Forum: PAF 1475

Jacek007 21.12.2005 *.195.136.95.142

86
Czytając wypowiedzi osób z BPH stwierdzam, że wybór PAFu był naprawdę dobrym interesem.

Pozdrawiam.

Jacek007 23.12.2005 *.195.136.95.142

86
Wszystkiego dobrego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, dużo sukcesów, mniej zmarwień a więcej przyjemności w życiu prywatnym i zawodowym.

Jacek007 30.12.2005 *.195.136.95.142

86
Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku,
wszystkim jeszcze lepszego rozwoju, więcej klientów i mniej konkurencji. Więcej zrozumienia i mniej kłótni.
A nade wszystko spokoju i stysfakcji z wykonywnej pracy.

Obserwator 20.01.2006 *.chello084010226053.chello.pl

20
Witam,
duzo juz bylo mowione o punktach kasowych. Opinie o tym, ze jest to przezytek zbytnio do mnie nie trafiaja. Znacznie bardziej trafnym okresleniem jest stwierdzenie, ze punkty te w jakis sposob musza sie rozwijac. Tu tez mam kilka pytan i prosilbym o MERYTORYCZNA dyskusje. Wdzieczny bede jesli beda sie wypowiadac w duzej mierze sami franczyzobiorcy PAF w tej wersji hm "rozwinietej", tzn. duza placowka.

Jak wiadomo PAF oferuje teraz duzy wachlarz uslug niekoniecznie zwiazanych z samymi oplatami. Czy to ma sens i jak to wyglada w praktyce? Wydaje mi sie, ze np doladowania komorek moga przyniesc dosc znaczny zysk jesli sie je dobrze w punkcie wypromuje, np 50 zlotych doladowania za 48 zl. Czy cos takiego jest mozliwe w PAF? Oczywiscie to mniejsza prowizja od razu, ale klientow mozna zlapac..

Co PAF na propozycje sprzedazy innych artykulow? Np gazet? Czy mozna sie jakos dogadac? Jak to wyglada w praktyce?

No i pozostaje takze kwestia biura rachunkowego. Bardzo mnie to interesuje. Ile miesiecznie kosztuje taka obsluga?

Jacek007 20.01.2006 *.gprs10.orange.pl

86
Witaj Obserwatorze,
dla wszytskich którzy nie wiedzą o czym piszesz www.paf.pl
Ja nie mam wszytskich usług jeszcze, które oferuje PAF ale te, które już posiadam cieszą się coraz to większym powodzeniem, szczególnie tłumaczenia tekstu, których przybywa, a które poprawiają wizerunek firmy w oczach klientów. To samo dotyczy się usług pocztowych, które wprowadziłem przed świętami i co było strzałem w "10". Klienci znowu wracają.
Doładowania mam na stałym poziomie, ale one mnie nic nie kosztują co jest ich dużą zaletą. Wzrasta też zainteresowanie kredytami (jest to dla mnie nowum, pierwszy kontakt)najważniejsze, że ich obsługa jest prosta, a z tego co wiem to ma być jeszcze łatwiej.

Co do gazet to nie mam ich ale są punkty, które posiadają je. Więc PAF chyba nic przeciw nie ma.

Co do biura rachunkowego to sprecyzuj ponieważ nie wiem co masz na myśli.

Pozdrawiam

przedsiebiorczy 20.01.2006 *.ate247.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
a jaki masz obrot, doladowaniami do komorek?
pozdrawaim

Jacek007 20.01.2006 *.abqd141.neoplus.adsl.tpnet.pl

86
Ja nie ma wielkiego obrotu na doładowaniach ok. 3000 m-cznie. Ponieważ na mojej ulicy są salonu operatorów komórkowych doładowujących pre-paid, jak również firmy niezależne - komisy komórek, sklepy spożywcze, które mają tą samą usługę.
Są natomiast punkty w PAFie, które mają 4000 na tydzień. Wszystko zależy od zapotrzebowania na rynku.
Najważniejsze jest to, że nie płacę za terminale i inne tam dodatkowe rzeczy.

Pozdrawiam

hert 20.01.2006 *.80.68.236.145

Jeśli można wiedzieć to jak nazywa się firma której nie trzeba płacić za doładowania,terminale?Właściwie to za co trzeba płacić przy doładowaniach?

