Bafra Kebab

Bafra Kebab
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Jesteśmy największą i najszybciej rozwijającą się mobilną siecią street food w Polsce. W naszym portfolio znajduje się kilka konceptów: Bafra Kebab, Lodolandia, Kołacz na okrągło.

Franczyza Bafra Kebab jest siecią mobilnych punktów sprzedaży kebabu i specjałów kuchni tureckiej. Specjalizujemy się w przyczepach gastronomicznych, które świetnie sprawdzają się zarówno pod Centrami Handlowymi jak i w miejscach z dużym natężeniem ruchu pieszych.

Wszystko wskazuje na to, że popularność tego dania utrzyma się, tak samo jak trend jedzenia z przyczep street foodowych. W dobie rozkwitu rynku street food, sprzedaż kebabu to biznes wpisujący się w aktualne trendy. Mobilność i elastyczność daje przyczepom street foodowym sporą przewagę nad stacjonarnymi restauracjami z kebabem. Franczyzobiorca nie ponosi bowiem nakładów finansowych związanych z adaptacją lokalu na restaurację.

Posiadamy sieć punktów własnych oraz franczyzowych, dzięki którym pozyskaliśmy bezcenną wiedzę, która pozwoliła nam stworzyć idealny model biznesu.

Jednostki własne

4

Jednostki franczyzowe

28

Zdjęcie punktu systemu
Bafra Kebeb wizualizacja przyczepy
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Franczyza Bafra Kebab została tak zaprojektowana, aby każdy franczyzobiorca poprzez szereg szkoleń zarówno praktycznych jak i teoretycznych nabył pełną wiedzę jak poprowadzić własny biznes. Oferowany przez nas koncept to „Franczyza pod klucz”, co oznacza, że przekazujemy nie tylko wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży kebabu, ale całe know-how prowadzenia biznesu począwszy od założenia działalności poprzez zdobycie finansowania, pozyskania lokalizacji, szkolenia, dostarczenia w pełni wyposażonej przyczepy, marketingiem, serwisem, kompleksowym zaopatrzeniem towarowym z dostawą, czy rozwiązaniami księgowymi.

Przewidywana suma inwestycji
  • Brak opłaty licencyjnej;
  • Brak opłaty marketingowej;
  • Opłata franczyzowa od 500 zł;
  • Minimalna kwota inwestycji: 10 tys. zł 
Podstawowe wymagania sieci

Od Franczyzobiorców oczekujemy:

  • przedsiębiorczości i zaangażowania;
  • posiadania wymaganego kapitału początkowego;
  • ukończenia szkoleń przeprowadzonych przez Franczyzodawcę;
  • przestrzegania wewnętrznych procedur sieci Bafra Kebab. 
Informacje o franczyzodawcy
Sweet Gallery Spółka Cywilna
ul. Powstańców Śląskich 124 lok 149, 01-466 Warszawa
+48 574 477 177
krzysztof.borowiec@bafrakebab.pl
www.bafrakebab.pl
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Krzysztof Borowiec

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.