Instytuty Yasumi zajmują się kosmetologią i medycyną estetyczną. Oferuje również odnowę biologiczną i rehabilitację.
Sobota
17.07.2010
W ciągu najbliższych miesięcy uruchomione zostaną Instytuty Zdrowia i Urody Yasumi w 6 kolejnych miastach.
 

Pierwszy Instytut Zdrowia i Urody Yasumi powstał w Kaliszu. Sieć tworzona jest w Polsce od kilku lat i obecnie liczy 30 placówek partnerskich. Kolejne powstaną w Lublinie, Obornikach Wlkp., Częstochowie, Warszawie, Mińsku Mazowieckim i Lesznie.

Działalność Yasumi opiera się na dwóch filarach. Pierwszy to sprzedaż nowoczesnego sprzętu do gabinetów kosmetycznych, fitness klubów, salonów SPA i ośrodków sportowych i rehabilitacyjnych oraz akcesoriów i preparatów kosmetycznych. Drugi to program Yasumi Partner, skierowany do zainteresowanych prowadzeniem własnej działalności pod marką Yasumi min. Instytutów Zdrowia i Urody Yasumi, oraz od niedawna Yasumi epil, które zajmują się kosmetologią i medycyną estetyczną. Oferują również odnowę biologiczną i rehabilitację.

Yasumi epil to nowa koncepcja franczyzowa promowana przez markę Yasumi. Pierwszy gabinet Yasumi epil uruchomiono w Kaliszu, następne powstaną w najbliższych tygodniach między innymi w Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu, Gdańsku i Warszawie. Prowadzone są także rozmowy z inwestorami w Bułgarii.

Yasumi epil oferuje zabiegi długoterminowej likwidacji owłosienia przy użyciu silnego światła pulsacyjnego. Poza tym w ofercie są zabiegi fotoodmładzania, likwidacji plam pigmentacyjnych oraz leczenia trądziku, a także sprzedaż i możliwość wypożyczenia drobnego sprzętu przeznaczonego do domowej pielęgnacji skóry.

W ramach pakietu franczyzowego nowy partner otrzymuje gotowy model prowadzenia własnego biznesu. Po omówieniu warunków współpracy franczyzobiorca przechodzi szkolenia przygotowujące do prowadzenia Yasumi epil.

- Nasze wymagania wobec franczyzobiorcy to posiadanie przez niego lokalu o powierzchni 30- 45 m2, który może być wydzieloną częścią na przykład gabinetu kosmetycznego, medycznego czy stomatologicznego, dobra lokalizacja, z wygodnym dojazdem i parkingiem oraz możliwość dostosowania wizualizacji salonu – mówi Krzysztof Bydałek z firmy Yasumi. – Gabinety Yasumi epil mogą powstawać w miastach liczący co najmniej 30 tys.mieszkańców.

Franczyzodawca wymaga dostosowania lokalu do standardów sieci. W koszt wejścia do programu, wynoszący 75 tys. zł, wliczony jest między innymi zakup urządzenia, wyposażenie gabinetu oraz pełna wizualizacja. Na opłaty comiesięczne w wysokości 1 tys. zł składają się po połowie opłata franczyzowa oraz marketingowa.

- Franczyzobiorcą Yasumi epil może zostać każdy – mówi Krzysztof Bydałek. – Pomagamy biorcom na każdym etapie współpracy. Pozwala to otworzyć sprawnie działającą placówkę nowoczesnej epilacji zarówno osobom doświadczonym w prowadzeniu działalności gospodarczej, jak i świeżo upieczonym przedsiębiorcom. Przygotowany przez nas program idealnie nadaje się także dla kobiet pragnących samodzielnie prowadzić własny biznes.

(agaka)


Agnieszka Turska
Agnieszka Turska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Gabinet kosmetyczny

Witajcie, planuję otworzyć salon kosmetyczny wraz z fryzjerem i szukam takiego wózka http://ayala.com.pl/product/akcesoria/wozek-fryzjerski-viki/ Stacjonarnie we Wrocławiu....

93 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Takie znieczulenie jest konieczne. Po co się męczyć?

21 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Zabiegi laserem depilacja w Poznaniu

Ja słyszałam o znieczuleniu maścią. Straszyli mnie, że depilacja bikini boli. Nie mogę się jednak z tym zgodzić jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej bikini i...

21 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2018
Stracili wiarygodność

No i wyszło jak zawsze....

4 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

No nie wiem ,czy tak jest rzeczywiście. Moja znajoma zdecydowanie ceni sobie pracę na etacie, a po pracy prowadzi taki mini salon urody z dojazdem do klienta.

17 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Zamiast etatu, własny salon urody

Ja też założyłam niedawno warsztat kosmetyczny i czytałam trochę o oparach z kosmetyków na których się pracuje, okazuje się że nie są one bezpieczne gdy spędza...

17 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Skandaliczna współpraca z firmą JEAN LOUIS DAVID

Jakby ktoś szukał kredytu, aby wyjść z długów po takiej współpracy, polecamy taki oto ranking pożyczek: http://www.twojapierwszapozyczka.pl . Ceny w Jean Louis David...

7 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2018
Branży kosmetycznej grozi zapaść

Też przewiduję prędzej rozkwit niż upadek tej branży. Wystarczy sprawdzić, ile trzeba czekać do kosmetyczki na wizytę... Oczywiście taką obfitość klientów mają...

19 wypowiedzi
ostatnia 10.05.2018