Forum: PAF 1475

mgr 17.09.2006 *.14-210.89-161.tel.tkb.net.pl

1
Witam! Kiedyś pracowałem w PAFie. Znam tą firmę od podszewki, bo przeszedłem przez wszystkie jej działy. To, co piszą tu osoby niezadowolone ze współpracy z panami Markiem i Grzegorzem mają wiele racji. Sam wiem, że wielu rzeczy zafakturowanych nigdy nie zobaczyli, ale to tylko i wyłącznie wina prezesów, którzy brali dużo materiałów, dzielili je między punkty a potem zdawali sprawozdanie magazynierowi co komu zostawili.. Cóż, pamięć bywa zawodna.. Powodzenia życzę w walce z nieuczciwością.

Patryk 17.09.2006 *.dlb136.neoplus.adsl.tpnet.pl

Napisz lepiej z czego wynikają Twoje frustracje albo skontaktuj się ze specjalistą.

Osobiście raz byłem w PAFie i od razu wiem że Twoja historia jest lewa.

Po poczytaniu sobie o PAFie w tym i innych tematach widzę, że ta branża jest pełna zawiści, a na większość tych tematów prowadzi dyskusję raptem 3-4 prezesów właścicieli uznanych instytucji finasowych...

Nie dziwne, że jak 3 firmy założyły izbę to się natychmiast pokłóciły. A tak oto tą decyzję skomentowała szacowna izba: "Doceniamy tą decyzję (chyba chodzi owystąpienie z oraganizacji - trochę bełkotliwe, ale świadczy o poziomie), niemniej trudno oprzeć się wrażeniu unikania przez Elixir odpowiedzialności za branżę opłat masowych w Polsce oraz braku jednoznacznego stanowiska w kwestii swojej roli w budowie jej wizerunku."

46adams 10.10.2006 *.bkq225.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Czy Jest tu ktosc kto wspolpracuje juz z PAF operator pocztowy

rekrut 11.10.2006 *.dyn11.neoplus.adsl.tpnet.pl

To juz nie Polska Agencja Finansowa..

46adams 12.10.2006 *.bkr224.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Właśnie nie wiem czy to jedno i to samo bo w opisie pisze ze zajmują się usługami pocztowymi chyba ze doszła im dodatkowa usługa

Zuza 17.10.2006 *.CLIENT-eb-6.elblag.dialog.net.pl

7
Również jestem zainteresowana franczyzą z PAF Operator Pocztowy. Będe wdzięczna za wszelkie informacje. Dzięki.

46adams 18.10.2006 *.bll200.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam. Pisałem do nich i mam mieć przesłane dane na przyszły tydzień ciekawe co mają dobrego wtej ofercie

Zuza 24.10.2006 *.CLIENT-eb-6.elblag.dialog.net.pl

7
46adams dostałeś jakieś informacje?

46adams 24.10.2006 *.bmq214.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam Dostałem ogólną ofertę to jest dawny PAF tylko doszły im usługi pocztowe narazie jest to w stadium rozwoju i nic nie ma na temat warunków współpracy prosili o wypełnienie ankiety składającej sie z kilku zdań i maja się kontaktować osobiście lecz mnie nie interesuje punk kasowy bo to już przerabiałem i nie mam ochoty jeszcze raz przerabiać interesują mnie tylko usługi pocztowe co im napisałem nic nie podali na temat warunków prowadzenia usług pocztowych jesli będę coą wiedział odezwę się

Zuza 25.10.2006 *.CLIENT-eb-6.elblag.dialog.net.pl

7
Dzięki, będe czekała na info

rekrut 25.10.2006 *.dya218.neoplus.adsl.tpnet.pl

I nic z tego wielkiego nie będzie

46adams 25.10.2006 *.bkq86.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam. Jeśli się wezmą do tego poważnie to moze z tego coś wyjść bo poczytałem tu na forum trochę opini na temat PAF (wcześniejsze)i widzę ze to moze byc to samo co z Grosikiem dlatego nie mam ochoty pakować się w punkt kasowy a jeśli uruchomią usługi pocztowe ogólnopolskie jest nadzieja tylko czy starczy im kasy bo to moze wymagać troszkę kapitału i duzo pracy logistycznej

bartomada 29.10.2006 *.adat27.neoplus.adsl.tpnet.pl

Agencję pocztową może założyć każdy,załatwia się to w najbliższej rejonowej Placówce Poczty Polskiej.Z tym ,ze Poczta nie ukrywa,że zysk z takich punktów jwst niewielki,rzędu kilkuset złotych,a pracy bardzo dużo(zwłaszcza papierkowej).Nie sądzę,żeby PAF nawet jeśli działa w sposób konkurencyjny dla PP był w stanie dać swoim agentom znacząco większe prowizje ,zapewniające godziwy dochód.A przy tym chcą opłaty 15 000 zł..Przed podjeciem decyzji radzę przeczytać artykuł z Rzeczypospolitej:http://arch.rzeczpospolita.pl/a/rz/2004/05/20040528/200405280170.html

viola 29.10.2006 *.gprs12.orange.pl

7
Dzięki, ciekawy artykuł. Swoją drogą PAF kosztuje 15.000, ponieważ tyle kosztuje wyposażenie i adaptacja lokalu, mogli by np pisać, że PAF kosztuje 2.000, ale biorca byłby rozczarowany dowiedziawszy się, że jednak za dodatkowe pieniądze musi swoją placówkę wyposażyć- tak wynika z materiałów w ich ofercie. Mam wrażenie, że PAF buduje coś co ma działać inaczej niż PP. Szkoda, że ich informacje są enigmatyczne, z pewnością większa dawka tych "news'ów" przysporzyłaby im kandydatów. Z tego co wiem współpraca z PP nie była, nie jest i raczej nigdy nie będzie opłacalna. Co innego z prywatną siecią. Agenci pocztowi, którzy zjednoczyli się i odeszli z PP zrobili to pewnie dlatego, żeby więcej zarabiać. Myślę, że PAF wyczuł duże pieniądze w skali listów, jaką dobra obsługa klientów może dać im i ich franczyzobiorcom. Mam nadzieję, że oszczędny na informowaniu PAF powie coś więcej...

viola 29.10.2006 *.gprs12.orange.pl

7
Ich zamiar w tej hwili już jest dla mnie oczywisty, polecam: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20061018/PIENIADZE/61018004&SearchID=73261375901804

46adams 02.11.2006 *.bnf97.neoplus.adsl.tpnet.pl

156
Witam. POP przysłał ogólne warunki ładnie to wygłada na papierze> tylko jeden drobiazg przyjadą do ciebie jak im wpłaci się 200 zł zaliczki to porozmawiają oj nieciekawie to wygłada

rekrut 02.11.2006 *.dyl2.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jakie 200 zl za co.... nie stac ich na paliwo

Jacek007 02.11.2006 *.abqe130.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
(do przedmówcy)
Przyjadą do po wpłaceniu zaliczki 200 zł, ale to nie jest cała prawda ponieważ możesz Ty dojechać do PAF, chyba że Cię na paliwo nie stać. I oczywiście przyjadą do Ciebie jeżeli będą w Twojej okolicy i termin będzie Ci odpowiadał.

Pozdrawiam

rekrut 03.11.2006 *.dyd21.neoplus.adsl.tpnet.pl

A jak wogóle nie przyjada to co 200 zl w plecy

viola 03.11.2006 *.212.244.57.36

7
I chyba się nie pomyliłam:
http://www.tvn24.pl/427363,470821,odcinek.html
Pozdrawiam
v

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.