Forum: PF Mieszko 1475

artur 08.09.2004 *.81.15.254.29

9
Naprawdę są takie rodzynki z obrotami (nie mylić z zyskiem)na poziomie 15 tys. miesięcznie. Technicznie jest to możliwe, gdyż w agencji pracuje jednocześnie dwóch kasjerów. Ci którzy współpracują z mieszkiem nawet dostają informacje gdzie takie cuda się znajdują. Należy jednak pamietać, że decydujący wpływ na tak duże obroty ma nie tyle Mieszko ale właściciel punktu, który dba o dobra obsługę klientów i nie żałuje grosza na marketing.

iwona 10.09.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

48
Zgadzam się, choć nawet na dwóch pracowników jest to fizycznym wyczynem.Wiem bo sama zajmuję sie przyjmowaniem opłat.Przyjęcie przez jednego pracownika,wprowadzenie w komputer 300 operacji to już wyczyn!!!

iwona 10.09.2004 *.gl234.internetdsl.tpnet.pl

48
....mówie o osmio-godzinnym dniu pracy.

Streamers 10.09.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Mieszko to jedna wielka ściema. Oszukują na wszystkim i tylko pieniądze ciągną od franczyzobiorców. Odradzam wszystkim wchodzenia w tą sieć. Inkaso pod tym względem wypada o niebo lepiej. Wiem bo mam znajomych co prowadzą Mieszko i Inkaso.

hert 10.09.2004 *.pc175.ostroleka.sdi.tpnet.pl

A skąd u Ciebie taka nagła zmiana poglądu?Czyżby jakaś nie miła rozmowa z kimś z tej sieci.I że oszukują..ciekawe?Można porównywać oferty, znaleźć za i przeciw ale w Twoim przypadku podjeżdża to pod wielkie rozczarowanie.Do tej pory spokojny Streamers zamienia się wręcz w Screamers'a(z ang.krzykacza)...

Streamers 10.09.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Nigdy nie polecałem żadnej sieci. Tylko mam kumpla który jest od jakiegoś czasu w Mieszko i coraz bardziej narzeka na koszty prowadzenia tej działalności, na opłaty wymyślane przez ta sieć. Ostatnio drugi kolega otworzył punkt Inkaso i wiem od niego że mają lepsze ceny bo wszystko po 1,5zł i nie ma jakiś wymagań głupich odnośnie wyglądu punktu wszystko przebiega sprawnie i nie ma tylu reklamacji co w Mieszku.

agnes 12.09.2004 *.pc222.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl

2
do Streamersa!!!!
W temacie Punktów Przyjmowania Opłat wypowiadsz się na każdy temat!!!! Wyluzuj.... nie kreuj się na "experta" Twoje wypowiedzi to "paplanie aby paplać" a na dodatek nie prowadzisz żadnego punktu!!!!! Powoływanie się na "znajomych" to śmieszne......Mógłbyś się zająć jakąś uczciwą pracą!!!!! A tak na prawdę to kto Ci za to płaci???!!!, bo ostatnio zmieniasz POGLĄDY!!!!jak............
Słuchaj-------zejdź już z tych stron!!!! Jest tyle Forum w Internecie.............

Streamers 12.09.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Paplać to ty paplasz. Uważasz się za wszechwiedzącą? . A co ja robię to niech cię juz nie interesuje. I tak nigdy nie będziesz wiedziała bo to jest moja prywatna sprawa. Ka moge wypowiadać się na każdy temat w tym temacie. A czy ja prowadze jakis punkt to sama się domyśl. Skad mi wiadomo o tylu rzeczach. Teraz będę przygladał się twoim wypowiedzią zobaczymy w czym ty jesteś tak dobra. Trochę się pośmieje!!! Powodzenia w kreowaniu opini.

agnes 12.09.2004 *.pc185.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl

2
... to jest jedyna odpowiedź jaką otrzyma Streamers......
Po pierwsze - wróć do szkoły podstawowej na lekcje języka polskiego!!!! trochę opuściłeś,
a ponadto część wypowiedzi świadczy o braku podstawowej kultury ...( czy znane jest Ci powiedzenie "kinder sztuby"?......
Sam pisałeś, że nie prowadzisz punktu.........
Czytelnicy Forum są lepsi od Ciebie i potrafią wyczytać z Twojej wypowiedzi ...ktoś Ty zacz...
A już pisać w ten sposób do dziewczyny...!!! -chyba żeś się z kimś na "głowy" pozamieniał !!!

Streamers 12.09.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Ty tylko umiesz wysmiewać się z innych. A jaki ty poziom reprezentujesz? co to za hasła że mam wrócić do podstawówki. Chyba masz jakies problemy sama ze sobą. Pragnę przypomnieć że to jest formu. Na formu rozmawia się o rzeczach ujetych w temacie. Jak chcesz sobie pogadac o czyms innym to znajdź sobie forum towarzyskie!!! Podoba mi się twoje hasło "Chyba żeś się..." Niezła kultura. I tak na koniec życzę powodzenia w życiu, bo widzę że sobie nie radzisz - zajmij się sobą a później wypowiadaj się o osobach których wogóle nie znasz.

