Forum: Grosik 1475

TomekW 29.01.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

To nie Bieta wyleciał tylko Ignatowicz, Bieta nadal pracuje w Agencji Finansowej GROSIK

mimi 30.01.2005 *.akt173.neoplus.adsl.tpnet.pl

23
bieta stworzył z mamą i tatą spółkę agencja finansowa grosik sp. z o.o w grudniu 2004r. to całkiem nowy twór, tylko nazwa tak jakoś podobna do loga zlikwidowanej spółki
pozdrawiam

TomekW 01.02.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Weź sobie z KRS-u wypis a potem opowiadaj takie głupoty. Ja już mam. Z tego co ja wiem to logo Agencja Finansowa GROSIK zostało zarejestrowane przez Mariusza Bietę.

Redakcja 18.02.2005 *.www.profitsystem.pl

263

Szanowni Forumowicze!

W najnowszym numerze Franchising Info tematem numeru jest inwestycja w oddziały bankowe i punkty kasowe. Zachęcamy do lektury!

Zamów nowy numer magazynu w franchising.pl/ksiegarnia/

"Bankowy biznes dla każdego"
Własny, prestiżowy biznes, o którym można opowiedzieć całej rodzinie. W dodatku opłacalny. Własny oddział znanego banku. Nie dość, że to możliwe, to jeszcze można wybrzydzać i przebierać w ofertach. Od roku banki zaczęły ścigać się w pozyskiwaniu partnerów do prowadzenia agencji. W artykule opisane są m.in. następujące sieci: MultiBank, Dominet Bank, BPH, Eurobank.

"Rachunki do wyrównania"
Punkty kasowe z Białegostoku opanowały cały kraj. Coraz więcej osób płaci w kasach rachunki za gaz, czynsz czy światło. Jakie są perspektywy rozwoju sieci punktów kasowych? W artykule opisane są m.in. następujące sieci: Agencja Finansowa Grosik, Punkt Finansowy Mieszko, Polska Agencja Finansowa i Multikasa.

mimi 21.02.2005 *.alp23.neoplus.adsl.tpnet.pl

23
W krs jak wół, że spółka wpisana w 2005. Zarejestrowane na niego logo...w konspirze przed pozostałymi, dlatego z kłamczuszkiem nikt nie chce pracować. ojej mam wrażenie, że koresponduję z wielkim (165cm) Mariuszem Bietą.

TomekW 01.03.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Każdy kto umie czytać dowie się rzetelnej informacji z KRS. Co do dalszej wypowiedzi Pana MIMI nie będę komentował - to nie mój poziom.

Sceptyk A 01.03.2005 *.phantom.teldom.pl

WĄTPLIWA RZETELNOŚĆ "GROSIKA".

- 9.06.2004 r. dokonano wpłaty w p.606 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący)na konto Zakładu Energetycznego Lidzbark Warm., którą - dopiero po interwencji - zwrócono wpłacającemu dopiero 28.12.2004 r.(w międzyczasie ZE. wyegzekwował zaległą opłatę w inny sposób)!!!!!!!!!

- 13.12.2004 r. dokonano wpłaty w p.244 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący)na konto firmy "Telmont" S.A./W-wa, którą - dopiero po interwencji - przelano na konto odbiorcy 17.02.2005 r.!!!!!!!!!

Sceptyk A 01.03.2005 *.phantom.teldom.pl

WĄTPLIWA RZETELNOŚĆ "GROSIKA".

- 9.06.2004 r. dokonano wpłaty w p.606 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący)na konto Zakładu Energetycznego Lidzbark Warm., którą - dopiero po interwencji - zwrócono wpłacającemu 28.12.2004 r.(w międzyczasie ZE. wyegzekwował zaległą opłatę w inny sposób)!!!!!!!!!

- 13.12.2004 r. dokonano wpłaty w p.244 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący)na konto firmy "Telmont" S.A./W-wa, którą - dopiero po interwencji - przelano na konto odbiorcy 17.02.2005 r.!!!!!!!!!

Sceptyk A 01.03.2005 *.phantom.teldom.pl

WĄTPLIWA RZETELNOŚĆ "GROSIKA".

- 9.06.2004 r. dokonano wpłaty w p. 606 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący) na konto Zakładu Energetycznego Lidzbark Warm., którą - dopiero po interwencji - zwrócono wpłacającemu dopiero 28.12.2004 r.(w międzyczasie ZE. wyegzekwował zaległą opłatę w inny sposób)!!!!!!!!!

