Forum: Grosik 1475

Anetka 03.03.2004 *.ao49.neoplus.adsl.tpnet.pl

"jedyne co mnie matwi to czy dotrę do wszystkich potencjalnych klientów w możliwie krótkim czasie"

Nie rozumiem. Możesz mi to wyjaśnić? Przecież klienci sami przychodzą do punktu opłacać rachunki.Ewentualnie można w ramach reklamy poroznosić ulotki po osiedlu. Sam punkt ze swoim szyldem, obwieszony plakatami jest chyba wystarczającą reklamą??? Więc co miałeś na myśli mówiąc o docieraniu do klientów w odpowiednio szybkim czasie???

.... 07.03.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

dlatego mnie to martwi bo konkurencja nie śpi i co więcej również wchodzi na mój rynek. Dlatego muszę zdobyć klientów żeby zostali u mnie a nie przeszli do konkurencji. rozumiesz?

Anetka 07.03.2004 *.zm161.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co to za konkurencja? Możesz powiedzieć jaka to firma robi Ci konkurencję i w jakim mieście działasz? Współpracujesz z Mieszkiem Czy Grosikiem?

gryszka 08.03.2004 *.b130.osiedle.net.pl

wiecie co tak naprawdę to słyszałem że większość tych głupot co są pisane to pisze mieszko
bo nie wiedzą co ze sobą mają zrobić.
;pozdrawiam >>nieznajomy>>

... 10.03.2004 *.pd170.ostroleka.sdi.tpnet.pl

ty Anetko jesteś tak głupia że szkoda gadać. wróć do szkoły albo lepiej spójrz na definicję słowa konkurencja.Poza tym nie wchodzę już na ten portal. To jest żenada jakie wypowiedzi tu znajduję. Portal ludzi rozgoryczonych, niepewnych, niezdecydowanych-same zwątpienia a przecież w biznesie jest tak że trzeba zaryzykować i nie patrzeć na indywidualne opinie a raczej na ogólny obraz firmy. mam już dość...do nie zobaczenia

BYŁA PRACOWNICA BIUROWA (SŁODKA ZEMSTA PRZEZ UKAZANIE PRAWDY) 12.03.2004 *.gts-192-232.csk.pl

LUDZIE UWAŻAJCIE !!!! NA GROSIKA LUB INACZEJ MÓWIĄC NIBY „POLSKĄ AGENCJĘ FINANSOWĄ” – CHCĘ PAŃSTWA OSTRZEC PRZED JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĄ Z NIMI PONIEWAŻ LUDZI JE PROWADZĄCY SĄ NASTAWIENI NIE NA DŁUGOTRWAŁĄ WSPÓŁPRACĘ Z FRANCHISOBIORCAMI A NA NAPCHANIE SWOICH PORTFELI KOSZTEM WASZEJ NAIWNOŚCI. CHCIAŁABYM SPROSTOWAĆ PARĘ INFORMACJI (TEMATÓW) PORUSZANYCH NA FORUM:

* AGENCJA FINANSOWA GROSIK ZOSTAŁA ZLIKWIDOWANA A LOGO OBECNIE JEST NELEGALNIE WYKORZYSTYWANE PRZEZ NIEJAKIE POŚREDNICTWO FINANSOWE M.B. CZY POLSKĄ AGENCJĘ FINANSOWĄ

* POLSKA AGENCA FINANSOWA JEST DOPIERO W TRAKCIE RJESTRACJI-DOKUMENTY REJESTRACYJNE DO KRS ZOSTAŁY ZŁOŻONE 26.01.2004 ROKU-A WSZYSCY INFORMUJĄ PAŃSTWA ŻE FIRMA DZIAŁA 4-5 LAT NA RYNKU- NIEZŁA FANTAZJA

* OBECNI WŁAŚCICIELE SĄDZĄ ŻE ZAKŁADAJĄC KRAWATY ORAZ WSTAWIAJĄC ZŁOTE KLAMKI NADROBIĄ BRAK WIEDZY I KULTURY. Świadczy o tym organizacja pracy w biurze, gdzie wiecznie są problemy z przelewami, które są wykonywane z dużymi opóźnieniami lub błędnie, co pociąga za sobą dużą ilość reklamacji-no oczywiście istnieje też odpowiednio duża rotacja wśród pracowników którzy sami odchodzą.

Mogłabym jeszcze wiele tematów i bardzo ciekawych historyjek poruszyć na temat GROSIKA, ale szkoda słów, zresztą widać poziom tych ludzi po wypowiedziach na portalu, a ukrywających się pod pseudonimami typu: obserwator, WWW, cba, abc .....

Z poważaniem była pracownica GROSIKA (a było nas dużo).

??? 12.03.2004 *.81.15.226.3

Mnie interesuje z jakim bankiem współpracuje Grosik> Czy ktoś mógłby mi to powiedzieć?

Kto myśli że wie- nie wie.Kto wie że nie wie- wie. 12.03.2004 *.tb77.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli chodzi o bank to przychodzi na myśl albo mBank(obecnie już 50 gr za przelew) albo Volksvagen bank direct gdzie są darmowe przelewy z konta firmowego. Ale te firmy są jakoś inaczej dogadane z bankiem. Za proste by to było. Bo w momencie kiedy wymienione przezemnie banki podniosłyby opłatę za przelew na 1 zł cały biznes takim firmom jak mieszko by upadł.W przypadku mBanku już by padł po podniesieniu opłaty za przelew na 50 gr. Więc nie tędy droga ściągacze cudzych pomysłów.Tak myślę.

józek 17.03.2004 *.217.8.179.146

Grosik to nic dobrego

Chenió 17.03.2004 *.dial-5491.wroclaw.dialog.net.pl

No, aleś się Józiu elokwencją popisał- gratulacje. Twoja wypowiedź gruntownie ukształtowała i wyczerpująco uzupełniła moja wiedzę - dzięki mistrzu !

józiu 19.03.2004 *.213.199.233.234

Bardzo prosze Chenió, służe radą

Grzegorz 05.04.2004 *.pd155.wygoda.sdi.tpnet.pl

Od pewnego czasu śledzę informacje ukazujące się na stronach franchisingu, dotyczące Grosika i innych tego typu firm. Muszę przyznać że większość wypowiedzi w tej kategorii jest conajmniej żałosna.
Pytałem już o logo "Grosik" i nikt nic nie wie. Ale logo to jest nic w porównaniu z tym, że do niedawna na oficjalnych stronach Grosika była zamieszczona informacja jakoby Grosik był własnością "Polskiej Agencji Finansowej Sp. z o.o." z wymienionymi personalnie członkami zarządu, co w moim przekonaniu było całkiem normalne. Nawet nosiłem się z zamiarem skontaktowania z AF Grosik, ale ku wielkiemu zdziwieniu przy ostatniej wizycie na stronie Grosika nie zanalazłem żadnych informacji o Polskiej Agencji Finansowej - zniknęła. Pytam więc i podaję pod rozwagę innym ewentualnym zainteresowanym, o co tu tak naprawdę chodzi. Czy firma która ma podobno sieć kilkudziesięciu punktów w Polsce, działa już niby kilka lat na rynku, jak twierdzi chce się podzielić swoim sukcesem z potencjalnymi franchisobiorcami, poważnie traktuje siebie i innych, może raz się nazywć Polska Agencja Finansowa Sp. z o.o. żeby za chwilę już tak się nie nazywać - nie wiem? Wiem jedno, wiarygodności i zaufania do tak działającej firmy nie mam i sądzę że wszyscy inni rozsądnie myślący też tak sądzą. W przypadku gdy w grę wchodzą pieniądze, a działalność ta niewątpliwie ma maxymalnie dużo wspólnego z pieniędzmi to z mojego punktu widzenia nie można współpracować z tak chwiejną firmą. Szkoda byłoby obudzić się pewnego ranka i dowiedzieć, że np. Grosik uciekł za granicę, co gorsza razem z pieniędzmi. Bo jak znika nazwa to co za problem żeby zginęła i cała firma. W tym miejscu kończy się jak sądzę moje zainteresowanie Grosikiem i zabieram się do swojej pracy a innym życzę powodzenia lub współczuję. Trzymajcie się.

