Keller Williams Realty

Keller Williams
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Keller Williams Realty Inc. to wywodząca się ze USA największa na świecie sieć franczyzowa pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Obecnie w 35 krajach działa ponad 900 biur (Market Center), gdzie pracuje ponad 170 tys. agentów.

Keller Williams od powstania w roku 1983 stale zwiększa swój zasięg i przychody.

Od 2011 r. według rankingu magazynu „Entrepreneur” Keller Williams stale plasuje się na 1 miejscu w kategorii „Pośrednictwo nieruchomość – franchising”, zarówno pod względem ilości współpracowników, jak również zrealizowanych transakcji. Jednym z czynników warunkujących nieustanny wzrost firmy jest kultura organizacyjna oparta na ciągłym podnoszeniu kompetencji współpracowników poprzez szkolenia, rozwój technologii oraz stałym wspieraniu Agentów w osiąganiu celów.

W 2017r. pobił rekord ilości transakcji wśród wszystkich firm na całym świecie. Jest to wynik doskonale przygotowanych programów szkoleniowych zwiększających udział agentów Keller Williams w rynku (bez względu na kraj w którym działają) i podnoszenia ich wiedzy merytorycznej oraz umiejętności sprzedażowych. Keller Williams to firma szkoleniowa nr 1 na świecie pod względem efektywności szkoleń (szkolenia takie jak: Ignite czy Lead Generation to wzorcowe autorskie programy w branży nieruchomości).

Warto zwrócić uwagę, że żadne z biur Keller Williams od momentu powstania firmy (czyli od 34 lat) nie zostało zamknięte ze względów finansowych. Dodatkowo, z raportów wynika, że 98 proc. biur jest zyskowna już po pierwszym roku działalności.

W pierwszym kwartale 2017r. rozpoczęliśmy rozwój Keller Williams w Polsce. Dołącz do nas na początku tej drogi i korzystaj ze wszystkich możliwości.

Jednostki franczyzowe

1

Zdjęcie punktu systemu
biuro Keller Williams
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Co oferujemy?

 1. Wysokie prowizje dla Agentów i właścicieli Biur
  Współpracownicy Keller Williams przystępując do współpracy, automatycznie biorą udział w programie „Growth Share”, czyli udziale w zyskach firmy. Polega on na tym, że 2 proc. z każdej transakcji przekazywane jest na konta wszystkich aktywnych współpracowników firmy. Ten innowacyjny model zaprojektowano, w podziękowaniu dla Agentów za ich wkład w stały wzrost firmy.​ Program jest autorskim rozwiązaniem w branży nieruchomości.
 2. Kompleksowe wsparcie dla franczyzobiorców
  Wszystkim partnerom oferujemy najlepsze w branży szkolenia i wsparcie organizacyjne z zakresu kreowania kultury organizacyjnej, realizacji działań rekrutacyjnych, efektywnej administracji nowopowstałego biura, skutecznego marketingu oraz obsługi niezbędnego oprogramowania m.in. szytego na miarę CRM, który znacząco automatyzuje pracę. Program wsparcia został opracowany tak, aby nawet osoby, które nie mają doświadczenia w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami, były w stanie w ciągu pierwszych 90 dni osiągnąć wymierne efekty.
 3. Kompleksowe wsparcie dla Agentów
  Agenci Keller Williams otrzymują dostęp do rozbudowanego programu szkoleń stacjonarnych prowadzonych przez doświadczonych trenerów związanych z branżą nieruchomości oraz indywidualnych i grupowych sesji coachingowych. Programy szkoleniowe opracowano na bazie wieloletnich doświadczeń i najlepszych praktyk  pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zebranych z całego świata. Flagowe szkolenie IGNITE powstało w oparciu o statystyki sprzedaży agentów. Ok 70 proc. nowych Agentów uczestniczących w szkoleniu realizuje transakcję w ciągu swoich pierwszych 90 dni pracy. Szkolenie Lead Generation z kolei uczy Agentów jak zwiększyć swoją skalę produktywności.
 4. Narzędzia
  Procesy wdrażania, prowadzenia biznesu, rekrutacji współpracowników, procesy szkoleniowe zawarte w materiałach operacyjnych, skryptach oraz drukach nie stosowane dotąd w branży. Krok po kroku jak prowadzić i budować zyskowną firmę.
 5. Wsparcie marketingowe
  Doskonale opracowane materiały reklamowe. Stałe wsparcie marketingowe, zarówno pod względem know-how, jak i projektowania skutecznych mechanizmów oraz efektów realizowanych kampanii informacyjnych i promocyjnych realizowanych przez centralę w Polsce i na świecie.

Co nas wyróżnia?

 • Najkorzystniejszy i rozbudowany system wynagrodzeń oraz program „Growth Share”.
 • Wysoce efektywny system franczyzowy - poparty ilością biur i agentów na całym świecie z wysokimi wzrostami z inwestycji i stabilną marką.
 • Dbałość o kulturę organizacyjną i wsparcie współpracowników w realizacji celów i osobistych pasji – która przekłada się na lepszą atmosferę pracy oraz poprawę efektywności.
 • Międzynarodowa marka rozpoznawalna na całym świecie, która stale z każdym rokiem osiąga coraz wyższe wyniki.

Rozbudowany system edukacji i rozwoju kompetencji – przetestowany i sprawdzony w wielu krajach.

Keller Williams to nr 1 w branży nieruchomości na świecie po względem:

 • Jakości i efektywności szkoleń.
 • Ilości transakcji.
 • Ilości współpracowników.

System i model Keller Williams to koncepcja prowadzenia biura i pracy Agenta przemyślana w każdym detalu aby stale skalować zysk z prowadzonego biznesu.

Przewidywana suma inwestycji

Zależy od wielkości rynku, na którym będzie operować Market Center.
Opłata wstępna: ustalana indywidualnie.

Opłata bieżąca: 10 proc. w tym 2 proc. (growth share - udział w zysku firmy). Czyli pieniądze, które kwartalnie wracają do wszystkich współpracowników.

Podstawowe wymagania sieci

Lokal biurowy z dostępem do darmowego parkingu oraz sali szkoleniowej (możliwy najem sali szkoleniowej na godziny).

Podstawowe wymagania sieci

Dobór odpowiedniej grupy zarządzającej biurem (Market Center).

Informacje o franczyzodawcy
Keller Williams Realty
ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa
(22) 354 76 74
info@kwpoland.com
www.kwpoland.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mariusz Kwaśniak
Regional Marketing Manager
+48 666 039 235

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.