsl.tpnet.pl

Musimy uwolnic się od tych umów i zacząć żyć bez stresu... czy jest ktoś kto ma juz za sobą wypowiedzenie umowy? Jeśli tak to piszcie jak to wszystko przejść bo ludzie którzy próbowali a mało nie zeszli na zawał (nie żartuje ) Piszcie!!!

koma7288 08.09.2005 *.213-238-76-62.adsl.inetia.pl

13
Witaj mania
Grosik w obecnej chwili bankrutuje tak więc bierz się za rozwiązanie umowy znimi bo zle sie dla ciebie to skończy .Ja rozwiązałem umowe z nimi troche wcześniej i pozamykałem punkty lecz do dzisiaj jeszcze nie wyszło około 300 przelewów klientów z poprzednich miesięcy a pan prezes to złośliwy i niedobry człowiek i robi wszystko na przekór.Jedynym rozsądnym dla ciebie wyjściem jest dostosowanie się do warunków umowy i zerwanie jej z zachowaniem trzymiesięcznego wypowiedzenia.

Pozdrawiam

mania 08.09.2005 *.avx246.neoplus.adsl.tpnet.pl

Koma czy prowadzisz inny punkt opłat ? Jeśli tak to jak ominąłeś zakaz konkurencji ?, a może zwrócili ci weksel? Napisz bo jeste ciekawa. A opłat nie przyjmuje już od dawna miałam nosa . Teraz chce wypowiedzieć umowę z pozytywnym skutkiem dla mnie , ale pan prezes nie odpisuje już na pisma .

piotrek_111 08.09.2005 *.bhx36.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
A jak franchisobiorca ma umowę z grosikiem ale nie podpisał weksla to co mu grosik może zrobić w przypadku wypowiedzenia umowy ze skutkiem natychmiastowym? Gdyby tak podać powód rozwiązania umowy "brak realizacji warunków umowy przez grosik sp. z.o.o."?
A może jakiś prawnik z portalu franchising info wypowiedziałby się w tej sprawie?

piotrek_111 08.09.2005 *.bhx36.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Gdzieś czytałem, że umowa która zmusza jedną ze stron umowy do niekorzystnego rozporządzenia mieniem czyimś bądź swoim jest nie ważna. Jak bowiem można nadal przyjmować rachunki od ludzi mając od powiedzmy tygodnia czasu świadomość, że nie docierają one na rachunki odbiorców? Co o tym sądzicie?

piotrek_111 08.09.2005 *.bib169.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Po konsultacji z adwokatem wiem, że (jak zresztą myślałem)jest przepis w kodeksie cywilnym na rozwiązanie takiej umowy. Jeżeli umowa jest rażąco niekorzystna dla jednej ze stron to umowę taką rozwiąże sąd. A umowa o jakiej rozmawiamy jest rażąco niekorzystna i dalsza świadoma realizacja takowej może doprowadzić do oszustwa klientów płacących rachunki.Franchisodawca nie może żądać kar umownych od franchizobiorcy za to, że ten nie chce świadomie uczestniczyć w procederze oszustwa!

piotrek_111 08.09.2005 *.bib169.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Ale weksli in blanco nigdy więcej nie podpisujcie!
Głowa do góry!

Magik 14.09.2005 *.box63.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
http://www.poranny.pl/

agent 14.09.2005 *.acp209.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nareście wielka plajta ! Szkoda tylko tych biednych ludzi,którzy chcieli zaoszczędzić parę groszy. Tanio jest zawsze byle jak i zawsze drożej !
To już chyba będzie koniec agencji opłat !!!

piotrek_111 19.09.2005 *.bht112.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Mam nadzieję, że działaniami Pana Eberta również zainteresuje się prokurator!

piotrek_111 19.09.2005 *.bht112.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Niektórzy biorcy grosika podpisali aneksy i wpłacali pieniądze na konto cop sp. z o.o.
Jeżeli prokurator udowodni, że wpłata z punktu nr 100 z dn. powiedzmy 01.09.2005 nie została przeznaczona na przelewy z tego dnia zgodnie z przeznaczeniem tylko na cokolwiek innego to mamy do czynienia z ....!!!! Naprawdę wiele trzeba wyjaśnić.

piotrek_111 19.09.2005 *.bht112.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
I te kłamstwa na temat zajętych przez komornika 800 tyś. Asystentka prezesa grosika Pani Ł. tłumaczyła, że to "pośrednictwo finansowe mariusz bieta" ma zajęte pieniądze a nie grosik sp. z o.o. Więc nie ma powodu do obaw!!!

MiWi 19.09.2005 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Piotrek, z Twoich wypowiedzi widać, że jesteś kimś z "wewnątrz". Czy mógłbyś napisać skąd jesteś i opisać szerzej te zarzuty, bo nie do końca mogę je zrozumieć.

piotrek_111 19.09.2005 *.bht112.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jestem niestety poszkodowany.

mania 20.09.2005 *.auu22.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co teraz z nami biorcami możemy iść gdzie indziej ? Odda nam weksle ,rozwiąże umowę, zniesie zakaz konkurencji?
Nie wiadomo co teraz robić bo Bieta nie odpowiada na nasze telefony, a do kogo się zwrócić o pomoc ?
Straciliśmy mnóstwo pieniędzy oraz zaufanie klientów ,które jes tak potrzebne w tej branży.
Pomocy!!!

piotrek_111 20.09.2005 *.bhl138.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jakie gdzie indziej? Mania... w tej chwili cała branża jest ochlapana gównem! Niedługo temat podłapie TVN i zapomnij, ze prowadząc punkt pod inną marką będziesz mieć pewne miejsce pracy.Zyski z prowizji pewnie już lecą na łeb w innych firmach. Ludzie zwyczajnie przestaną płacić w takich agencjach po tym co się stało.

agent 20.09.2005 *.adi191.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mania
Próbuj nawiązać współpracę z PKO BP SA zysk po pewnym czsie gwarantowany. Działasz pod pewnym logo gdzie nawet dzieci w szlole je znają.
Działam z nimi parę lat i jest ok !
Polecam ( Mają najtańsze kredyty dla klientów)

mania 21.09.2005 *.awl98.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agent a ile kosztuje taka współpraca? zresztą mam PKO dwa lokale dalej to chyba nie dam rady
Ale miło się dowiedzieć więcej na ten temat.

gregor 21.09.2005 *.amg151.neoplus.adsl.tpnet.pl

16
A firma Prosspol i Ten Erbert to kłamca, ponieważ wspólnie z Grosikiem założyli COP, prawdopodobnie będą odpowiadać razem za wpłaty na konto COP. Dziwne że niektóre punkty GROSIKA znalazły schronienie w Okienku KAsowym czy to przypadek czy tylko nieliczni mogli odejsc spokojnie do innych.

gregor 21.09.2005 *.amg151.neoplus.adsl.tpnet.pl

16
A Prospol chyba jest w IZBIE PRZEDSIĘBIORST która walczy z nieuczciwymi. CHyba coś się będzie działo.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.