Forum: PAF 1475

piotrek_111 04.11.2006 *.bku237.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Viola to ktoś z PAF. Prawdopodobnie pan Marek, który nie pierwszy raz na tym forum podszywa się pod kobietę.
Hehehehe......
Wystarczy u góry w wyszukiwarkę wpisać 212.244.57.36 i widać, że spod tego ip nadawał niejaki j.m. (czyli pan Marek)

PS. 200 zł za spotkanie informacyjne? Zgroza.........

bartomada 07.11.2006 *.207-29.is.net.pl

Z tego co widze PAF wymyślił system zarabiania na naiwnych biorąc opłatę za spotkanie.Ale czemu pod szyldem Poczty?Przeciez taka działalnośc ma swoją nazwę:"Agencja Towarzyska".

Jacek007 07.11.2006 *.abra78.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
A ja widzę, że moi przedmówcy nawet nie zadali sobie trudu sprawdznia u źródła o co chodzi z tymi 200 zł.
Tylko piszą półsłówka.

Pozdrawiam

46adams 07.11.2006 *.bmr168.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Procedura rozpoczęcia współpracy PAF może przebiegać na nastepujące sposoby:

1. Przyszły PARTNER PAF - zapewnia wyposazenie IT odpowiednie stanowisko usługowe.
a) w przypadku KASY UF wystarczy konsultacja mailowa, telefoniczna lub ew. przesłanie fotografii gotowego stanowiska.
b) przy Multiusługowych Punktach PAF OP konieczna jest wizyta przedstawiciela.

Osoba zainteresowana współpracą posiadająca lokal, i prowadząca działalność gospdarczą
po otrzymaniu wyczerpujacych informacji wpłaca na konto firmy zaliczkę w wysokości 200 zł ,
( zaliczka zostaje rozliczona w poczet późniejszych opłat).
Przedstawiciel u Państwa na miejcu dokona weryfikacji lokalu i odpowie na wszystkie pytania
odnośnie współpracy.

2. Na spotkaniu zostają uzgodnione szczegóły wizualizacyjne przyszłego punktu.

3. Zostaje wyznaczony termin szkolenia i podpisania umowy .

4. Po otrzymaniu pakietu wizualizacyjnego nastepuje wdrożenie punktu do systemów poszczególnych usług.



proszę o kontakt - mail lub telefon - lub zapraszam do odwiedzin w Oleśnicy /dolnośląskie/ aby zobaczyć pracę punktu "na żywo".
Chętnie osobiście odpowiem na wszelkie pytania i pomogę w "przebrnięciu" przez
formalności, do przeszkolenia i podpisania umowy włącznie.

W razie zdecydowania proszę o kontakt w sprawie przesłania numeru konta do wpłaty zaliczki oraz
przesłanie formularza i dokumentów wyszczególnionych w załączniku.

na adres:
Polska Agencja Finansowa
Biuro Regionalne
pl. Zwycięstwa 1
56-400 Oleśnica

bądź ich skanów na adres mailowy : miroslaw.placzkowski@paf.info.pl



Pozdrawiam
PAF Operator Pocztowy
Dyrektor Regionu Południe
Mirosław Płaczkowski
tel. 604 411 417
miroslaw.placzkowski@paf.info.pl

Jacek007 07.11.2006 *.abra78.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Nie sądzę z tej informacji, aby PAF zrobił sobie dodatkowy dochód, zawsze to lepiej aby ktoś do Ciebie przyjechał niż jechać do Białegostoku na spotkanie tracąc podobne pieniądze na paliwo lub bilet, a z pewnością zaoszczędzi się czas.

