Telefon z energią i ubezpieczeniem

Partnerzy Play mogą liczyć na wsparcie opiekuna sprzedaży, a także biorą udział w zorganizowanych dla nich szkoleniach. Sieć inwestuje także w ogólnopolskie kampanie reklamowe z udziałem znanych osób.
Poniedziałek
25.05.2015
Partnerzy Play mogą łączyć sprzedaż oferty operatora z innymi usługami. Dotyczy to punktów stacjonarnych oraz mobilnych doradców.
 

Pięć lat temu operator telefonii komórkowej Play przekroczył liczbę pięciu milionów klientów. Dzisiaj firma posiada ich ok. 12,5 miliona. To zasługa rozbudowanej sieci punktów sprzedaży oraz mobilnych doradców. Właśnie w dwóch modelach współpracy mogą działać partnerzy Play – SIS (shop in shop) oraz D2D (door to door). Pierwszy z nich to nic innego jak możliwość poszerzenia dotychczas prowadzonej działalności. Warunkiem jest dysponowanie powierzchnią minimum 6 m2, na której staną meble i witryny wskazane przez operatora. Nie ma wymogu zastosowania pełnej wizualizacji Play, jak jest to w przypadku salonów własnych. Oferta jednak wszędzie jest taka sama.

Najlepiej sprawdza się łączenie oferty Play ze sprzedażą usług finansowych, ubezpieczeniowymi oraz z pośrednictwem w sprzedaży energii. Klient może w jednym miejscu załatwić kilka spraw, a przedsiębiorca zdywersyfikuje swój biznes i korzysta ze sprzedaży łączonej. Takie połączenie nie byłoby już możliwe w przypadku placówek bankowych ze względu na surowe wymogi central banków – wyjaśnia Dariusz Szostek, kierownik ds. sprzedaży bezpośredniej Play P4.

Model współpracy SIS skierowany jest jednak do miast liczących do 20 tys. mieszkańców. Firma unika sąsiedztwa własnych placówek, ale konkurencja jest już mile widziana. Z kolei doradcy mobilni działający w systemie D2D nie muszą inwestować w wyposażenie lokalu, ponieważ sprzedaż prowadzą w terenie. Umawiają się z klientami na spotkania, a do swojej pracy potrzebują samochodu i laptopa. W tym przypadku także sprawdza się synergia biznesów, czyli oferowaniu kilku usług klientom indywidualnym i firmom. Doradca mobilny nie musi inwestować w zakup telefonów komórkowych. Te zamawia dopiero na życzenie klienta.

Wśród mobilnych doradców zdarzają się zarówno młodzi przedsiębiorcy, jak i starsi z większym doświadczeniem biznesowym. Nikt już nie kojarzy takiej formy sprzedaży z popularną 10-15 lat temu akwizycją. Tzw. akwizytorzy psuli rynek, bo ich celem było wyłącznie zamknięcie transakcji. Tymczasem dzisiaj doradcy opiekują się klientem i są do jego dyspozycji przez okrągły rok. Są nie tylko sprzedawcami, ale także ekspertami – znają ofertę, produkty oraz techniczny aspekt obsługi telefonów – wylicza Dariusz Szostek.

Partnerzy Play mogą liczyć na wsparcie opiekuna sprzedaży, a także biorą udział w zorganizowanych dla nich szkoleniach. Sieć inwestuje także w ogólnopolskie kampanie reklamowe z udziałem znanych osób. Już od kilku lat firma zajmuje pozycję lidera wśród operatorów przejmujących klientów. Jest kilka przyczyn, dla których także przedsiębiorcy przechodzą  do Play.
Parametry telefonu, wysokość abonamentu, formuła no limit polegająca na nielimitowanej liczbie wydzwonionych minut i wysłanych SMSów oraz MMSów, przesyłanie danych w systemie LTE, zasięg wszystkich innych operatorów – to elementy, które przyciągają do Play klientów innych operatorów – dodaje menedżer.


POPULARNE NA FORUM

Zarabiać przez telefon

Really your post is really very good and I appreciate it. It’s hard to sort the good from the bad sometimes.You definitely put a new spin on a topic thats been written about...

3 wypowiedzi
ostatnia 18.09.2018
FG-50E-BDL

Witam. Czy ktoś posiada FG-50E-BDL https://www.thomas-it.pl/product/fg-50e-bdl ? Mam pare pytań co do tego urządzenia Pozdrawiam

1 wypowiedzi
ostatnia 17.09.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

A może warto postawić na usługi z zakresu SEO i pozycjonowania?

7 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Sferis powiększa sieć

Nice post,i like your article,great way of explanation.Looking for more articles like this, Also check my website color switch Thank you!

7 wypowiedzi
ostatnia 20.08.2018
Jak zwiększyć obroty bez inwestycji?

Thanks for your post. There is a lot of information needed for me Happy Room

7 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Telekomunikacja Polska szuka partnera

Thanks for sharing the informative information through the article. and all the details are awesome and good in this post. Refer: zombs royale free to play!!

4 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are useful vex 3

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018
Play ma plan

The article you have shared here very awesome. I really like and appreciated your work. I read deeply your article, the points you have mentioned in this article are...

13 wypowiedzi
ostatnia 23.07.2018