Lady-Comp w katalogu franczyz i systemów partnerskich

Czwartek
18.05.2006
W katalogu franczyz i systemów partnerskich prezentujemy firmę Nobilis Inwestycje. Jej działalność opiera się na krzewieniu wiedzy z zakresu nowoczesnej antykoncepcji oraz na sprzedaży urządzeń Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly.
 

Nobilis to kolejna obok Bioself i Persona firma sprzedająca urządzenia ułatwiające kobiecie rozpoznanie dni płodnych. Mikrokomputery cyklu Lady-Comp, Baby-Comp i Pearly są nowym rozwiązaniem na rynku, stanowiącym alternatywę dla konwencjonalnych, ingerujących w organizm kobiety metod antykoncepcji. - W przyszłości mikrokomputery cyklu mogą zastąpić hormonalne środki antykoncepcyjne z porównywalną do nich skutecznością - mówi Krzysztof Michaluk, prezes zarządu Nobilis.

Aby podjąć współpracę z firmą, potencjalny franczyzobiorca musi dysponować kwotą około 30 tys. zł. Sześć tysięcy złotych musi przeznaczyć na zakup urządzeń do prezentacji oraz materiałów promocyjnych i reklamowych. Następnie musi ponieść koszty dostosowania lokalu do standardów Nobilis. – Należy podkreślić, że nie jest wymagane posiadanie pomieszczenia w miejscu o dużym przepływie osób, co znacznie obniża koszt przystąpienia do sieci – mówi dr Krzysztof Michaluk.

Lokal powinien składać się z minimum dwóch części: biurowej i sali konferencyjnej, w której będą prowadzone szkolenia, prezentacje i spotkania z klientami. Koszty dostosowania pomieszczenia zależne są od standardu wybranego przez franczyzobiorcę i wynoszą do 20 tys. zł.

Po podpisaniu umowy franczyzowej, biorca zostaje przeszkolony w zakresie antykoncepcji oraz naturalnych metod planowania rodziny. Jego celem jest utrzymanie sprzedaży na odpowiednim poziomie, a także dostarczanie kobietom wiedzy na temat nowoczesnej antykoncepcji. Działania marketingowe prowadzone są głównie za pośrednictwem Internetu oraz akcji mailingowych.

Firma posiada obecnie 6 jednostek franczyzowych. Ma również własne punkty na terenie województwa zachodniopomorskiego.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz