Sushi Kushi

Sushi Kushi
Informacje o systemie franczyzowym
Opis systemu franczyzowego

Sushi Kushi to nowe podejście do kuchni japońskiej, które łączy w sobie elegancję z niezobowiązującym luzem oferując sushi i inne dania kuchni japońskiej zarówno w stylowo urządzonych, klimatycznych lokalach, jak i w wygodnej i szybkiej formule dostaw do klienta.

W ten sposób stworzyliśmy rozpoznawalną markę, w oparciu o którą powstała dynamicznie rozwijająca się sieć lokali franczyzowych. Wszystkie oferują gościom przygotowywane ręcznie, wyłącznie ze świeżych składników najwyższej jakości, zdrowe i smaczne hosomaki, futomaki, uramaki i nigiri. Na stoły naszych gości trafiają również startery, sałatki i najpopularniejsze azjatyckie zupy.

Naszą mocną stroną jest sprawny system realizacji dostaw do klienta. Obok tradycyjnych zamówień telefonicznych stworzyliśmy prosty i przejrzysty system on-line umożliwiający składanie zamówień i opłacanie ich za pośrednictwem naszej strony internetowej. Pozwala to naszym klientom dokładnie zapoznać się z ofertą naszych lokali i stymuluje sprzedaż produktów.

Obsługujemy również klientów biznesowych i sklepy oferując gotowe zestawy naszych najlepszych produktów. Stół pełen sushi może być oryginalną atrakcją przyjęcia, imprezy urodzinowej, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, wesela, konferencji czy spotkania ze znajomymi. Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem jedzenia, ale również jego atrakcyjną ekspozycją. Bambusowo-granitowe bufety w stylu japońskim, pokazy live cooking, a to wszystko w towarzystwie toastów wzniesionych japońskim winem.

Dywersyfikacja działalności lokali naszej sieci pozwala nam i naszym Franczyzbiorcom na elastyczne dostosowanie się do potrzeb wymagającego rynku. Franczyza Sushi Kushi jest gwarancją współpracy z silnym partnerem o wieloletnim doświadczeniu w gastronomii.

Jednostki własne

2

Jednostki franczyzowe

13 (do końca grudnia 2016 będzie ich 15)

Zdjęcie punktu systemu
lokal Sushi Kushi
Informacje dla franczyzobiorcy
Wsparcie dla franczyzobiorcy

Na każdym etapie współpracy z naszą firmą będziesz mógł liczyć na pomoc naszych doradców - zarówno w zakresie koordynacji inwestycji jak i zarządzania placówką sieci. Pomożemy ci przygotować lokal do otwarcia, wyjaśnimy zawiłe przepisy sanitarne, polecimy dostawców sprzętu i wyposażenia, przeszkolimy pracowników, nauczymy procedur codziennego zarządzania lokalem i podpowiemy jak uniknąć ewentualnych błędów i pomyłek. Kiedy już otworzysz swój lokal Sushi Kushi będziemy pomagać ci skutecznie i efektywnie nim zarządzać, podpowiemy jak zwiększać sprzedaż i otwierać nowe kanały dystrybucji produktów z oferty sushi baru.

Przewidywana suma inwestycji

Szacowana kwota inwestycji wynosi 140 tys. zł netto bez kosztów remontu lokalu, które wynoszą zazwyczaj dodatkowo ok. 20proc. wartości inwestycji.

Wstępna opłata franczyzowa wynosi 20 tys. zł netto.

Bieżąca opłata franczyzowa jest zmienna w czasie i wynosi:

  • pierwszy miesiąc – bez opłat
  • kolejne pięć miesięcy – 1 tys. zł netto/mc
  • kolejne sześć miesięcy – 1,5 tys. zł netto/mc
  • po roku – 2 tys. zł netto/mc

Opłata marketingowa wynosi 250 zł miesięcznie.

Podstawowe wymagania sieci

Aby rozpocząć współpracę franczyzową z naszą firmą musisz posiadać kapitał niezbędny do pokrycia kosztów inwestycji związanej z uruchomieniem placówki sieci i uiszczeniem opłat franczyzowych. Musisz także dysponować lokalem, w którym prowadzony będzie twoja placówka Sushi Kushi. Lokal może być wynajmowany, musi mieć powierzchnię minimum 70m2 i musi być przystosowany do prowadzenia w nim działalności gastronomicznej.

Od naszych Franczyzobiorców oczekujemy przede wszystkim zaangażowania, dobrej organizacji pracy i rozumienia zasad współpracy franczyzowej. Mile widziane jest też doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej.

Informacje o franczyzodawcy
Red Star Food Service Sp. z o.o.
ul. Piotrkowska 211/4, 90-451 Łódź
500 054 838
franczyza@sushikushi.pl
www.sushikushi.com
Osoba do kontaktu dla kandydatów

Tomasz Jakubowski

Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do franczyzodawcy.
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon kontaktowy *
E-mail *
Jeżeli widzisz poniższe pole to pozostaw je puste.

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.