Keller Williams Realty

Keller Williams
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Keller Williams Realty Inc. to wywodząca się ze Stanów Zjednoczonych największa na świecie sieć franczyzowa zrzeszająca agentów i brokerów nieruchomości. Obecnie w 35 krajach działa 920 biur (Market Center), gdzie pracuje ponad 160 tysięcy agentów.

Keller Williams od powstania w roku 1983 stale zwiększa swój zasięg i przychody.

W 2011 r. według rankingu amerykańskiego magazynu „Entrepreneur” Keller Williams uplasował się na 1 miejscu w kategorii „Pośrednictwo nieruchomość – franchising”, zarówno pod względem ilości współpracowników, jak również zrealizowanych transakcji. Jednym
z czynników warunkujących nieustanny wzrost firmy jest kultura organizacyjna oparta na ciągłym podnoszeniu kompetencji współpracowników poprzez szkolenia, rozwój technologii oraz stałym wspieraniu Agentów w osiąganiu celów.

Warto zwrócić uwagę, że żadne z biur Keller Williams od momentu powstania sieci franczyzowej (czyli od 34 lat) nie zostało zamknięte ze względów finansowych. Dodatkowo, z raportów wynika, że 98% biur jest zyskowna już po pierwszym roku działalności.

W pierwszym kwartale 2017r. rozpoczęliśmy rozwój sieci w Polsce. Dołącz do nas na początku tej drogi i korzystaj ze wszystkich możliwości.

Jednostki franczyzowe

1

Zdjęcie punktu systemu
biuro Keller Williams
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Co oferujemy?

 1. Uczciwe prowizje dla Agentów i właścicieli Biur
  Współpracownicy Keller Williams przystępując do współpracy, automatycznie biorą udział w programie „Growth Share”, czyli udziale w zyskach firmy. Polega on na tym, że 2% z każdej transakcji sieci w kraju przekazywane jest na konta wszystkich aktywnych współpracowników firmy. Ten innowacyjny model zaprojektowano, w podziękowaniu dla Agentów za ich wkład w stały wzrost firmy.​
 2. Kompleksowe wsparcie dla franczyzobiorców
  Wszystkim partnerom oferujemy solidne szkolenia i wsparcie organizacyjne z zakresu kreowania kultury organizacyjnej, realizacji działań rekrutacyjnych, efektywnej administracji nowopowstałego oddziału, skutecznego marketingu oraz obsługi niezbędnego oprogramowania m.in. szytego na miarę CRM-a, który znacząco automatyzuje pracę. Program wsparcia został opracowany tak, aby nawet osoby, które nie mają doświadczenia w pośrednictwie nieruchomości były
  w stanie w ciągu pierwszych 90 dni osiągnąć wymierne efekty.
 3. Kompleksowe wsparcie dla Agentów
  Agenci Keller Williams otrzymują dostęp do rozbudowanego programu szkoleń stacjonarnych prowadzonych przez doświadczonych trenerów związanych z branżą nieruchomości oraz indywidualnych i grupowych sesji coachingowych. Programy szkoleniowe opracowano na bazie wieloletnich doświadczeń i najlepszych praktyk
  w pośrednictwie nieruchomości zebranych z całego świata.
 4. Wsparcie marketingowe
  Stałe wsparcie marketingowe, zarówno pod względem know-how, jak i  projektowania skutecznych mechanizmów oraz efektów realizowanych kampanii informacyjnych
  i promocyjnych realizowanych przez centralę w Polsce i na świecie. 

Co nas wyróżnia?

 • Uczciwy i rozbudowany system prowizyjny oraz program „Growth Share”
 • Efektywny system franchisingowy - poparty ilością oddziałów na całym świecie, wysokimi wzrostami z inwestycji i stabilną siecią.
 • Dbałość o kulturę organizacyjną i wsparcie współpracowników w realizacji celów i osobistych pasji – która przekłada się na lepszą atmosferę pracy oraz poprawę efektywności.
 • Międzynarodowa marka znana i ceniona w wielu krajach, która stale się rozwija

Rozbudowany system edukacji i rozwoju kompetencji – przetestowany i sprawdzony w wielu krajach.

Przewidywana suma inwestycji

Zależy od wielkości rynku, na którym będzie operować Market Center.
Opłata wstępna: ustalana indywidualnie.

Opłata bieżąca: 10% w tym 2% (growth share - udział w zysku firmy). Czyli pieniądze, które kwartalnie wracają do wszystkich współpracowników.

Podstawowe wymagania sieci

Lokal biurowy z dostępem do darmowego parkingu oraz sali szkoleniowej (możliwy najem sali szkoleniowej na godziny).

Informacje o franczyzodawcy
Keller Williams Realty
ul. Marszałkowska 111, 00-102 Warszawa
(22) 354 76 74
info@kwpoland.com
www.kwpoland.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mariusz Kwaśniak
Regional Marketing Manager
+48 666 039 235

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.