Firma zapowiada, że jeszcze w tym roku ruszy z programem franczyzowym.
Poniedziałek
24.01.2011
Wystartowała pierwsza agencyjna placówka sieci Service and Wash Master.
 

Stacje serwisowe i myjnie Service & Wash Master istnieją na rynku od 2007 roku. W ramach sieci działa osiem obiektów własnych, które zlokalizowane są m.in. w: Bielsku-Białej, Lublinie i Katowicach. Wszystkie stacje sąsiadują z obiektami Makro Cash & Carry i stacjami Lukoil.

- Zdecydowałem się na współpracę z Towarzystwem Inwestycyjnym, bo uważam, że jest to oferta dla osób, które chcą działać w branży na własny rachunek, nie inwestując kolosalnych kwot w budowę i wyposażenie tego typu stacji. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie to łatwe zadanie, ale jestem przekonany, że w perspektywie dwóch, trzech lat, będzie można mówić o słuszności podjętej decyzji. Wynik zależy głownie ode mnie i moich współpracowników, należy więc wykorzystać taką okazję biznesową – mówi Paweł Jaśkiewicz, prowadzący razem ze wspólnikiem Sławomirem Kufflem placówkę agencyjną Service & Wash Master w Bydgoszczy.

Firma zapowiada, że jeszcze w tym roku ruszy z programem franczyzowym. Prezes Towarzystwa Inwestycyjnego przewiduje, że do końca 2011 sieć Service & Wash Master będzie liczyła 16 dużych obiektów wiodących i kilkanaście stowarzyszonych.

- Początek 2011 roku to dla nas okres wytężonych prac związanych ze zmianą systemu zarządzania. Pierwsza agencyjne placówka już rozpoczęła swoją działalność, a wkrótce planujemy kolejne otwarcia. Prowadzimy rozmowy z osobami zainteresowanymi prowadzeniem placówki agencyjnej w kolejnych miastach - mówi Jerzy Horszczaruk, prezes Towarzystwa Inwestycyjnego, właściciela marki Service & Wash Master.

(mak)