SpinaliS

logo SpinailS
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Wyłączna dystrybucja krzeseł zdrowotnych SpinaliS w Polsce.

Medexo Pl Sp. z o.o. jest oficjalnym i ekskluzywnym dystrybutorem zdrowotnych krzeseł SpinaliS w Polsce. Krzesła SpinaliS są innowacyjnym, popularnym produktem od 1999 roku rozprowadzanym w wielu państwach w Europie: Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Republice Czeskiej, Słowacji, Serbii i Słowenii. Od początku działalności producenta sprzedano wiele tysięcy egzemplarzy. Produkt nasz jest efektem badań przeprowadzonych w Słowenii i prawie cała produkcja tam też ma miejsce. Wynalazcą krzesła, właścicielem patentu i firmy produkującej krzesła SpinaliS (HAM D.o.o.) jest Tomaž Ham. Zapraszamy do skorzystania ze świetnie działającego modelu biznesowego który reprezentujemy.

Krzesła zdrowotne SpinaliS są jedynym certyfikowanym środkiem medycznym na rynku, jako że odciążają kręgosłup zapobiegając bólom pleców, karku i głowy. Krzesła te to unikalny, luksusowy produkt, umożliwiający pozostanie w pozycji siedzącej przez długi okres czasu. Jego innowacją (opatentowaną na całym świecie zresztą) jest sprężyna do której przyczepione jest siedzisko krzesła, dzięki czemu porusza się ono wraz z ruchem ciała siedzącej osoby. Ruchoma powierzchnia siedziska krzesła zdrowotnego zamienia pasywne siedzenie na aktywny ruch mięśni w okolicach pleców, bioder i brzucha. Dzięki temu mięśnie są skutecznie wzmacniane w odróżnieniu od wszystkich pozostałych krzeseł ergonomicznych, gdzie mięśnie poprzez bezczynność zanikają.

Poszukujemy Partnerów Biznesowych do otwarcia salonów sprzedaży w miastach:
Białystok, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Kielce, Poznań, Lublin, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Szczecin, Toruń

Wyłączność na dystrybucję w danym województwie + wyłączność na zamówienie internetowe na wykupionym obszarze.

Zdjęcie punktu systemu
gabinet Spinails
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Wsparcie logistyczne:

 • bezpłatne szkolenia na temat produktu i procesu sprzedaży
 • know-how
 • Sprawny model biznesowy
 • Pomoc w sprzedaży

MEDEXO PL przejmuje wszelkie czynności związane z:

 • wysyłką towaru
 • wystawieniem faktur VAT
 • kontaktem z klientami związanym z wysyłką
 • procesem reklamacyjnym towaru
 • magazynowaniem

Wsparcie w ogólnopolskim marketingowym i reklamie:

 • E-marketing
 • Reklama w czasopismach
 • Bezpłatne opracowania graficzne na potrzeby regionalnego marketingu
Przewidywana suma inwestycji

25 tys. zł netto

Podstawowe wymagania sieci

Regionalna sprzedaż bezpośrednia w rejonie podporządkowanym partnerowi.

Informacje o franczyzodawcy
Medexo PL Sp. z o.o.
ul. Puławska 228, lok. S05, 02-670 Warszawa
602-420-109
biuro@krzesla-zdrowotne.pl
www.krzesla-zdrowotne.pl
Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.