Stacje lokalne pójdą w sukurs Radiu Zet

Piątek
10.02.2006
Właściciel Radia Zet może zainwestować nawet 40 mln zł w zakup lokalnych stacji. Chce zbudować grupę z 44 współpracującymi podmiotami.
 
Eurozet ma w swoim portfolio ogólnopolskie Radio Zet i młodzieżową, ponadregionalną Radiostację. Chce włączyć do grupy przynajmniej część z 44 stacji lokalnych, z którymi już współpracuje, sprzedając ich czas reklamowy.

Eurozet sprzedaje czas reklamowy pakietu stacji niezależnych. By je zachować, właściciel Radia Zet w drugiej połowie stycznia zaproponował tym podmiotom kupno udziałów.
Pakiet stacji lokalnych ma sens ekonomiczny przy 35-40 podmiotach. Tyle stacji chcemy utrzymać. Naszą ofertą zainteresowało się na razie kilka stacji. Z każdą będziemy prowadzić indywidualne rozmowy — powiedziała gazecie "Puls Biznesu" Monika Bednarek, która od kilku lat niezmiennie deklaruje, że może przeznaczyć na tego typu inwestycje do 40 mln zł.

Eurozet dostarcza 41 stacjom lokalnym serwisy informacyjne, w miejsce BBC, które wycofało się z Polski. Deklaruje też pomoc przy restrukturyzacji działów administracyjnych czy technicznych.

Podmioty, z którymi współpracuje Eurozet, to ostatnie niezależne stacje lokalne na rynku. Większość dołączyła już do sieci. Przykładami mogą być budowana przez powiązane z RMF Multimedia sieć RMF Maxxx czy Vox FM powstająca na bazie stacji byłego Radia Plus.

Więcej: Magdalena Wierzchowska, "Puls Biznesu" 10 lutego 2006 r.
Puls Biznesu

POPULARNE NA FORUM

Gdzie kupić meble do warsztatu?

Moim zdaniem mówiąc o wyposażeniu warsztatu, warto pomyśleć także o takich produktach, jak spreżarki. Duży ich wybór znajdziemy w ofercie Almig...

56 wypowiedzi
ostatnia 20.04.2018
Pralnia: Czysty zysk

Bardzo dobre pytanie, i moim zdaniem super sprawa jesli cheszto zrobić w duzy miescie to nawet takie coś jak Extra Clean - usługi porządkowe sie utrzyma

3 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

magazyny samoobsługowe to świetna sprawa, szukam teraz czegoś w Krakowie, może ktoś coś? :)

1 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Drukują i zarabiają

Świetna sprawa, jeśli szukacie akcesoriów do drukarek to polecam zajrzeć tutaj: Raf Tech - tusze do drukarek mają świetną ofertę i warto z nimi wejść we współpracę.

8 wypowiedzi
ostatnia 16.04.2018
Fotografia ślubna

Jeśli chodzi o sprawy ślubne to polecam zainteresować się takim czymś jak agencje ślubne ja np polecam tą: http://mr-mrs.com.pl/ , są bardzo dobrzy w tym co robią i...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

http://stronawesela.pl

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

Zawsze można odsprzedawać gotowe zaproszenia: https://stronawesela.pl/ ma taką opcje szukasz klientów dostajesz rabat partnera np 15% i to twój zarobek.

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Fotografia ślubna

Cześć, czy ktoś z Was ma doświadczenie w fotografii ślubnej? Czy jest to opłacalny biznes? Zainspirowałam się pięknym zdjęciami i chciałabym też działać w tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 10.04.2018
zobacz więcej na forum