Forum: Okay Multibrand - opinie - moda 114

monika33 02.01.2009 *.adt73.neoplus.adsl.tpnet.pl

4
witam,jestem zainteresowana tą nową franczyzą,będąc nad morzem na wakacjach w Jastarni,we Władysławowie i Jastrzębiej Górze widziałam sklepy tej marki.Ruch ludzi był ogromny!ceny bardzo niskie i nie wiem czy to była jakaś wyprzedaż czy cały czas takie mają?! Czy ktoś już coś wie o tej marce? bo z tego co piszą ruszyła ich działalność w różnych miastach w Polsce. Odpowiedzi proszę kierować na maila.Dziękuję.

maciej1981 14.02.2009 *.host-89-238-21-156.smgr.pl

6
Też własnie jestm bardzo zainteresowany otwarciem sklepu OKAY. Moge prośić o jakieś Info na temat tego sklepu.Będe wdzięczy za każdą odpowiedz. Odpowiedzi porszę kierować na maila.

maciej1981 17.02.2009 *.87-205-79-186.adsl.inetia.pl

6
Czy ktoś wie czy ta fima jeszcze istnieje bo nie możan się z nimi skontaktować w żaden sposób????

LUCKY 17.02.2009 *.abfo146.neoplus.adsl.tpnet.pl

12
no to witaj w klubie. ja również od 2 tygodni próbuje się z nimi skontaktować i nic. chyba kryzys ich dopadł.

maciej1981 17.02.2009 *.host-89-238-21-156.smgr.pl

6
hmmm dziwne bo na marketeo.com/ wczoraj i dziś dodali swoja oferte. Ciekawe może jest ktoś kto z nimi już współpracuje??

Wojciech 1982 18.02.2009 *.host191.net87.citysat.com.pl

6

Witam... To dziwne co piszecie bo wybieram się podpisać właśnie umowę... przełożyłem to na przyszły tydzień ze względu na atak zimy na dolnymśląsku. Email odpowiada prawie zawsze a numer kontaktowy Pana Rolanda czasami faktycznie jest nieosiągalny przynajmiej jednego dnia... ale co się dziwić gdy we wszystkich sprawach i zdobywaniu bezcennych informacji jest podawana tylko jego komórka... Jężeli ktoś prowadzi obecnie OKAY SHOPA będę wdzieczny za kilka informacji zanim podpiszę umowę z którą udało mi się już wstępnie zapoznać.... POZDRAWIAM

Wojciech 1982 19.02.2009 *.host191.net87.citysat.com.pl

6
Witam ponownie... E-mail odpowiada co osobiście potwierdzam... ALBO SIĘ UDA ALBO NIE.... ZASADY RYNKU ..., ale dużo korzystniejsze zasady współpracy niż z innymi Firmami.... LOKALIZACJA = NIE ZAWSZE SUKCES.... ALE ZNAJOMOŚĆ MIASTA BEZCENNA:))  a W handlu pracuję od 10 lat.....  

maciej1981 19.02.2009 *.87-205-72-94.adsl.inetia.pl

6
Niestey ani na maila nie dostaje odpowiedzi od kilku dnia nawet na faks nikt nie odpowiedział. Telefon też milczy???

Wojciech 1982 19.02.2009 *.host191.net87.citysat.com.pl

6
To dziwne co piszesz.... Bo pisałem 18.02.2009 iż będę przekładał wyjazd z powodu fatalnych warunków i w tym samym dniu dostałem odpowiedź... Nie wiem jakiej treści był twój e-mail.... choć to faktycznie dziwne iż tak trudno się z nimi skontaktować... DLATEGO JEŻELI KTOŚ PROWADZI JUŻ OKAY SHOPA TO PROSZĘ PILNIE O KONTAKT... 

aniainteria 02.03.2009 *.apn-77-115-159-77.gprs.plus.pl

2
Wojciech, czy juz coś fiesz na temat franczyzy z OKAY-em. A może ktoś już z nimi współpracuje? Prosze o odpowiedź. Jestem zainteresowana tą współpraca. Aha Wojciech,  piszesz o Dolnym Śląsku, mam nadzieję, że to nie Oława bo tam właśnie mieszkam i tam chcę otworzyć sklep. 

