11.10.2010

Naprawią tanio i szybko

Popyt na usługi z zakresu drobnej mechaniki samochodowej rośnie. Efektem jest rozwój salonów szybkich napraw S Plus.

Sieć S Plus działa na rynku usług motoryzacyjnych, oferując tanie i szybkie metody napraw często spotykanych usterek samochodowych, takich jak m.in. usuwanie wgnieceń karoserii pojazdu bez lakierowania czy skutków gradobicia, polerowanie powłoki lakierniczej, naprawę szyb klejonych. Ponadto firma zajmuje się sprzedażą auto-kosmetyków.

Mechanicy przy aucie.

Salony dealerskie oraz ASO również włączają usługi S Plus do swojej oferty serwisowej.

– Zaspokajając potrzeby naszych klientów, tworzymy konsekwentnie nowy sektor na rynku – wyjaśnia dyrektor zarządzający firmy, Tomasz Jezierski. – Coraz więcej osób ma świadomość, że stan estetyczny auta ma olbrzymi wpływ na jego wartość. To sprawia, że nasze usługi są pożądane zarówno przez indywidualnych użytkowników aut, jak również przez spore grono klientów biznesowych – tłumaczy.

Salony dealerskie oraz ASO również włączają część usług S Plus do swojej oferty serwisowej. Dzięki temu, dodanie nowych usług możliwe jest bez dodatkowych inwestycji.

Auto-Plast Produkt, organizator sieci Salonów Autokosmetyki i Szybkich Napraw S PLUS, istnieje od 16 lat i obsługuje ponad 10 tys. klientów w Polsce i 13 krajach Europy, Azji i Afryki Północnej.

Aktualnie firma posiada dziesięć placówek w kraju, a pięć kolejnych jest w organizacji – w Ełku, Toruniu, Lesznie, Katowicach i Płocku. Ostatnio uruchomione zostały Salony w Częstochowie oraz w Kaliszu. Plany na następny rok to ok. 20 placówek.

Właścicielem punktu franczyzowego może zostać każdy, kto prowadzi działalność gospodarczą lub gotowy jest ją założyć oraz posiada obiekt o powierzchni 150-450 m2. Koszt jego dostosowania na potrzeby salonu wynosi od 150 do 250 tys. zł. Pozostałe koszty, które ponosi biorca licencji to opłata wstępna oraz miesięczne opłaty procentowe związane z licencją oraz funduszem marketingowym. Preferowane jest doświadczenie w branży motoryzacyjnej.

(mip)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Miłosława Pejda-Rabij

dziennikarz
Napisz do autora