Jacek007 20.01.2006 *.gprs11.orange.pl

86
Tą firmą jest PAF.

przedsiebiorczy 20.01.2006 *.ate247.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
a jaką masz prowizje, wiem ze do 2,5 tys jest 4 %?

Jacek007 20.01.2006 *.gprs11.orange.pl

86
Każdy operator ustala inną prowizję.
Średnio ok. 9-10 %

Pozdrawiam

przedsiebiorczy 20.01.2006 *.ate247.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
to sporo!!!!

piotrek_111 20.01.2006 *.bkz4.neoplus.adsl.tpnet.pl

285
Ta usługa nazywa się oledoładowanie:

http://www.oledoladowanie.pl/

Jako terminal może służyć twój telefon komórkowy w sieci ERA. Przez niego dokonujesz klientom doładowań. Jest to o tyle dobre, że jeśli nie posiadasz komputera bo prowadzisz np. warzywniak a nie punkt kasowy to nadal możesz współpracować z OLE :)

PS. Do współpracy z OLE nie jest nam PAF potrzebny :)))

Jacek007 20.01.2006 *.gprs11.orange.pl

86
Nikt nie powiedział tutaj, że PAF jest komuś do czegoś potrzebny. Ma tą usługę dla swoich biorców za darmo, bez kosztów i tyle.

Zapomniałeś powiedzieć, że OLE! zmienia warunki dla nowych, powodujące chociażby koszt tokiena.

Pozdrawiam

Obserwator 20.01.2006 *.qt42.internetdsl.tpnet.pl

20
Wyjasnie o co mi chodzi z biurem rachunkowym.

Otorz niestety moja wiedza jesli chodzi o ksiegowosc nie jest na tyle rozwinieta bym mogl zaryzykowac ksiegowanie samemu i ponosic pelna odpowiedzialnosc za bledy.
Korzystac wiec bede z biura rachunkowego. I ile to moze kosztowac miesiecznie? Wiem ze jest to zwiazane z iloscia rachunkow miesiecznie. Spytam wiec, ile sie ich dostaje od PAF?

przedsiebiorczy 20.01.2006 *.atf162.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
DO piotrka, a ile daja prowizji?

Jacek007 20.01.2006 *.gprs11.orange.pl

86
Liczba rachunków zależy od wielu czynników, co zamawiasz z centrali, ile masz punktówja średnio mam ok. 5 rachunków z PAFu.
Ale moja księgowa nie liczy mi rachunków mam stałą stawkę 80 zł./m-c.

Dochodzą przecież rachunki nie związane z PAFem np. telefony, idt.

Pozdrawiam

Obserwator 20.01.2006 *.qt42.internetdsl.tpnet.pl

20
Rozumiem, ze korzystasz z samodzielnej ksiegowej. Ja chcialbym z BR ze wzgledu na ubezpieczenie od bledow. 5-10 rachunkow to nie jest jednak duzo, obawialem sie ze sa wysylane znacznie czesciej..

A jesli chodzi o doladowania to kasa jest wysylana do PAFu a pozniej oni zwracaja te 10% prowizji czy moze jakos inaczej jest to organizowane?

Jak wyglada sprawa z kserem? Czy tu tez im sie po te 25 groszy za kserowke wysyla?

A w ogole to czy potrzebna jest kasa fiskalna do np. doladowan? Przeciez po kilku miesiacach to obroty sa juz bardzo duze na samych doladowaniach...

Jacek007 20.01.2006 *.gprs11.orange.pl

86
Korzystam z największego BR w mieście. Mówiąc o księgowej miałem właśnie pracownicę tego biura, która zajmuje się moimi rachunkami.
Nie mam kasy fiskalnej ponieważ jest kwota wolna od VAT, ile nie wiem bo te sprawy zostawiam BR. Można do programu dokupić specjalną drukarkę paragonową, która podobno zastępuje kasę.
KSERA jeszcze nie mam ponieważ nie chcę przyjmować uczniów z książkami.
Ale faktycznie wszystko wysyłasz do PAFu, poźniej zostają rozliczenia zgodnie z umową i tu odsyłam do Centrali.

Pozdrawiam

przedsiebiorczy 20.01.2006 *.atf162.neoplus.adsl.tpnet.pl

81
a nie wolisz wejsc w VAT?

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.