Wojciech 1982 04.03.2009 *.host191.net87.citysat.com.pl

6
Jestem właśnie po wizycie nad morzem i po pierwszych pomiarach sklepu. Planowane otwarcie to 1 kwietnia. Ciekawy wystrój,fajne manekiny, dobre ceny i promocje.... resztę zweryfikuje czas po otwarciu.... więc przekaże moje doświadczenia... Pozdrawiam

mariTOP 06.03.2009 *.public51589.cdma.centertel.pl

2
Dziwne jest to co piszecie... Pierwszy telefon, email i zapytanie wykonałem w styczniu (zawsze dostałem odpowiedź) od 04.03.2009 moja żona prowadzi sklep Okay Multibrand :-) Pozdrawiam

AgnieszkaB 07.03.2009 *.abey125.neoplus.adsl.tpnet.pl

2
Twoja żona prowadzi Okay juz miesiąc ,czyli można ocenic czy było warto wejśc z nimi w układ.Napisz jak duże jest zainteresowanie towarem,czy w 1.m-cu było tzw.oblężenie sklepu? wiadomo zanim się interes dobrze rozkręci to trzeba trochę czasu...jesli możesz to napisz czy zona jest zadowolona.Ja za m-c startuję z otwarciem Okay'a na zasadzie umowy franczyzowej i byłabym wdzięczna za odp.czy warto...Pozdrawiam

fotograf 16.03.2009 *.host-89-228-24-116.zamosc.mm.pl

8

Witam wsztstkich

Coś słabe zainteresowanie ze strony okeya dotyczace współpracy.

Wysyłałem dwa razy wiadomość do w/w firmy i do dnia dziszejszego nie mam

odpowiedzi. Być może to faktycznie mają nawał roboty ale ja czekam dalej bo oferta jest naprawde ciekawa.

Prosiłbym o wypowiedź osoby współpracujące z tą firmą.

Remigiusz 18.03.2009 *.bef104.neoplus.adsl.tpnet.pl

14
Witam!Również chcę otworzyć sklep OKAYa.Myśę o miasteczku 23tys.Czy w tej wiekości miasteczku  to jest opłacalne, na jaki czynsz za wynajem lokalu można sobie pozwolić, żeby interes był opłacalny?z góry dzięki za odpowiedzi

sofi18 23.03.2009 *.admin.tvk-wolczyn.pl

3
wiotam .jestem poważnie zainteresowana otwarciem sklepu okay .rozmowe telefoniczną juz mam za sobą.teraz czeka mnie wyjazd do wojcherowa.jeżeli ktoś posiada więcej informacji na temat tej firmy lub ktoś prowadzi sklepik okay .prosze o info na e-maila.pozdrawiam.sofi18

sofi18 23.03.2009 *.admin.tvk-wolczyn.pl

3
wiotam .jestem poważnie zainteresowana otwarciem sklepu okay .rozmowe telefoniczną juz mam za sobą.teraz czeka mnie wyjazd do wojcherowa.jeżeli ktoś posiada więcej informacji na temat tej firmy lub ktoś prowadzi sklepik okay .prosze o info na e-maila.pozdrawiam.sofi18

mark1 23.03.2009 *.overkill-199.core.ynet.pl

1
Jestem zainteresowany otwarciem sklepu  OKAY. Proszę o informacje osobę która prowadzi taki sklep.Jakiej jakości i czyjej produkcji jest to towar? Jaka jest marża?

zosia 24.03.2009 *.h151_10.u.wavenet.pl

2

Witam,

pracuje w firmie gdzie trwa wyścig szczurówi powoli mam dość. Chyba dojrzałam do prowadzenia własnego biznesu. Ja również proszę o przesłanie info dot. franczyzy z okeyem. Ile trzeba mieć na początek własnego wkładu, jakie zyski i po jakim czasie, itd.

Będę wdzięczna za każde info od Was.

Pozdrawiam

fotograf 24.03.2009 *.host-89-228-24-116.zamosc.mm.pl

8
Jeśli jest to możliwe prosiłbym też o informacje dotyczące współpracy z firmą Okay Multibrand. slubnyraj@interia.eu

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.