14.02.2011

Urlopy na wiosnę

Biuro podróży Urlopy.pl otworzyło nową placówkę. Wiosną sieć powiększy się o trzy kolejne.

Na początku lutego sieć Urlopy.pl uruchomiła swoje biuro w Rybniku. To pierwsze z wiosennej serii otwarć. Pod koniec marca i na początku kwietnia na mapie przybędą trzy kolejne punkty w: Poznaniu, Kaliszu i Gorzowie Wielkopolskim. Urlopy.pl ma osiem oddziałów własnych i pięć franczyzowych.

Zdjęcie punktu systemu Urlopy.pl

Sieć biur podróży Urlopy.pl ma osiem oddziałów własnych i pięć franczyzowych.

- Coraz więcej turystów kupuje wycieczki w sieci, ale większość nie darzy jeszcze Internetu zbyt dużym zaufaniem i w sieci tylko planuje wakacje, a transakcji dokonuje w biurze stacjonarnym - mówi Katarzyna Ciepał, koordynator ds. rozwoju sieci biur podróży Urlopy.pl. - Dlatego nasz portal Urlopy.pl, jest uzupełniony siecią stacjonarnych biur podróży zlokalizowanych w różnych regionach kraju. Najczęściej są to biura czynne siedem dni w tygodniu, co w połączeniu z portalem daje klientom dostęp do pełnej oferty przez całą dobę i niezależnie od miejsca zamieszkania.

Sieć Urlopy.pl nie pobiera za przystąpienie do sieci żadnych opłat. Chętni do uruchomienia biura podróży z logo firmy muszą posiadać lokal o powierzchni co najmniej 25 m2 mieszczący się w galerii handlowej lub przy handlowej ulicy miasta. Sieć zapewnia swoim franczyzobiorcom m.in.: know how, materiały promocyjne, pomoc w doborze odpowiedniej lokalizacji oraz przy aranżacji lokalu, bezpłatne szkolenia w zakresie prowadzenia firmy, szkolenia dla pracowników w zakresie technik sprzedaży, systemów rezerwacyjnych, sprzedaży imprez turystycznych.

(mak)