08.03.2010

Bogaci też oszczędzają

- mówi Michał Smagowicz, menedżer ds. rozwoju sieci Cartridge World.

Kto korzysta z regeneracji kartridży do drukarek?
Regeneracja kartridży to forma oszczędności, z której mogą skorzystać wszyscy posiadacze drukarek – zarówno dobrze prosperujące firmy, jak i klienci indywidualni. Wzrost popularności oferowanych przez nas usług można było dostrzec w okresie kryzysu finansowego, który wymógł na przedsiębiorcach cięcia. Liczba użytkowników drukarek ciągle rośnie, co dla Cartridge World oznacza stały wzrost liczby klientów.
Jakość oferowanych usług sprawia, że klienci do nas wracają. Poza tym w naszej ofercie znajduje się dowóz zregenerowanych kartridży do siedziby firmy, co stanowi duże udogodnienie. Innym ważnym aspektem dla naszych klientów jest ekologia. Z obserwacji Cartridge World wynika, że obecnie ponad 85 proc. ludzi wyrzuca zużyte kartridże i kupuje nowe, co powoduje, że łatwo wyobrazić sobie jaki potencjał drzemie w tej gałęzi przemysłu.

Michał Smagowicz, menedżer ds. rozwoju sieci Cartridge World

Jakie dodatkowe usługi wykonują franczyzobiorcy Cartridge World?
W punkcie Cartridge World każdy może liczyć na fachową poradę. Od niedawna wprowadziliśmy do naszych placówek sprzedaż drukarek. Franczyzobiorcy, którzy są zainteresowani działalnością pod logo Cartridge World mogą również zajmować się sprzedażą sprzętu IT, jednak regeneracja kartridży powinna być priorytetem właściciela sklepu.

rozmawiał (dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0