Pozdrawiam

46adams 08.11.2006 *.bls67.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Do Jacka.
Masz rację lepiej by ktośc przyjechał.
Gdyż rozmowa z kimśc kto wie o co chodzi w 4 oczy to zawsze wyjaśni wątpliwości .Niestety ta opłata za przyjazd nie wygląda poważnie. wiem ze jak by jej nie było to by kazdy chciał porozmawiać i poniesli by (PAP) duze koszty lecz uważam iż trzeba by znaleśc inne rozwiązanie albo ponieśc te koszty niestety żadna szanująca się firma nie żąda pieniędzy za przyjazd.

obiektywny komentator 15.11.2006 *.inet20908-1.eranet.pl

354
Szkoda, że nikt z PAF a szczególnie Pan Sadowski nie pochwalił się iż swój rewelacjny pomysł na usługi pocztowe "zerżnął" od firmy z Krakowa. Chłopaki z InPostu nie znając go dali się nabrać na chęć współpracy i powiedzieli co i jak A co zrobił ów "pomysłowy Dobromir" wiedząc jak i co ? Ano sam sobie postanowił zostać operatorem pocztowym. Tak jak przyglądam się PAFowi to mam nieodparte wrazenie ze zachowuja sie jak polsat wobec tvn. Tez nieudolnie kopiują co się da. Tak dla zainteresowanych podaje namiary na oryginalnych pomysłodowaców pocztowej konkurencji Firma InPost z Krakowa

piotrek_111 16.11.2006 *.bku188.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Ci też byli pierwsi:
Centrum Doreczeniowe

PAF zamieszcza artykuły sponsorowane na G Wybiórczej

próbuje w ten sposób wykreować się na poważną firmę.
Tylko, że tak naprawdę konkurencję poczcie to zrobią wielkie firmy, które już wcześniej zdominowały rynek przesyłek kurierskich. Mają kapitał do zainwestowania w nowoczesne sortownie i opracowaną logistykę.

Bo chyba nikt nie uwierzył, że rynek pocztowy zdominują firemki o potencjale kiosku ruchu, posiadające 100 punktów ledwo działających w całej Polsce:) Firemki, w których franchisobiorca sam będzie zapierniczał po godzinach z listami bo go nie stać na listonosza.

Taka firemka nawet nie będzie w stanie obsłużyć porządnie rynku lokalnego. Bo o ile placówek pocztowych, jest zazwyczaj w każdym mieście kilkanaście, listonosz ma tylko jedno osiedle do zrobienia, to punkcik PAFU jest jeden albo wcale.
Więc tragarz tej firmy będzie musiał biegać po całym mieście z listami. Jeśli nie zastanie adresata to będzie tracił czas ponownie, bo swoich skrzynek na listy nie mają.

Może naiwnie myślą, że znajdą do pracy frajerów za 600 zł na umowę zlecenie, którzy im te listy będą roznosić?
Ciekawe czy listy będą dostarczać równie szybko co rachunki?

piotrek_111 16.11.2006 *.bku188.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Jeszcze jedno - pomysł z kopertami ważącymi 50 gram to nie jest pomysła PAFu! Wszyscy operatorzy pocztowi stosują ten trick - podpowiedziany zresztą przez UKE :)

piotrek_111 16.11.2006 *.bku188.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Zapoznałem się z inpost i zobaczyłem, że są oni profesjonalnie przygotowani, na stronie internetowej znajduje się dużo informacji, w przeciwieństwie do PAFu, który za info żąda 200 zł :)
Tu będzie podobnie jak na rynku opłat -wyrosną firmy o wiele sprawniejsze i lepiej zarządzane niż pafy i grosiki. Już zresztą widać tą tendencję - konkurencja prezentuje się o wiele lepiej:)

MiWi 16.11.2006 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Pierwsza to była Miejska Poczta Doręczeniowa założona na Śląsku. Tylko jakie znaczenie ma kto był pierwszy? Ważne jest kto działa najlepiej.

Zainteresowałem się In Postem. Przez 2 tygodnie wydzwaniałem na wiecznie zajątą infolinię. Wreszcie udało się dodzwonić. Potem (nawet szybko - chyba po 3 dniach) przyszedł do mnie przedstawiciel handlowy. Miło się gadało, umowa była w porządku, więc chciałem ją podpisać. Ale nic z tego. Nie można. Nie mają możliwości wykonywania usług. Mogłem tylko wypełnić ankietę, na której były pytania dlaczego nie chcę korzystać z usług poczty polskiej...

