Trendy Hair Fashion

Trendy Hair Fashion
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Studio Fryzjerskie Trendy Hair Fashion istnieje od 1985 roku. Początkowy okres działalności to sieć salonów fryzjerskich w Bielsku-Białej. Obecnie Trendy Hair Fashion to już nie tylko największa sieć nowoczesnych salonów fryzjerskich w Polsce działających w systemie franchisingowym, ale firma odważnie wkraczająca do Europy.

Trendy Hair Fashion to prężnie rozwijające się ekskluzywne salony fryzjerskie, których usługi gwarantują klientom pełną satysfakcję. W każdym z nich spotkać można ekipę młodych, uzdolnionych, dynamicznych ludzi, którzy w swą pracę wkładają pełne zaangażowanie.

Zespół szkoleniowo-artystyczny Trendy Hair Fashion to pasjonaci swojego zawodu, czerpiący inspiracje od stylistów najlepszej na świecie Londyńskiej Akademii Fryzjerskiej. Dwa razy w roku uczestniczą w zorganizowanych w Londynie warsztatach szkoleniowych. Zdobytą wiedzę przekazują pracownikom salonów w ramach szkoleń prowadzonych w centrum szkoleniowym Trendy Hair Fashion.

Trendy Hair Fashion łączy w sobie angielską technikę, włoską fantazję z zadowoleniem klientów. To niepowtarzalny styl gwarantujący włosom zdrowy i piękny wygląd przy jednoczesnym zachowaniu indywidualności każdego klienta.

Trendy Hair Fashion to także know-how wykorzystywane od 10 lat w konkursach piękności Miss Polski, Miss Polonia, Miss Podbeskidzia, Mister Poland, Twarz Roku.

Jednostki własne

5

Jednostki franczyzowe

54

Zdjęcie punktu systemu
Salon Trendy Hair Fashion
Informacje dla franczyzobiorcy
Przewidywana suma inwestycji

60–80 tys. zł. netto.

Podstawowe wymagania sieci
  • Pełne zaangażowanie i chęć odniesienia sukcesu.
  • Gotowość do stałego doskonalenia, mającego na celu podnoszenie jakości usług oferowanych przez salon.
  • Posiadanie środków na wykupienie licencji oraz wyposażenie i adaptację lokalu.
  • Dysponowanie lokalem w miejscach o dużym nasileniu ruchu pieszego, mogą to być centra handlowe, duże osiedla, ważny parking.
Informacje o franczyzodawcy
Trendy Hair Fashion
ul. Głęboka 3, 43-300 Bielsko-Biała
(33) 816 42 22; 726 997 874
(12) 816 42 22
trendyhair@trendyhair.pl
www.trendyhair.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Bobbys Karampotis - 601 51 61 14

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.