Godzina pracy męża na godziny kosztuje 45 zł.
Poniedziałek
07.12.2009
W domu cieknie kran a mąż od miesiąca tylko obiecuje, że go naprawi. Kobiety nie są już w takich sytuacjach bezradne, mogą skorzystać z usług męża na godziny.
 

Piotr Jasiczak odkąd pamięta zawsze lubił majsterkować. Potrafi usunąć wiele usterek, wyremontować mieszkanie. Dwa lata temu zrezygnował z pracy na etacie (z wykształcenia jest filozofem) i założył własną firmę zajmującą się naprawami i remontami. Gdy zauważył, że jest popyt na tego typu usługi, postanowił rozwinąć sieć franczyzową o nazwie mąż na godziny.

- W prasie i Internecie jest wiele ogłoszeń tzw. złotych rączek, ale za tymi panami nie stoi żadna rozpoznawalna marka ani strategia marketingowa. Jak potencjalny usługobiorca ma wybrać między panem Mieciem a Kaziem? Dlatego postanowiłem rozwinąć sieć franczyzową, która klientom będzie gwarantować dobrze wykonaną usługę a franczyzobiorcom zlecenia – mówi Piotr Jasiczak.

Piotr Jasiczak twierdzi, że rynek drobnych usług remontowo-naprawczych będzie się rozrastał, bo Polacy coraz intensywniej pracują i brakuje im czasu na usuwanie usterek w domach.
- Cieknący kran, zacinający się zamek, luźne gniazdko, brak światła, złamane krzesło, zatkany zlew, odpadające kafelki to częste usterki w naszych domach. Żeby je naprawić wystarczy mieć zmysł techniczny i doświadczenie - mówi Piotr Jasiczak. - Panowie działający w ramach sieci mąż na godziny potrafią naprawić prawie wszystko szybko i sprawnie i na dodatek niedrogo. Godzina ich pracy kosztuje tylko 45 zł – dodaje.

Piotr Jasiczak poszukuje mężczyzn, którzy mają zmysł techniczny i chcą działać w ramach sieci mąż na godziny - docelowo w kraju ma być 50 franczyzobiorców. Obecnie w Katowicach swoje usługi świadczy Piotr Jasiczak, franczyzodawca, a w Krakowie dwóch biorców licencji.

(smoli)


POPULARNE NA FORUM

Gdzie kupić meble do warsztatu?

Moim zdaniem mówiąc o wyposażeniu warsztatu, warto pomyśleć także o takich produktach, jak spreżarki. Duży ich wybór znajdziemy w ofercie Almig...

56 wypowiedzi
ostatnia 20.04.2018
Pralnia: Czysty zysk

Bardzo dobre pytanie, i moim zdaniem super sprawa jesli cheszto zrobić w duzy miescie to nawet takie coś jak Extra Clean - usługi porządkowe sie utrzyma

3 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Biznes na spółkę z franczyzodawcą

magazyny samoobsługowe to świetna sprawa, szukam teraz czegoś w Krakowie, może ktoś coś? :)

1 wypowiedzi
ostatnia 19.04.2018
Drukują i zarabiają

Świetna sprawa, jeśli szukacie akcesoriów do drukarek to polecam zajrzeć tutaj: Raf Tech - tusze do drukarek mają świetną ofertę i warto z nimi wejść we współpracę.

8 wypowiedzi
ostatnia 16.04.2018
Fotografia ślubna

Jeśli chodzi o sprawy ślubne to polecam zainteresować się takim czymś jak agencje ślubne ja np polecam tą: http://mr-mrs.com.pl/ , są bardzo dobrzy w tym co robią i...

2 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

http://stronawesela.pl

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Sprzedaż zaproszeń ślubnych - czy to się opłaca?

Zawsze można odsprzedawać gotowe zaproszenia: https://stronawesela.pl/ ma taką opcje szukasz klientów dostajesz rabat partnera np 15% i to twój zarobek.

16 wypowiedzi
ostatnia 12.04.2018
Fotografia ślubna

Cześć, czy ktoś z Was ma doświadczenie w fotografii ślubnej? Czy jest to opłacalny biznes? Zainspirowałam się pięknym zdjęciami i chciałabym też działać w tym...

2 wypowiedzi
ostatnia 10.04.2018
zobacz więcej na forum