23.06.2015

Franczyza się sprzedaje

Książka „To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” wśród bestselerów Empiku. Rozdział o franczyzie przygotowali specjaliści z portalu Franchising.pl

Jednym z opisanych w poradniku kroków do sukcesu firmy jest franczyza. Rozdział powstał w oparciu o informacje pochodzące z portalu Franchising.pl. Można się tu dowiedzieć jak przygotować się do prowadzenia biznesu na licencji i sprawdzić wiarygodność partnera. Nie zabrakło również wiedzy na temat przepisów prawnych i zasad współpracy we franczyzie.

Okładka książki Fot. Tax Care

„To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” to kompleksowy przewodnik dla przedsiębiorcy, którego autorami są doświadczeni eksperci, ludzie świata biznesu oraz znani dziennikarze.

W książce pojawiły się również rozdziały na temat networkingu, marketingu, działań public relations, zarządzania projektami i HR. Publikacja znalazła się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się poradników biznesowo-ekonomicznych Empiku. Książkę można kupić także w Księgarni na portalu Franchising.pl.

Franchising.pl to największy portal o biznesie na licencji. Cieszymy się, że mogliśmy się tą fachową wiedzą podzielić z czytelnikami tak poczytnej publikacji. Popularność tej książki to dowód na przedsiębiorczość Polaków. Mamy nadzieję, że dzięki zawartym w książce informacjom kolejne osoby zdecydują się na założenie własnej firmy we franczyzie i zrobią krok do sukcesu – mówi Karolina Kazuła z Franchising.pl.

„To Twoja Firma. 12 kroków do sukcesu” to kompleksowy przewodnik dla przedsiębiorcy, którego autorami są doświadczeni eksperci, ludzie świata biznesu oraz znani dziennikarze. Publikacja dostarcza czytelnikowi szerokiej wiedzy na temat prowadzenia własnej firmy, wyboru odpowiedniej formy rozliczenia, skutecznej promocji i efektywnej sprzedaży.

Udostępnij artykuł

Komentarze na forum

0

Karolina Kazuła

doradca we franczyzie
Napisz do autora