26.10.2013

Sandwicze na jesień

Na mapie Polski przybyły trzy nowe restauracje Subway - dwie zostały otwarte w Gdyni, a jedna w Poznaniu.

Październik w sieci Subway upłynął pod znakiem otwarć: Riwiera, Batory i Poznań City Center - to trzy centra handlowe, w których w październiku pojawiły się nowe restauracje Subway. Teraz sieć sprzedająca amerykańskie sandwicze liczy 79 restauracji, a 10 kolejnych przygotowywanych jest do otwarcia.

Restauracja Subway. Fot. Subway

Riwiera, Batory i Poznań City Center - to trzy centra handlowe, w których w październiku pojawiły się nowe restauracje Subway.

- Jedna z naszych gdyńskich restauracji została otwarta 24 października w centrum handlowym Riwiera. Niecały tydzień wcześniej otworzyliśmy punkt w CH Batory, gdzie została przeniesiona restauracja działająca przy ul. Wójta Radtkego – mówi Szymon Mudry, agent rozwoju marki Subway.

Do Poznania kolejny punkt sieci Subway zawitał 25 października. Obsługuje on klientów nowo otwartego Poznań City Center oraz pobliskich dworców PKS i PKP. Poznańska restauracja mieści się w strefie gastronomicznej tuż nad peronami, co zapewnia właścicielom stały przepływ klientów, a podróżnym umożliwia łatwy dostęp do restauracji.

- Subway świetnie sprawdza się w miejscach położonych blisko węzłów komunikacyjnych. Opieramy się na szybkiej obsłudze i zindywidualizowanej, wysokiej jakościowo ofercie gastronomicznej. Spełniamy więc wszystkie najważniejsze wymagania stawiane przez podróżnych - mówi Paulina Patelka, agent rozwoju marki.

Sieć Subway jest obecna w 103 krajach świata i liczy łącznie ponad 40 tys. restauracji. Do Polski Subway zawitał w 2000 roku.

(mak)