Forum: Grosik 1475

Piotr2 07.08.2004 *.bqw61.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Następny marny dziennikarzyna, który nie wie o czym pisze. Szukają sensacji tam gdzie ich nie ma. Z tego niestety żyją. Taki tłumok niestety nie wie pisząc swój gówniany artykulik, że zarówno Tepsa jak i zakłady energetyczne i gazownicze nie mogą uzurpować sobie prawa do reglamentacji podmiotów zajmujących się pośrednictwem finansowym.
Umowę to trzeba posiadać z bankiem a nie z jakąś gazownią. Gazowni guzik do tego gdzie klient płaci. Nie powinno ich to interesować.
A prawda jest taka, że wiele osób płaci swoje rachunki długo po terminie. Niektórzy z nich ( całe szczęście niewielu może jeden na miesiąc) w konsekwencji wini pośrednika a nie siebie. Następnie przychodzą z mordą do takiego pośrednika obojętne czy jest nim grosik, mieszko czy też poczta. Po sprawdzeniu przelewu okazuje się najczęściej,że facio zapłacił tydzień lub dwa po terminie i się dziwi, że dzwonią do niego np. z Polkomtela grożąc odłaczeniem telefonu.
Na dodatek lubią dzwonić ćwoki jedne do klientów i upominać się o pieniądze mając je od kilku dni na rachunku. Tyle że wydruki bankowe mają przed oczami z ubiegłego tygodnia:)
Nie można dopuścić do tego aby jakiś komuszek z gazowni czy tepsy decydował o wyborze podmiotów posredniczących. Zaowocowało by to wysokimi cenami oraz wyborem firm założonych przez znajomych królika!!!!!!!! A nie o to chodzi w wolnej gospodarce rynkowej.

cydek 08.08.2004 *.212.160.134.170

1
czy ktoś wie coś na temat agencji "okienko"

Streamers 08.08.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Widziałem ich ogłoszenie w gazecie. Nie pamiętam jakiej. Pewnie ktoś szybko wymyslił nastepny twór ala Grosik Inkaso Mieszko itd.

artur 02.09.2004 *.hi26.internetdsl.tpnet.pl

9
KASA TUŻ ZA ROGIEM (Angora)
Konkurujemy ceną, dostępnością usługi i miłą obsługą - mówi o tajemnicach biznesowej kuchni Bartłomiej Urbanowicz, właściciel firmy Mieszko, pośredniczącej w płaceniu rachunków. Na stronach tygodnika ANGORA. Gorąco Polecam ! http://www.angora.pl/kod.php

YaRo 20.11.2004 *.internet.esko.pl

71
w grosiku po raz kolejny doszło do pączkowania tzn do podziału A jak wiadomo że jeśli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę :-)) Szkoda że czasami pieniądzę komuś przysłaniają zdrowo rozsądkowe myślenie. Tak czy owak uważne oko wyłapie że zmieniła się strona grosika (wczoraj była wogóle niedostępna) Z dumnie brzmiącej nazwy firmy Polska Agencja Finansowa sp. z o.o. pojawiła się nowa Agencja Finansowa Grosik sp. z o.o. Tak szczerze mówiąc żal mi tylko partnerów którzy musza z nimi współpracować bowiem ile razy można się dzielić ?? traci na tym w końcu prestiż firmy. Swoją drogą jestem ciekaw jak nastąpi teraz podział punktów Moja znajoma która prowadzi grosika już się zastanawia i szczerze mówiąc boi
Reasumując stało się to co stać powinno w każdej źle zarządzanej firmie TYLKO ŻE JA JAKOŚ DZIWNIE NIE CZUJĘ ŻALU !!!! :-))))

P.S. jak mawiali starożytni indianie MÓWIŁY JASKÓŁKI ŻE DO DUPY SĄ SPÓŁKI ;-))))

Magik 21.11.2004 *.boo170.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
Przyglądam się temu tematowi i widzę, że najlepiej prezentują się firmy, o których mówi się najmniej, ciekawe, dla czego? Dają lepszą prowizje, nie narzucają zakazu konkurencji, pytam się czemu.

