20.09.2007

Czeszki z cynamonowymi stopami

Pierwszy Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris został otwarty w czeskiej Pradze. To już trzecia zagraniczna placówka działająca w ramach sieci franczyzowej. Praski Instytut mieści się nieopodal Mostu Karola na Malej Stranie.

Na ok. 200 metrach kwadratowych mieści się pięć gabinetów przeznaczonych do zabiegów na twarz i ciało, gabinet do konsultacji dermatologicznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, do manicure i pedicure. Wydzieloną część Instytutu stanowi sekcja fryzjerska z dwoma stanowiskami oraz miejsce do relaksu, gdzie można poczekać na następny zabieg, poczytać prasę czy napić się ziołowej herbaty.

Dr Irena Eris we własnej osobie z Robertem Rusinem, właścicielem placówki w Pradze, w otoczeniu zespołu Instytutu.

- Chcemy, aby każdy klient, który do nas przychodzi zawsze czuł się tu wyjątkowo i miał pewność, że potrafimy zaradzić wszelkim problemom natury kosmetycznej czy dermatologicznej, jakie go trapią. Prowadząc Instytut pod szyldem marki Dr Irena Eris, chociaż nieznanej jeszcze w Czechach, wierzę w jego sukces. Przekonuje mnie jakość produktów i standard obsługi - mówi Robert Rusin, właściciel Instytutu.

Z okazji otwarcia Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Pradze odbył się uroczysty bankiet w słynnej restauracji Hergetova Cihelna nad samym brzegiem Wełtawy. Bankiet zgromadził liczne grono gości m.in. Ambasadora RP Jana Pastwę, znaną aktorkę Janę Štěpánkovą, piosenkarkę Radkę Fišarovą. Z Polski przyjechała Małgorzata Niemen będąca obecnie twarzą kosmetyków Nano Entreè.

Atrakcją wieczoru był pokaz strojów, stanowiących wariacje na temat zabiegów kosmetycznych znajdujących się w ofercie Instytutu (np. Żurawinowa Harmonia, Cynamonowe Stopy, Magia Spojrzenia itd.). Pokaz uświetniły dwie najsłynniejsze czeskie modelki Kateřina Průšová oraz Diana Kobzanová (miss Czech z roku 2001). Wieczorne uroczystości zakończył wyjątkowy pokaz sztucznych ogni na tle panoramy Starego Miasta.

(aslod)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Maciej Krzysztoszek

dziennikarz
Napisz do autora