adwersarz Grzegorza 05.04.2004 *.interspeed170-102.stnet.pl

Grzegorzu, piszesz bzdury i zapewne masz tego świadomość. Nie znam twego celu, więc wyjaśnię osobom, które wpadły na Twoją "minę". Agencja Finansowa Grosik jest własnością Polskiej Agencji Finansowej Sp. z o.o. zarządzającej firmą franchisingową. Na stronie internetowej w tej kwestii nic się nie zmieniło. W zakładce "o firmie" znajdziesz skład osobowy Zarządu Spółki z o.o. Wszystko co Grosika dotyczy jest i zawsze było jawne Jeżeli uważasz, że właścicielem "Biedronki" jest Biedronka sp. zoo, lub Mercedesa Mercedes Sp. z o.o. to nie będę Ciebie pouczał, sam wiesz najlepiej. Nie siej anonimowy kolego fermentu,skoro nie zadałeś sobie trudu zasięgnięcia informacji u źródła, bo to jest obrzydliwe.

wojtek 08.04.2004 *.teles1.verizone.com.pl

powiedzcie mi jak to wyglada z technicznego punktu widzenia.Czy w takim punkcie jest mi potrzebny komputer i specjalny program, ktory umozliwia mi skanowanie faktur z kodow kreskowych,a pozniej puszczanie faktur za pomoca internetu bo na to mi wyglada?

wojtek 08.04.2004 *.teles1.verizone.com.pl

bo w oplacie 8tys. zl. to sie napewno nie zmieszcze jak to opisuja firmy grosik badz mieszko.

Paweł 09.04.2004 *.pj248.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl

Witam,znalazłem tą strone wpisując do wyszukiwarki słowo "franchising" , ale czytając to forum ,zastanawiam się czy , omyłkowo nie wpisałem słowa "fajansiaże" .
Mam zamiar uruchomić punktu opłacania rachunków(nie wiem czy dobrze to nazwałem ) .
Czytając wasze wypowiedzi ,moge odnieść tylko jedno wrażenie - KICHA !
Może znajdzie się jedna nie zakompleksiona osoba , która powie mi co zrobić , z kim współpracować ? do kogo zadzwonić ?
Miasto w którym mieszkam ma 14-15 tyś. mieszkańców.Nie ma konkurencji .
pozdrawiam Paweł .

jolka 10.04.2004 *.aho26.neoplus.adsl.tpnet.pl

A dysponujesz już jakąś wiedzą Pawelku??
Nie wiem czy tak ot tak sobie ktoś zdradzi ci sekrety swej dziaalności i to w dodatku na forum, które czyta wiele osób, częstokroć zainteresowanych tym tematem nieprzypadkowo.
Pozdro
jolka

Paweł 10.04.2004 *.pa87.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl

Droga Jolu , wystarczy że skontaktuje się z którymś z "dawców" , i najważniejszych żeczy sie dowiem .Nie wymagam od nikogo zdradzania swoich sekretów ! Chodziło mi o obiektywną opinię na temat tego typu działalności .
Nie sądze abym komuś zrobił konkuręcje ,bo jak wspominałem ,w mieście w którym mieszkam nie ma takiego punktu.
Paweł

Darek 14.04.2004 *.host-81-190-52-73.lublin.mm.pl

Witam!
Po ilu dniach od dokonania przelewu w "Grosiku" na konto w mBanku, pojawią mi się te pieniądze na koncie?
Czy ktoś z Państwa posiada taką wiedzę?
Z pozdrowieniami
DK

Jola 14.04.2004 *.interspeed170-102.stnet.pl

Witaj Darku, w mieszku idą długo, nawet ostatnio była zadyma w naszej lokalnej prasie. Podobno były takie, co wcale nie doszły. Zamiast pytać na forum poprostu sprawdź. Podejrzewam, że tu nie otrzymasz żadnej obiektywnej odpowiedzi.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.