Grzegorz 21.11.2004 *.pa86.warta.sdi.tpnet.pl

Czy ktos wie kiedy doszło do podziału firmy oraz jaką teraz ta druga firma ma nazwę, stronę internetową .

YaRo 21.11.2004 *.80.48.175.4

71
pączkowanie spowodowało powstanie dwóch firm
Polska Agencja Finansowa Sp. z o.o. oraz
Agencja Finansowa Grosik Sp. z o.o.
strona grosika bez zmiany ale uważni zauważa że zmieniły się niektóre nazwiska no i telefony oraz adres siedziby Tak na marginesie przed pączkowaniem to pełna nazwa Grosika brzmiała Polska Agencja Finansowa Grosik a tera sa to własie dwa odrebne podmioty.
Z tego co wiem od znajomej bedacej w ich sieci i z własnych rozeznan wiem że zrobiłem idealnie wybierając MIESZKO. Naprawde żal mi tamtych agentów Ubolewam też nad tym że takie podziały, kłotnie itp znów odbija się bladym cieniem na całej branzy i klienci po raz kolejny przez jakiś amatorów stracą zaufanie do prywatnych firm finansowych. Kurde dlaczego tacy laicy biorą się za tak poważne biznesy ?? Szkodza tym nam wszystkim

Dreamer 22.11.2004 *.komp06.kknjo.univ.gda.pl

24
Widac teraz jest spółka Sadowski, Ignatowicz.
A pana Biete odsuneli od korytka. A pierwszy punkt podobno pan Bieta stworzyl.??
Wczesniej byl jeszcze pan Urbanowicz teraz Mieszko.
Ciekawe co teraz sie stworzy Mariusz Wielki Odnowiciel??;-))

Cały ten Grosik to nic dobrego nie polecam nikomu. Wiem z doświadczenia. Chodzi im tylko o to bu sprzedać licencję a jak biorcy nie wyjdzie to w tym miesjcu sprzedamy następnemu naiwnemu itd.

Ryba psuje się od głowy???
Pozdrawiam

Dreamer 22.11.2004 *.komp06.kknjo.univ.gda.pl

24
Sorki Bieta tamtych odsunął.
A bo pewnie coś kombinowali.

YaRo 23.11.2004 *.pa201.gorlice.sdi.tpnet.pl

71
cóż tu wiele mówić O podziale już wiemy a oto konkretny dowód z bardzo fachowego źródła na temat tej kiepskiej sieci:
http://www.bankier.pl/fo/article.html?article_id=1223305&type_id=1&order=priority&priority=2-20

Powtarzam po raz kolejny moją obawę przez takich laików i naciągaczy cała branża traci w oczach klientów. Szkoda wielka szkoda Moim zdaniem takich ludzi powinno się surować karać !!!!

Mariusz 23.11.2004 *.biy12.neoplus.adsl.tpnet.pl

moim zdaniem moze to zaszkodzić firmie tylko na krutki czas na dłuzsza metę nie doprowadzi do upadku sieci

YaRo 23.11.2004 *.80.48.175.4

71
niechciałbym być złym prorokiem ale sądzę że ta firma już sama się odstawiła do lamusa Jak powiadam swoim głupim zachowaniem jej przedstawiciele szkodzą tylko innym ludziom z branży Mimo to że kasy grosika to dla mnie konkurencja wcale sie tak bardzo nieciesze z tego kryzysu bo znów ucierpią na tym inni świadczący te same usługi, bo jacy są ludzie wiadomo

P.S to taki zwykły zbieg okoliczności czy też mariusz który napisał post wyżej (po IP widzę że to Białystok) to sam Mariusz Bieta - szef skompromitowanej firmy ?? Jesli tak to ja myślę że takie robienie dobrej miny do złej gry już Panu nie przystoi Przegrywać też trzeba umiec a przyznanie się do porażki to wręcz cnota Więc KOŃCZ PAN WSTYDU OSZCZĘDŹ !!!!
Z pozdrowieniami YaRo