- 13.12.2004 r. dokonano wpłaty w p. 244 "Grosika" (Gdynia - obecnie nieistniejący)na konto firmy "Telmont" S.A./W-wa, którą - dopiero po interwencji - przelano na konto odbiorcy 17.02.2005 r.!!!!!!!!!

TomekW 02.03.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Ciekawe skąd Przedmówca ma takie szczegółowe dane - może pracuje dla konkurencji!!!?? Poza tym są błędne bo mieszkam niedaleko Kielc a punkt 606 właśnie jest w Kielcach przy ul. Sandomierskiej 89.
Znów ktoś celowo próbuje udzielać błędnych informacji.

TomekW 02.03.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Ciekawe skąd Przedmówca ma takie szczegółowe dane - może pracuje dla konkurencji!!!?? Poza tym są błędne bo mieszkam niedaleko Kielc a punkt 606 właśnie jest w Kielcach przy ul. Sandomierskiej 89.
Znów ktoś celowo próbuje udzielać błędnych informacji.

TomekW 02.03.2005 *.aqd226.internetdsl.tpnet.pl

Ciekawe skąd Przedmówca ma takie szczegółowe dane - może pracuje dla konkurencji!!!?? Poza tym są błędne bo mieszkam niedaleko Kielc a punkt 606 właśnie jest w Kielcach przy ul. Sandomierskiej 89.
Znów ktoś celowo próbuje udzielać błędnych informacji.

MiWi 07.03.2005 *.drp27.neoplus.adsl.tpnet.pl

164
Zagmatwana ta sprawa :)

Podoba mi się ten prezes-likwidator. Po co konkurować wprowadzając nowe rozwiązania , sprzedając lepsze produkty, itp. Lepiej dać ogłoszenie w Wyborczej, że się zbankrutowało i ozdobić je logiem konkurencji :)

polo 18.03.2005 *.afc219.internetdsl.tpnet.pl

Mam wrażenie że żyje w kraju Grosików , Mieszków,i samych agencji finansowych.

Viper 12.04.2005 *.dtb89.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znalazłem dzisiaj w necie zdjęcia nowych punktów AF GROSIK. Dosyć ciekawie dobrane kolory, nowoczesna wizualizacja.

To są linki do tych zdjęć:

http://www.tytana.friko.pl/PICT0007.JPG
http://www.tytana.friko.pl/PICT0008.JPG
http://www.tytana.friko.pl/PICT0009.JPG

artur 12.04.2005 *.29-host.net.bialystok.pl

9
no tak, też się z nimi zapoznałem i przyznam szczerze, aż mi dech zaparło. Myślę, że Grosik nową koncepcję przygotowywał od dawna (przynajmniej rok) i dopiero teraz zdecydował się ujawnić. Swoją drogą ciekawe, czemu ta nowa koncepcja nie jest opublikowana na stronach Grosika. Czyżby byli na tyle skromni (Bieta z rodziną), że nie chcą się przyznawać do nowej koncepcji.Najbardziej podobała mi się nie kolorystyka (ale jest ok), ale emanujące wprost z punktu kasowego poczucie bezpieczeństwa.
Zapraszam wszystkich do oglądania.

Jacek007 16.04.2005 *.aqn44.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Bardzo ładna lokalizacja, taka w stylu P. Biety szkoda, że ten super i hiper menadżer od zarządzania i zwłaszcza od marketingu nie zdaje sobie sprawy, iż szkodzi wszystkim tym osobom, które pracują w tej samej branży co on. Wyrazy współczucia dla biorców "Grosika" - dobra rada już czas najwyższy aby zweryfikować własne przekonania co do współpracy z tą siecią.

Jacek007 16.04.2005 *.aqn44.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Widocznie w małym świecie żyjesz.
Zmień to.

Jacek007 16.04.2005 *.aqn44.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Jak widać super prezes bieta (celowo piszę z małej litery)daje dowody swojej skrajnej niekompetencji.
Szkoda mi tylko osób pracujących w Polskiej Agencji Finansowej gdyż uważam, że jest to w chwili obecnej najlepsza się przyjmowania opłat. Bez urazy dla pozostałych poprostu musicie się bardziej starać.

Piotr2 16.04.2005 *.blc201.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Wyciągnąłeś 3 wątki w których temacie nie miałeś nic wartościowego do powiedzenia. Nic oprócz osobistej satysfakcji z oplucia współwłaściciela konkurencyjnej sieci i zareklamowania swojej! Dzięki takim "yntelygentom" jak ty to forum oraz inne fora internetowe schodzą na psy. Coraz bardziej zaglądanie tu mija się z celem. Zamiast rzeczowych dyskusji z biorcami różnych sieci spotykam takich właśnie ćwoków jak ty.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.