21.12.2009

Dobry rok 2009 dla sieci agencji turystycznych Multita

- mówi Roman Fon, wiceprezes sieć agencji turystycznych Multita.

Jaki był mijający rok dla sieci Multita?
Mimo kryzysu gospodarczego pozytywnie oceniam 2009 rok. Udało nam się zrealizować najważniejsze cele. Zakończyliśmy proces budowy konceptu franczyzowego oraz okres weryfikacji działania systemu na przykładzie funkcjonowania własnych placówek. Dobre wyniki pozwoliły rozpocząć rozwój sieci na licencji. W grudniu otworzyliśmy trzy placówki Multita.

Roman Fon, prezes agencji turystycznej Multita.

Roman Fon, wiceprezes sieć agencji turystycznych Multita

Co wyróżnia Multitę od zwykłych biur turystycznych?
Polityka sieci Multita opiera się na współpracy z najważniejszymi touroperatorami obecnymi na polskim rynku. Nie ograniczamy się do sprzedaży usług turystycznych jednej firmy. Aktualnie pośredniczymy w sprzedaży ofert ponad pięćdziesięciu firm. Ich różnorodność uodparnia nas na wahania rynku i ułatwia spełnić wymagania klientów. Nasi klienci mogą wybierać spośród 40 milionów wycieczek.
Stworzyliśmy platformę internetową w postaci portalu, która pełni rolę wyszukiwarki ofert touroperatorów z opisami i zdjęciami obiektów turystycznych. Dzięki niej można zarezerwować i kupić wyjazd online. Ponadto prezentujemy najnowsze oferty na wyświetlaczach TV w placówkach Multita i wyświetlaczach diodowych na ulicach miast. W ten sposób maksymalizujemy kontakt z potencjalnym klientem.

rozmawiała (mk)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0