Mariusz 24.11.2004 *.83.28.140.12

nie stety nie Białystok a miasto z woj. lubelskiego bardzo mi przykro
co ja poczne ze mam takie same imie????:(

YaRo 27.11.2004 *.pa201.gorlice.sdi.tpnet.pl

71
no nic nie poczniesz Mam nadzieje że jestes tylko bardziej rozsądny niż ten osobnik, a dlaczego to chyba nie trzeba komentowac Wystarczy popatrzec tylko na zachowanie sie tej firmy i jej działanie

Mariusz 02.12.2004 *.biv60.neoplus.adsl.tpnet.pl

Człowieku KOPIESZ DŁOKI POD INNYMI A SAM W NIE MOŻESZ WPAŚĆ!!!
oskarżasz innych o prace w danej firmy a sam należysz do Mieszka twoje zdanie nie ma żadnej wartości
jeżeli ludzie nie beda ufac grosikow to myślisz ze zaufają wam
Cała branża cierpi na tym takze twoja firma mieszkowcu

YaRo 02.12.2004 *.pa201.gorlice.sdi.tpnet.pl

71
MARIUSZ gratuluje tzw. wtórnego analfabetyzmu tudzież braku zdrowego rozsądku objawiajacego się nie rozumieniem treści zawartych powyżej. Gdybyś choć troszke skupił się na zrozumieniu tego co piszę zauwazył byś iż mówię o tym że przez ciągłe przetasowania w Grosiku cała branża na tym cierpi. No cóz ale lepiej być populistą i samemu powtarzac oczywiste argument choćby były zawarte w poście innej osoby kilka linijek wyżej.
Z uwagi na Twoje agresywne podejscie do konwersacji nie zamierzam dłużej prowadzić z Twoją osobą dialogu bowiem uznaję tylko konstruktywną wymiane zdań.

Magik 02.12.2004 *.bon143.neoplus.adsl.tpnet.pl

374
I kto to mówi o konstruktywnej wymianie zdań ciesząc się z tego, że ci konkurencja pada?
Podkreślając troskę o całą branże. Pierdoły piszesz i tyle. Przynajmniej my to tak odbieramy przecież nie znamy twoich myśli, na których to opierasz swoje wywody. Nie troszcz się o wszystkich my na pewno zatroszczymy się o siebie lepiej.

Piotr2 04.12.2004 *.brh169.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Prowadzę Grosika i powiem Ci, że po ostatniej reorganizacji daleko mu do upadku:) Idą zmiany na lepsze. Na coraz większej ilości punktów jest instalowany system informatyczny co zdecydowanie poprawia jakość świadczonych usług. Wprowadzane są nowe produkty - idziemy ostro do przodu!
Więc troszkę respektu i mniej jadu proszę Yaro!

YaRo 05.12.2004 *.80.48.175.4

71
panowie Grosikowcy Żal mi Was naprawdę Nie wiem czy zdajecie sobie sprawe ale w tym forum wyświetla się IP komputeraz z którego się pisze a ustalenie żródła to teraz żaden problem Jesli ktos jest w temacie to wie o czym mówie Zreszta wystarczy popatrzec na Wasze IP. Jak widze - i jednoczesnie przeglądam archiwa innych tematów na temat tej branży - znów walecznie i ostro próbujecie się bronić Ehhh któryś z was zarzucał mi świętośc No cóz wole to niż tak jak Wy robienie z siebie kogoś bardziej papieskiego od papieza.
Dalsza polemika z wami jest moim skromnym zdaniem bez sensu bowiem siłą głosu pomnożoną przez kilka gardełó madzie złudne poczucie wyższości czy też wygranej rozmowy I niech tak pozostanie dla Waszej pustej satysfakcji bo tylko tyle możecie już osiągnąc.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.