Bafra Kebab

Bafra Kebab
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się mobilną siecią street food w Polsce. W naszym portfolio znajduje się kilka konceptów: Bafra Kebab, Lodolandia, Kołacz na okrągło.

Franczyza Bafra Kebab jest siecią mobilnych punktów sprzedaży kebabu i specjałów kuchni tureckiej. Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych, które świetnie sprawdzają się zarówno pod Centrami Handlowymi jak i w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych.

Wszystko wskazuje na to, że popularność tego dania utrzyma się, tak samo jak trend jedzenia z przyczep street foodowych. W dobie rozkwitu rynku street food, sprzedaż kebabu to biznes wpisujący się w aktualne trendy. Mobilność i elastyczność daje przyczepom street foodowym sporą przewagę nad stacjonarnymi restauracjami z kebabem. Franczyzobiorca nie ponosi bowiem nakładów finansowych związanych z adaptacją lokalu na restaurację.

Posiadamy sieć punktów własnych oraz franczyzowych, dzięki którym pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoliła nam stworzyć idealny model biznesu.

Jednostki własne

2

Jednostki franczyzowe

9

Zdjęcie punktu systemu
Bafra Kebeb wizualizacja przyczepy
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Franczyza Bafra Kebab została tak zaprojektowana, aby każdy franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić własny biznes. Oferowany przez nas koncept to „Franczyza pod klucz”, co oznacza, że przekazujemy nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kebabu, ale całe know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie finansowania, pozyskania lokalizacji, szkolenia, dostarczenia w pełni wyposażonej przyczepy, marketingiem, serwisem, kompleksowym zaopatrzeniem towarowym z dostawą, czy rozwiązaniami księgowymi.

Przewidywana suma inwestycji
  • Brak opłaty licencyjnej;
  • Brak opłaty marketingowej;
  • Opłata franczyzowa od 500 zł;
  • Minimalna kwota inwestycji: 10 tys. zł 
Podstawowe wymagania sieci

Od Franczyzobiorców oczekujemy:

  • przedsiębiorczości i zaangażowania;
  • posiadania wymaganego kapitału początkowego;
  • ukończenia szkoleń przeprowadzonych przez Franczyzodawcę;
  • przestrzegania wewnętrznych procedur sieci Bafra Kebab. 
Informacje o franczyzodawcy
Sweet Gallery Spółka Cywilna
Ul. Powstańców Warszawy 124/149 01-466 Warszawa
531 153 583
franczyza@bafrakebab.pl
www.bafrakebab.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Olesiak

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.