24.09.2011

Kasa na lakierze

Ecolinesystem chce do końca roku pozyskać pięciu franczyzobiorców, którzy poprowadzą mobilne automyjnie.

Ecolinesystem to mobilne automyjnie, które świadczą usługi stacjonarnie lub w wyznaczonym przez klientów miejscu. Prowadzenie biznesu wymaga dostosowania samochodu typu van pod potrzeby myjni, co może kosztować ok. 38 tys. zł.

Właściciel ecolinesystem przy samochodzie z wyposażeniem myjni.

Koszt dostosowania samochodu typu Van do potrzeb prowadzenia biznesu wynosi 38 tys. zł.

- W okresie zimowym, kiedy spada zapotrzebowanie na usługi myjni, franczyzobiorcy mogą zajmować się myciem powierzchni trudno dostępnej, na przykład w lokalach gastronomicznych. Ważne aby zimą urządzenia parowe przechowywać w ciepłym miejscu, co zapobiega zamarzaniu wody w bojlerze – tłumaczy Wojciech Prochaska z Ecolinesystem.

Pod logo firmy działa na razie jeden franczyzobiorca. Do końca roku Ecolinesystem planuje pozyskać pięciu partnerów, m.in. w Łodzi, gdzie trwają negocjacje dotyczące ceny najmu powierzchni pod myjnię. Preferowane lokalizacje to galerie handlowe oraz duże osiedla. Siedziba biura może znajdować się w domu przedsiębiorcy. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 300 zł. Franczyzobiorcy otrzymują od firmy pakiet szkoleń – dla właściciela i personelu, pomoc w zakupie sprzętu i jego ustawieniu oraz materiały promocyjne. Osoby zainteresowane prowadzeniem myjni stacjonarnie powinny dysponować powierzchnią ok. 50 m2. Pożądane cechy partnerów to: obowiązkowość, punktualność, dokładność oraz, ze względu na specyfikę wykonywanej branży, siła fizyczna.

(dw)

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0