29.09.2005

Lustereczko powiedz przecie...

Coraz bardziej dbamy o urodę - najlepiej świadczy o tym tempo, w jakim wyrosła franczyzowa sieć Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris. Laboratorium zaprasza do współpracy inwestorów z Krakowa, Trójmiasta, Olsztyna, Białegostoku, Zielonej Góry, Sosnowca, Legnicy i Wałbrzycha.

Pierwszy instytut powstał 1995 roku, dwa lata później firma rozpoczęła sprzedaż licencji. Obecnie działa już 19 placówek franczyzowych w Polsce oraz dwie za granicą - w Moskwie i Bogocie. Kolejne trzy umowy już czekają na realizację, czyli oficjalne otwarcie Instytutów. Plany obejmują taki rozwój sieci, by mieszkańcy każdego większego miasta mieli dostęp do nowoczesnej i profesjonalnej kosmetyki pielęgnacyjnej. Ponadto firma tworzy sieć własnych Hoteli SPA Dr Irena Eris z ogromnym i nowoczesnym zapleczem odnowy biologicznej i z działającym na miejscu Kosmetycznym Instytutem Dr Irena Eris.

Rośnie dalej

Franczyzobiorcą sieci Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris może zostać każdy, komu bliska jest dbałość o urodę i kto chce samodzielnie rozwijać swój biznes pod szyldem znanej i cenionej marki. Szczególnie mile widziani są franczyzobiorcy z Krakowa, Trójmiasta, Olsztyna, Białegostoku, Zielonej Góry, Sosnowca, Legnicy i Wałbrzycha. Firma Dr Irena Eris wspiera swoich frabczyzobiorców przez cały czas trwania umowy. Najpierw przygotowuje bezpłatny projekt aranżacji, wspomaga właściciela podczas realizacji prac związanych z wystrojem i wyposażeniem pomieszczeń. Wybrani kandydaci na personel Instytutu przechodzą gruntowne szkolenie w Centrum Szkoleniowym Dr Irena Eris w Warszawie. W ciągu 6-ciu dni poznają pełną ofertę kosmetyczną i zabiegową firmy, zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności potrzebne do pracy w Instytucie. Są także oceniani pod względem predyspozycji do pracy z klientem, o których trenerki informują właściciela Instytutu.

Pięknie, zdrowo, luksusowo

Prowadzenie Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris jest swego rodzaju wyróżnieniem, bowiem jakość oferty wyróżnia sieć na tle całego rynku usług kosmetycznych. Instytuty posiadają duże, przestronne i nowocześnie urządzone gabinety. Personel jest starannie dobierany i gruntownie przygotowywany do pracy w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris. Poza poznaniem produktów i zabiegów, otrzymuje niezbędną wiedzę z zakresu obsługi klienta i zasad sprzedaży usług. Na co dzień musi posługiwać się opracowanymi standardami i rytuałami, co gwarantuje najwyższą jakość usług. Ma to potem swój profit w postaci finansowej i szerokiej rzeszy zadowolonych klientów. Instytuty oferują klientom poza typową podstawową kosmetyką, szeroką gamę profesjonalnych zabiegów kosmetycznych na twarz i ciało. Pierwszą wizytę poprzedza zawsze pełna profesjonalna i bezpłatna diagnoza skóry, na podstawie której kosmetyczka lub dermatolog dobiera zabieg do indywidualnych potrzeb klientki. Obowiązkiem każdego Instytutu jest zapewnienie pełnej opieki dermatologicznej. Lekarze dermatolodzy nie tylko udzielają porad, ale również wykonują zabiegi z zakresu kosmetyki lekarskiej (mezoterapia, zamykanie naczynek, usuwanie znamion, leczenie trądziku, itd.) i medycyny estetycznej (ostrzykiwanie zmarszczek, złuszczanie kwasami). O urodę i relaks całego ciała dbają masażyści, wykonujący masaże klasyczne, relaksujące lub lecznicze, a także zabiegi o charakterze wyszczuplającym i redukującym cellulit. Na miejscu dostępne są ponadto profesjonalne usługi makijażu i fryzjerskie.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Marcin Kaleta

doradca we franczyzie
Napisz do autora