marcinmar 25.09.2004 *.w3cache-out.kalety.net

10
Jak układa sie Wam współpraca z Mieszko, ile mozna zarobić na tym, ilu trzeba zatrudnić pracowników???

YaRo 25.09.2004 *.80.48.175.2

71
Od kilku dni działam w Mieszku Dośc długo zastanawiałem się którę z firm zajmujących się tą branżą wybrać I po dość długich namysłach wybór własnie padł na MIESZKA Jak na razie widzę parę niedociągnięć (niektóre nawet dość poważne) w dziedzinie marketingu ale zobaczymy co bedzie dalej Generalnie na potrzeby wspólpracy z Mieszkiem zawiązałem spólke i wspólnie z kolegą zamierzamy docelowo uruchomić ok. 12 punktów w kilku miastach Uważam że to jedyny sposób by to był w miare dochodowy biznes

marcinmar 25.09.2004 *.w3cache-out.kalety.net

10
Jakie są przewidywane dochody w jednym takim punkcie ????

Streamers 25.09.2004 *.serwer.tvgawex.pl

Mój kolega również prowadzi Mieszka i nie jest zadowolony. Zbyt duża ilośc reklamacji,przez co traci się zdobytych klientów. Mieszko generalnie zbyt długo przetrzymuje pieniądze. Do tej pory nie ma jeszcze systemu w komputerze (miał być instalowany w sierpniu). Wszystko odbywa się ręcznie. Brak koncepcji reklamy ogólnopolskiej. Przecież istnieje już dość dużo punktów Mieszka, że przydałaby się jakaś większa reklama np. w radiu czy telewizji. Franchisobiorce traktują jak intruza. Dla nich liczy się to że dostaja swoje 35% i nie ważne że ciagle są reklamacje i punkt traci klientów. Opłaty już nie są takie tanie w porównaniu do konkurencji. Wydaje mi sie ze lepszym rozwiązaniem byłoby otworzenie lub stworzenie własnej sieci punktów pod własnym szyldem.

multi 28.09.2004 *.addr_158-75-204-166.ARMnet.Torun.PL

jest przecież taka firma, która sprzedaje oprogramowanie i robi franchising, a w punktach juz od początku ma swój własny program inform. na dodatek nie mają reklamacji, bo wszystko sprawdza komputer. sam prowadze ich punkty we wlocławku. są z torunia, maja nawet niezłe warunki współpracy, jak ktos chce to podam ich namiar, niedługo maja sie reklamować na tym portalu. mój e-mail multtikapital@wp.pl, firma nazywa się multikasa

Piotr2 28.09.2004 *.bqc52.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Znalazłem taki artykulik o tej multikasie:

http://www.kociewiak.pl/Artykul256.html

oraz jeszcze jeden:
http://www.gazetaprawna.pl/dzialy/29.html?numer=1230&dok=1230.29.3.2.19.2.0.1.htm

I co na to powiesz cwaniaczku?

Piotr2 28.09.2004 *.bqc52.neoplus.adsl.tpnet.pl

19
Ja wiem, że marny dziennikarzyna potrafi bredzić o nie podpisanych umowach z elektrownią itp. Ale w przypadku tej firmy to zwyczajnie wynika z artykułu ,że coś było nie tak i jeden ze wspólników odpowiada w sprawie karnej za kradzież pieniędzy. Sam prowadzę punkt jednej z firm ale w przypadku multikasy śmierdzi mi na kilometr po takiej lekturze.

YaRo 29.09.2004 *.pa201.gorlice.sdi.tpnet.pl

71
odpukać ja działm z MIESZKIEM już tydzień i jak na razie spokój co do niezadowolonych klientów I mam nadzieje że tak pozostanie Każdy ma możliwośc pomylić się lub czegoś niedociągnąć wierzę że w MIESZKU jeśli takie sytauacje się zdarzają będzie ich coraz mniej Jak na razie przesympatyczna Pani Grażyna w biurze głównym MIESZKA robi na mnie pozytywne wrażenie tym co mówi i tłumaczy A i klienci sa nam porzychylni bo z dnia na dzien jest ich coraz więcej Jesli rzeczywiście nic złego się nie będzie działo mam zamiar otworzyc kolejne punkty pod logo MIESZKA w osciennych miastach

YaRo 02.10.2004 *.pa201.gorlice.sdi.tpnet.pl

71
marcinmer - pytasz sie o dochody Hmmm zalezy od miasta lokalizacji punktu itp Ale powiem ci że mój pierwszy uruchomiony punky w ciągu tego tygodnia ( w sumie pierwszy tydzien działania ) zrobił takie obroty jak punkt w którym miałem szkolenie po 2 miesiącach. Wszystko zalezy od lokalizacji a także lokalnej reklamy Jesli nie poskąpisz grosza na ulotki, plakaty itp powinno być Ok Jak mawiali starożytni indianie: i w biznesie i w biologi obowiązuje jedna zasada ŻEBY WYJĄĆ TRZEBA WŁOŻYĆ !!!!
życzę powodzenia - jesli możesz zdradź miasto w jakim zamierzasz uruchomic ewnetualnie swój punkt.

raf 03.10.2004 *.cah250.neoplus.adsl.tpnet.pl

Witaj YaRo, dzięki za wszystkie Twoje komentarze na temat Mieszko, są naprawde bardzo pomocne i obrazowe zwłaszcza że piszesz na bieżąco od początku Twojej współpracy z Mieszkiem, ja też zastanawiam się nad otwarciem ich punktu i będe z niecierpliwością oczekiwał Twoich kolejnych komentarzy ze współpracy. Jeżeli to nie tajemnica to daj znać czy musiałeś spełniać jakieś specjalne warunki żeby otworzyć ich punkt? Ja pracuje na razie na etacie i zamierzam otworzyć coś i zatrudnić kogoś, żeby dodatkowo wpadła jakaś kasa, a Ty zatrudniasz u siebie kogoś czy sam tam pracujesz? Pozdrawiam i życze powodzenia oby tak dalej szło jak piszesz.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.