17.07.2010

Z Kalisza w Polskę

W ciągu najbliższych miesięcy uruchomione zostaną Instytuty Zdrowia i Urody Yasumi w 6 kolejnych miastach.

Pierwszy Instytut Zdrowia i Urody Yasumi powstał w Kaliszu. Sieć tworzona jest w Polsce od kilku lat i obecnie liczy 30 placówek partnerskich. Kolejne powstaną w Lublinie, Obornikach Wlkp., Częstochowie, Warszawie, Mińsku Mazowieckim i Lesznie.

Zabieg w salonie Yasumi

Instytuty Yasumi zajmują się kosmetologią i medycyną estetyczną. Oferuje również odnowę biologiczną i rehabilitację.

Działalność Yasumi opiera się na dwóch filarach. Pierwszy to sprzedaż nowoczesnego sprzętu do gabinetów kosmetycznych, fitness klubów, salonów SPA i ośrodków sportowych i rehabilitacyjnych oraz akcesoriów i preparatów kosmetycznych. Drugi to program Yasumi Partner, skierowany do zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności pod marką Yasumi min. Instytutów Zdrowia i Urody Yasumi, oraz od niedawna Yasumi epil, które zajmują się kosmetologią i medycyną estetyczną. Oferują również odnowę biologiczną i rehabilitację.

Yasumi epil to nowa koncepcja franczyzowa promowana przez markę Yasumi. Pierwszy gabinet Yasumi epil uruchomiono w Kaliszu, następne powstaną w najbliższych tygodniach między innymi w Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Prowadzone są także rozmowy z inwestorami w Bułgarii.

Yasumi epil oferuje zabiegi długoterminowej likwidacji owłosienia przy użyciu silnego światła pulsacyjnego. Poza tym w ofercie są zabiegi fotoodmładzania, likwidacji plam pigmentacyjnych oraz leczenia trądziku, a także sprzedaż i możliwość wypożyczenia drobnego sprzętu przeznaczonego do domowej pielęgnacji skóry.

W ramach pakietu franczyzowego nowy partner otrzymuje gotowy model prowadzenia własnego biznesu. Po omówieniu warunków współpracy franczyzobiorca przechodzi szkolenia przygotowujące do prowadzenia Yasumi epil.

- Nasze wymagania wobec franczyzobiorcy to posiadanie przez niego lokalu o powierzchni 30- 45 m2, który może być wydzieloną częścią na przykład gabinetu kosmetycznego, medycznego czy stomatologicznego, dobra lokalizacja, z wygodnym dojazdem i parkingiem oraz możliwość dostosowania wizualizacji salonu – mówi Krzysztof Bydałek z firmy Yasumi. – Gabinety Yasumi epil mogą powstawać w miastach liczący co najmniej 30 tys.mieszkańców.

Franczyzodawca wymaga dostosowania lokalu do standardów sieci. W koszt wejścia do programu, wynoszący 75 tys. zł, wliczony jest między innymi zakup urządzenia, wyposażenie gabinetu oraz pełna wizualizacja. Na opłaty comiesięczne w wysokości 1 tys. zł składają się po połowie opłata franczyzowa oraz marketingowa.

- Franczyzobiorcą Yasumi epil może zostać każdy – mówi Krzysztof Bydałek. – Pomagamy biorcom na każdym etapie współpracy. Pozwala to otworzyć sprawnie działającą placówkę nowoczesnej epilacji zarówno osobom doświadczonym w prowadzeniu działalności gospodarczej, jak i świeżo upieczonym przedsiębiorcom. Przygotowany przez nas program idealnie nadaje się także dla kobiet pragnących samodzielnie prowadzić własny biznes.

(agaka)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Agnieszka Turska

dziennikarz
Napisz do autora