Jak coś więcej się wydarzy (czekam) to dam znać.

piotrek_111 16.11.2006 *.bku188.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Dlaczego cenzura działająca na forum wycięła linki, które powyżej zamieściłem???

piotrek_111 16.11.2006 *.bku188.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
MIWI z tego co piszesz wynika, że firma inpost również jest nieprzygotowana do działalności. Czyli stanie się tak jak myślałem - prawdziwą konkurencją dla poczty będą wielkie zagraniczne firmy a nie wyżej wymienione.

obiektywny komentator 16.11.2006 *.abjd231.neoplus.adsl.tpnet.pl

354
Dlaczego wycieto link do strony InPostu który podałem przy zakładaniu tematu ?? Redakcji czy jesteście aż tak pazerni że za każde info chcecie te swoje 1200 zł ?? Dajcie spokój !!

Redakcja 16.11.2006 *.www.profitsystem.pl

263
To jest forum "dyskusyjne" a nie "ogłoszeniowe". Prosimy nie zamieszczać linków do żadnych stron. Takie informacje będą niezwłocznie usuwane.
Administrator

piotrek_111 17.11.2006 *.bkh39.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Coś ci się kolego administratorze pomyliło. Podane linki odnoszą się tylko do informacji pożytecznej dla toku dyskusji na forum. Podobne linki zamieszczamy na forum od dawien dawna i nikomu do tej pory to nie przeszkadzało.
Aż do tego wątku!!!

Proszę nie mylić podobnych odnośników ze spamem reklamowym.
Dziwne, że linki TYPOWO REKLAMOWE zamieszczane przez np. violę, mające na celu reklamę PAFu, administratorowi nie przeszkadzają.

Chyba redakcja zatrudniła jakiegoś nowego butnego administratora :) Jeśli tak to proszę przewertować całe archiwum forum i usunąć WSZYSTKIE linki podane przez userów od początku jego istnienia :)

Proszę mi podać punkt regulaminu na podstawie, którego moje linki zostały usunięte!

bartomada 20.11.2006 *.207-29.is.net.pl

Zasadą franchisingu w wydaniu nazwijmy to"światowym"jest podzielenie sie ze swoimi partnerami pomysłem na biznes który sie z sukcesem prowadzi.Biorca licencji wchodząc w sprawdzony temat ponosi o wiele mniejsze ryzyko poniesienia straty niz samodzielnie podejmując działalność na nieznanym mu rynku.W wydaniu naszych franchisingodawców(mam nadzieję,że rynek naturalnie ich wyeliminuje)rzecz polega na tym aby zrobić szum medialny wokół swojego
pomysłu,potem skasować opłatę od biorcy franczyzy-i to wszystko.A to czy taka działalnośc bedzie mu sie opłacać czy też nie-to juz jego problem...

Zuza 22.11.2006 *.CLIENT-eb-6.elblag.dialog.net.pl

7
Czy masz coś konkretnego na myśli?

46adams 22.11.2006 *.bke157.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam.
Niestety tak to wygląda. Ja uważam ze jak ktośc decyduje się na Franchising to ma nadzieję na sprawdzony pomysł i pomoze mu to odnieśc jakiśc sukces i mu ktośc poda pomyśl po stole i pomoze mu go zrealizować a takie jak tu jest nabijanie klientów w butelkę to tylko w polskim wydaniu.

MiWi 23.11.2006 *.net1.chomiczowka.net.pl

164
Pewnie. Tylko, że na świecie można mieć kilkupokoleniowe doświadczenie. A nasz biznes siedemnaście lat temu w najlepszym razie ... sadził pietruszkę.
Widze, że temat poczty modny, o inpoście i pafie było wczoraj nawet w wiadomościach TVP. Strajk listonoszy - aż chciałoby się coś zrobić (umowy z Inpostem nadal nie udało mi się podpisać, więc muszę korzystać z monopolisty).

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.